Top 10 WLAN kamera Outdoor Akku – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ieGeek

#ad

PIR detekcí pohybu, cloud/SD, bezdrátová monitorovací kamera venkovní/vnitřní s barevným 10m nočním viděním, ieGeek 2K monitorovací kamera venkovní akumulátor, dlouhá doba pohotovostního režimu

#ad
ieGeek #ad - Můžete také nastavit detekční oblast a dobu detekce, abyste šetřili energii a současně přesně rozpoznali. Pir detekce pohybu a práce s alexouvenkovní bezpečnostní kamera používá inteligentní ai algoritmus s přesností detekce až 99 %, takže výstražná hlášení obdržíte pouze ve správný okamžik. Zabudovaná infračervená led a externí bílé světlo venkovní bezpečnostní kamery zajišťují vynikající noční vidění až 10 m a nabízí vám kompletní ochranu ve dne i v noci.

Dlouhá pohotovostní doba a bezdrátová po jednorázovém nabití vám bude monitorovací kamera sloužit 3–6 měsíců. Simpler od geek-making securityať už letní horko, prvotřídní zkušenosti a prvotřídní servis. Integrovaný mikrofon a reproduktor pro bezproblémovou a jasnou konverzaci kdykoli a kdekoliv. S vylepšenou integrovanou anténou lze zajistit stabilnější spojení s routerem podporuje pouze 2, 4 GHz. Společnost iegeek se snaží udržovat toto odvětví aktuální a nabízet vám vysoce kvalitní produkty, můžete se na nás obrátit.

2k qhd a barevné noční vidění 2k ultra high definition rozlišení vám přináší jasnější vizuální kvalitu a plynulejší živý přenos. Siréna a světelný alarm a 2cestné audiojakmile je vetřelce rozpoznán, lze bílé světlo a sirénu venkovní bezpečnostní kamery aktivovat nebo manuálně aktivovat pro varování cizinců a potenciálních zločinců. Bezdrátová monitorovací kamera je tak malá, že ji lze během několika minut nainstalovat kamkoli. Pokud máte jakékoliv potřeby, déšť nebo dokonce německá zima, bezpečnou a jednoduchou aplikaci ieGeek Cam, venkovní bezpečnostní kamera vydrží vše venku.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška3.54
Délka1.85
Hmotnost205
Šířka2.13
Číslo díluZS-GX3S
ModelkaZS-GX3S
Záruka1 rok záruka.

2. ieGeek

#ad

Dvoucestné audio, venkovní Wi-Fi IP kamera venkovní venkovní venkovní sledování, pro člověka detektor pohybu, WiFi dome kamera s barevným viděním, 2K monitorovací kamera vnější, detekce pohybu

#ad
ieGeek #ad - Detekce pohybu & zvuk a světelný alarm tato outdoorová wlan kamera disponuje detekcí pohybu. S úžasnou funkcí naklápění/naklápění 355 ° horizontální a 120° vertikální může tato ip kamera venku nabídnout větší úhel pohledu a zakrývat více oblastí, vybavená funkcí rozpoznání člověka, bez mrtvých úhlů.

2k 3mp fhd pixely & barevné noční vidění tato venkovní monitorovací kamera je vybavena hd video rozlišením pro denní a noční jasnější obrázky a vidoes jako 1080p. 5 ghz není podporováno. Upozornění: tato venkovní wlAN kamera podporuje pouze 2, 4 GHz WLAN. Místo toho, spustí se alarm a obdržíte oznámení v reálném čase, abychom po krádeži poskytli důkazy, chceme naše nově optimalizované kamery použít k zabránění krádeži. Rozpoznání osob & 355° výkyv/120° náklon monitorovací kamera geek 360° pro venkovní použití, může snížit 95 % chybných alarmů způsobených hmyzem a deštěm.

Vnější monitorovací kamera podporuje rozpoznání hluku, pošle ji. Cloud/sd paměť & 24/7 záznamvenkovní kamera monitorování podporuje záznam 24/7. Jakmile tato monitorovací kamera rozpozná pohyby, abyste nepropásli žádné případy nouze. 2cestné audio & rozpoznání zvuku s vestavěným mikrofonem a reproduktorem můžete nejen slyšet zvuk přes kameru, a pokud detekuje hluk kolem WiFi kamery venku, ale také mluvit s vašimi dětmi, dodavateli nebo jinými cizími osobami.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška4.33
Délka8.27
Hmotnost1.23
Šířka3.54
Číslo díluZS-GQ2
ModelkaZS-GQ2

3. GALAYOU

#ad

GALAYOU Venkovní monitorovací kamera 2K R2 1

#ad
GALAYOU #ad - Pir bewegungserkennung mit alarmsireneanders als andere gewöhnliche kameras verfügt die wlan kamera outdoor akku über einen eingebauten PIR-Bewegungsmelder und eine KI-Erkennung, die den menschlichen Körper anhand der Temperatur identifizieren können, wird Ihr Handy in Echtzeit benachrichtigt und ein Alarm ertönt, wodurch Fehlalarme reduziert werden. Die Überwachungskamera innen akku unterstützt auch mehrere Benutzer, damit Sie schöne Momente mit Ihrer Familie und Ihren Freunden teilen können.

Für neue benutzer bieten wir 30 tage kostenlosen Cloud-Speicher an, um Videos aufzuzeichnen, und Sie können erweiterte Cloud-Speicherfunktionen wie Bildbenachrichtigungen und mehr genießen! Mit 6 eingebauten infrarot-leds und 2 flutlichtern hat die Outdoor Kamera kabellos eine Nachtsichtentfernung von bis zu 10M und liefert auch nachts klare Farbe-Live-Videos. Aufgrund der wasserdichten schutzklasse IP65 kann diese Überwachungskamera Aussen WLAN auch bei stürmischem Wetter und starkem Schneewetter verwendet werden. 2k auflösung und nachtsicht in farbedie Überwachungskamera aussen akku ist mit einem 3-megapixel-hd-objektiv ausgestattet, das die Erkennung von Gesichtern und Details erleichtert.

Tag und nacht können sie Ihr Haus überwachen und potenzielle Bedrohungen oder Eindringlinge erkennen. 100% kabellos und ip65 wasserdichtdie akku Überwachungskamera kann für 1 bis 5 monate pro ladung verwendet werden und benötigt kein Netzkabel, so dass Sie die Kamera überall installieren können, auch wenn es keine Steckdose gibt. Zwei-wege-audio& mit familienmitgliedern teilendie wlan kamera akku verfügt über ein eingebautes mikrofon und einen Lautsprecher, und Sie können mehrere Benutzerkonten einrichten, die sich das Video gleichzeitig online ansehen können, sodass Sie über die App mit der Person vor der Kamera sprechen. Wenn eine bewegung erkannt wird, um unerwartete Person zu erschrecken und die Sicherheit Ihres Hauses und Eigentums zu schützen.
ZnačkaGALAYOU #ad
Výrobce‎Shenzhen Anran Security Technology Co., Ltd #ad
Výška3.43
Délka2.4
Hmotnost0.32
Šířka2.05
ModelkaR2 Pro

4. Menborn

#ad

2,4 GHz IP kamera, detekce pohybu, siréna, Venkovní monitorovací kamera 2K, venkovní s reflektorem, dvoucestné audio, funguje s, aktualizovaná kamera sledování 360° s barevným nočním viděním Starlight

#ad
Menborn #ad - Venkovní ip kamera je vybavena krytem odolným proti povětrnostním vlivům podle IP65, který dokáže zcela zabránit vniknutí prachu a postříkání a je vhodná pro každé špatné počasí. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru můžete slyšet, co se děje kolem kamery, ale také s rodinou v reálném čase přes váš telefon.

355° otočný o 100° naklápění a vodotěsnost ip65venkovní monitorování kamery menborn je dimenzováno s otočením o 90 stupňů vertikálně a 355 stupňů horizontálně. Videa a účty jsou šifrovány jedinečnou šifrovací technologií pro ukládání videí na TF kartu není součástí dodávky nebo do cloudu, a video soubory na TF kartě jsou přístupné pouze na vašem vlastním účtu. Multi-user sharing & works with alexa tato venkovní kamera wifi může současně podporovat až 20 uživatelů pro sledování videa. Kamerovou kameru můžete ovládat na dálku a sledovat ji kolem dokola bez mrtvého úhlu.

Ať už při slabém hvězdném světle nebo v plné tmě, abyste mohli ve dne i v noci vidět velmi jasné detaily. Záruka ochrany videa a kvalitní servis venkovní monitorovací kamery podporují ukládání v cloudu a vestavěnou tf kartu. Kamera podporuje noční vidění starlight, lze objekty do 30 metrů jasně sledovat, abyste měli nejlepší zážitek z nočního vidění. Kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, abyste si uvolnili ruce. Monitorovací kameru můžete sdílet se svou rodinou a přáteli.
ZnačkaMenborn #ad
VýrobceMenborn #ad
Výška4.65
Délka3.22
Hmotnost0.45
Šířka3.9
Číslo díluG12
ModelkaG12

5. CZEview

#ad

Dvoucestné audio, 2,4/5 GHz dvoupásmová Wi-Fi kamera monitorování uvnitř, psí kamera s aplikací, noční vidění, CZEview 5MP monitorovací kamera uvnitř, 360° kamera indoor, AI detekce pohybu

#ad
CZEview #ad - Všechna data jsou šifrována a chráněna aes 256 International Authenticated Encryption Protocol, aby bylo zajištěno vaše soukromí a bezpečnost. Vaše priorita je nejvyšší prioritou – monitorovací kameru lze deaktivovat jediným kliknutím v aplikaci a živé streamování a nahrávání se dočasně deaktivuje.

Fotoaparát czeview začne okamžitě videozáznamem a pečlivě sleduje každý pohyb. 2, 4/5 ghz duální pásmo wlan – vnitřní monitorovací kamera czeview 5 ghz je vyzbrojena vynikajícím výkonem jak na 2, tak i na 5 ghz wifi, 4 GHz, kompatibilní s více routery. Sleduje každý pohyb – obdržíte okamžitá oznámení na svém telefonu, když poznáte pohyby nebo zvuky. Plný rozsah a 24/7 na vyžádání – kamera je vybavena horizontálním a vertikálním rozsahem otáčení 355° a 100° a umožňuje širší perspektivu.

Zažijte křišťálově čistou bezpečnost – 5mp 3k bezpečnostní kamera uvnitř zajišťuje, kdykoli, i při přiblížení, že každý detail zůstane živý, ve dne i v noci. Můžete si vybrat různé wiFi pásma, aby vyhovovaly vašim potřebám. Sd karta až 128 g, není součástí dodávky a cloudová paměť jsou k dispozici pro výběr podle potřeby a nabízí záznam 24/7, nikdy nezmeškáte jediný okamžik.
ZnačkaCZEview #ad
VýrobceCZEview #ad
Výška5
Délka3
Šířka3
ModelkaZY-D4

6. UCOCARE

#ad

Kamera Überwachung Aussen PTZ 360°, 24/7-Aufnahme, UCOCARE 2K 4MP Überwachungskamera Aussen WLAN mit 32G-Speicherkarte, Sirene und Lichtalarm, Automatische Verfolgung, Farbnachtsicht

#ad
UCOCARE #ad - 24/7-aufnahme & flexible speicheroptionen & bewegungsaktivierte aufnahme & video-wiedergabe – durch die kontinuierliche aufzeichnung rund um die Uhr und die bewegungsaktivierte Aufzeichnung können alle auffälligen Bewegungen intelligent erkannt und erfasst werden. Reduzieren sie fehlalarme & bewegungsaktivierter ton- und lichtalarm & sofortige app-benachrichtigung – Sie können die Empfindlichkeits- und Erkennungszoneneinstellungen nach Ihren Wünschen anpassen und so Fehlalarme effektiv reduzieren.

Mit einem weiten betrachtungswinkel von 355° horizontaler Drehung und 90° vertikaler Drehung erfasst es Details aus jeder Ecke. Es unterstützt die speicherung auf einer 32G-Speicherkarte INBEGRIFFEN, Cloud und NVR. Darüber hinaus können sie die person vor der Kamera hören und über das eingebaute Mikrofon und den Lautsprecher mühelos mit ihr kommunizieren. Alexa/google-kompatibilität & zwei-wege-audio & ip67 wasserdicht – mit einfachen sprachbefehlen können sie die Situation auf einem Alexa- oder Google-Assistenten anzeigen.

Es erfasst jedes gewünschte Bild klar und präzise. Dank der wasserdichtigkeitsklasse IP67 funktioniert der überwachungskameras auch bei rauen Wetterbedingungen reibungslos. 4mp auflösung & 2, 4-ghz-wlan & nachtsicht & kabelverbindung – dieses überwachungskamera aussen verfügt über eine 2k-4mp-auflösung und drei Nachtsichtmodi: Farbnachtsicht, 4-GHz-WLAN nicht 5-GHz-WLAN kompatibel und bietet eine Plug-and-Play-Funktionalität, Infrarot-Nachtsicht und intelligente Nachtsicht. Darüber hinaus ist es mit einer akustischen Warnung und einem Blitzlicht ausgestattet, sich dem Kamerabereich zu nähern, die jeden davon abhalten, und sofort Warnmeldungen an Ihr Telefon senden.
ZnačkaUCOCARE #ad
VýrobceUCOCARE #ad
Výška6.3
Délka6.3
Hmotnost1.31
Šířka3.54
Číslo díluBF-A40
ModelkaBF-A40

7. Tapo

#ad

Amazon Exclusive TC65, SD-Speicher, TP-Link Tapo Überwachungskamera für den Außenbereich, 3MP Ultra-High Definition, funktioniert mit Alexa & Google Home, wetterfest, kein Hub erforderlich

#ad
Tapo #ad - Ultra-high-definition-video zeichnet jedes Bild in kristallklarer 3MP-Auflösung auf, bietet eine visuelle Entfernung von bis zu 30 m auch bei völliger Dunkelheit. Hinweis: die tapo kamera unterstützt nur 2, daher stellen sie bitte sicher, 4 ghz wlan-band verfügt, dass der wlan-router über ein separates 2, 4 GHz WLAN-Band, damit er anders als das 5-GHz-WLAN-Band funktioniert.

Tapo pflege – entdecken sie den cloud-videospeicher und erweiterte Funktionen mit einer kostenlosen 30-tägigen Testversion. Kabelgebundene oder drahtlose netzwerke verbinden Sie Ihre Kamera über Ethernet oder WLAN mit dem Netzwerk für eine flexiblere Installation, mit 2 Jahren Herstellergarantie. Sichere speicherung speichert lokal bis zu 128 gb 3 MP Video auf einer microSD-Karte und bietet bequemen Zugriff auf Ihre Videomaterial SD-Karte nicht im Lieferumfang enthalten.

Sie werden benachrichtigt, bevor Ihre kostenlose Testversion abläuft, mit Informationen zur Bezahlung eines Abonnements. Kompatibilität – funktioniert mit echo show/echo Spot/Fire TV und Google Home Hub/Chromecast, sodass Sie Live-Videostreams mit einem einfachen Sprachbefehl ansehen oder stoppen können.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška2.53
Délka5.6
Šířka4.07
Číslo díluTC65
ModelkaTC65

8. eufy Security

#ad

Bez měsíčních poplatků, HD 1080 p, bezpečnostní kamera pro venkovní použití, lokální ukládání, IP67 odolné proti povětrnostním vlivům, kompatibilní s HomeKit a solárním panelem, výkon baterie 180 dní, eufy Security eufyCam 2C, noční vidění

#ad
eufy Security #ad - Homebase ukládá všechny snímky lokálně a bez jakýchkoliv poplatků za předplatné. 135° širokoúhlý objektiv zaručuje jasný panoramatický pohled – vše na jednom snímku od garáže až po domovní dveře.

Výdrž baterie 180 dní: sada venkovních sledovacích kamer slouží po nabití půl roku. Naše pokroková technologie nočního vidění zaručuje, že váš domov bude ve dne a především v noci zcela ochráněn. Ve dne i v noci. Absolutně odolné proti povětrnostním vlivům: díky třídě ochrany proti vodě IP67 vydrží vaše kamera eufyCam 2C prakticky vše, letní teplo, déšť a dokonce i tuhou zimu.

Rozpoznání osob: bezpečnostní venkovní kamera eufycam 2c rozpozná ptáky, psy a listy ve větru a účinně snižuje falešný poplach o 95 % tak, abyste byli varování jen ve správný okamžik. Full hd kvalita: rozlišení 1080p zajišťuje, že je každý záznam zaznamenán křišťálově jasně.
Značkaeufy Security #ad
Výrobceeufy #ad
Výška2.24
Délka3.2
Hmotnost0.56
Šířka1.89
Číslo díluAK-194644090227
ModelkaT8113V
Záruka12 měsíců.

9. Ring

#ad

Ring Flutlichtkamera Pro Kabel Floodlight Cam Wired Pro | Überwachungskamera aussen mit HDR-Video, funktioniert mit Alexa | Festverdrahtete Sicherheitskamera mit LED, 3D-Bewegungserfassung, WLAN

#ad
Ring #ad - Immer einsatzbereit: die kamera bleibt dank konstanter stromversorgung und Dualband-WLAN rund um die Uhr mit deinem Netzwerk verbunden. Volle kontrolle: flutlicht und sirene können durch bewegung und manuell über die Ring-App aktiviert werden. Funktioniert mit alexa: verbinde die kamera per wlan mit anderen Ring Geräten wie Ring Chime oder einem kompatiblen Alexa-fähigen Gerät, um Audio-Benachrichtigungen zuhause hören und Sprachbefehle nutzen zu können.

Präzise bewegungserkennung: mit der 3d-bewegungserfassung, wer dein Grundstück betritt, Vogelperspektive, benutzerdefinierbaren Bewegungszonen und Advanced Pre-Roll weißt du genau, welche Wege sie genommen haben und woher sie kamen. So musst du dir keine gedanken über das Aufladen eines Akkus machen, wenn du im Urlaub bist. Smarte haussicherheit: die Überwachungskamera bietet smarte Funktionen wie den Nur-Personen-Modus für eine präzise Personen-Erkennung, radarbasierte Bewegungserfassung oder erweiterte Sofortbenachrichtigungen mit Foto-Vorschau.

Dank 3d-bewegungserfassung, led-flutlichtern, hdr-video und Nachtsicht in Farbe behältst du mit der Flutlichtkamera Pro Kabel Floodlight Cam Pro Wired rund um die Uhr alles im Blick. So kannst du von unterwegs per Live-Video Haustiere und Besucher sehen und mit ihnen sprechen - notfalls sogar lautstark warnen. Hohe audio- und hdr-videoqualität: die kamera bietet 1080p-hdR-Video mit 140° Sichtfeld und eine Gegensprechfunktion mit Audio+ für eine verbesserte Audioqualität mit Echounterdrückung. Helle led-flutlichter: die sicherheitskamera ist mit bewegungsaktivierten LED-Flutlichtern mit bis zu 2. 000 lumen ausgestattet.
ZnačkaRing #ad
VýrobceRing #ad
Výška8.5
Délka12.82
Hmotnost3.13
Šířka7.77
Číslo dílu53-025946
Modelka5B28S4
Záruka2 year manufacturer

10. ieGeek

#ad

Detekce pohybu PIR, WLAN, 5200 mAh akumulátorová kamera, venkovní sledování, solární, barevné noční vidění, bodová světla,, ieGeek 2K monitorovací kamera venkovní akumulátor, 2cestné audio

#ad
ieGeek #ad - Po získání vašeho souhlasu si mohou další uživatelé prohlédnout obrazovku videa. Po instalaci solárního panelu si již nemusíte dělat starosti s výdrží baterie a nabíjecím kabelem, jedná se o 100% venkovní monitorování kamery. Baterie 5200 mah a solární panel: venkovní solární monitorovací kamera má nabíjecí baterii 5200 mah, vybavenou solárním nabíjecím panelem pro nezávislé napájení.

Pir detekce pohybu a uživatelsky definovaná oblast detekce: tato kamera disponuje funkcí detekce pohybu pir. S vodotěsností ip65, nebojte se špatného počasí. Po instalaci si můžete užívat monitorovací obrázky s vysokým rozlišením, nemusíte si dělat starosti s kvalitou sledovacího videa. Venkovní monitorovací kamera iegeek má kvalitu 2k HD rozlišení 2304 * 1296 a širokoúhlý úhel 130 °. Každou oblast monitorovací obrazovky můžete určit jako důležitou oblast rozpoznávání a umožnit přesnost rozpoznání až 99 %.

Kompatibilní s hlasovým asistentem alexa & cloud/sd: tato bezdrátová monitorovací kamera je kompatibilní s funkcí alexa smart voice, která se může snadno stát součástí "Smart Home". Kamera podporuje také sdílení více uživatelů. Upozornění: nepodporuje wifi 5 ghz a pro rozpoznání domácích zvířat a jiných předmětů je nutné předplatné. Zajišťuje sice detekční efekt, podporuje ale také nastavení uživatelsky definovaných oblastí detekce.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška1.97
Délka5.51
Hmotnost0.69
Šířka3.35
Číslo díluZS-GX3S
ModelkaZS-GX3S