Top 10 Stilllicht Dimmbar Touch – Dětské noční lampičky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Vicsoon

#ad

Schlafhilfe Kinder Stillen LED Nachtlampe, RGB Farbwechsel Dimmbare Tischlampe, Vicsoon Kinderzimmer Nachtlicht, Touch Nachttischlampe Wiederaufladbar

#ad
Vicsoon #ad - Durch drücken der timer-taste kann sich dieses Einschlafhilfe Nachtlicht nach 1/2/4 Stunden automatisch ausschalten. Außerdem ist es bequem für Sie, wenn Sie auf Reisen oder Camping gehen. Mit 6 rgb-farbmodi kann diese Touch-Nachttischlampe auch eine romantische oder dynamische Atmosphäre schaffen. Tragbares design zum aufhängen: diese wiederaufladbare led-nachtlampe verfügt über einen hängenden Griff an der Unterseite.

20+ stunden ausdauer diese bunte nachttischlampe wird mit einem 1200-mah-akku geliefert, der nach vollständiger Aufladung 20+ Stunden hält. Es ist großartig, um kinder zum schlafen zu begleiten und für Mütter, Windeln zu wechseln und Babys zu füttern. Das design der eingebauten batterie ist bequem für Sie, um dieses kleine Nachtlicht an fast jedem Ort zu platzieren und es überall hin mitzunehmen. Tippen sie einfach auf die obere Taste, um den Farbmodus zu wechseln, den Sie bevorzugen.

Sicher für babys dieses niedliche nachtlicht für schlafzimmer ist aus abs + pp + pc in spielzeugqualität und hat keine scharfen Kanten. Einfach zu bedienen diese dimmbare tischlampe hat nur eine obere touch-taste und eine Timer-Taste. Schaffen sie eine gemütliche atmosphäre dieses kinderzimmer-nachtlicht verfügt über einen dimmbaren warmweißen Modus, der eine gemütliche und warme Atmosphäre schaffen kann, um Ihren Schlaf zu verbessern. So können sie es sicher am Baby- und Kinderbett ablegen. Das hängende haken-design macht es Ihnen einfach, es zu tragen, es zu platzieren und Platz zu sparen.
ZnačkaVicsoon #ad
VýrobceVicsoon #ad
Výška5.08
Délka3.86
Hmotnost0.48
Šířka1.5
Číslo dílu1
Modelka1

2. wunderwunsch

#ad

Personalizované noční světlo pro miminka, personalizované dárky pro děti, wunderwunsch, dárek pro miminka, Individuální lampa na noční stolek pro děti, dárek k narození

#ad
wunderwunsch #ad - Volitelně je k dostání také síťový zdroj nebo varianta baterie vč. Tím vykouzlí vaše personalizovaná lampa záři v dětských očích a slouží jako skvělé světlo na usínání. Překrásné personalizované dárky u nás udělají radost dětem i dospělým.

Přizpůsobte si osvětlení – vyberte si svůj oblíbený motiv, zadejte požadované jméno, klikněte na žluté tlačítko "Přizpůsobit nyní", kterým si chcete dětské noční světlo přizpůsobit. Skvělý nápad na dárek – ať už jako dárek pro miminko, dárek k narození nebo dárek ke křtinám dítěte. Můžete používat každý běžný usb síťový zdroj USB typ A.

Dekorace dětského pokoje – s naší noční lampou zajistíte ideální atmosféru v dětském pokoji pro čtení příběhů, hraní nebo pro jemné usínání svého miláčka. Usb kabelu usb typ a bez síťového zdroje. Rozsah dodávky – personalizovaná lampa s led paticí teplá bílá vč. Vysoce kvalitní uv tisk – noční světlo se přizpůsobí uv tisku. Usb kabelu s nebo bez USB síťového zdroje.
Značkawunderwunsch #ad
Výrobcewunderwunsch #ad
Výška6.3
Délka2.36
Šířka5.71

3. wunderwunsch

#ad

Personalizované noční světlo pro miminka, wunderwunsch, dárek pro miminka, Individuální lampa na noční stolek pro děti, personalizované dárky pro děti, dárek k narození

#ad
wunderwunsch #ad - Dekorace dětského pokoje – s naší noční lampou zajistíte ideální atmosféru v dětském pokoji pro čtení příběhů, hraní nebo pro jemné usínání svého miláčka. Přizpůsobte si osvětlení – vyberte si svůj oblíbený motiv, klikněte na žluté tlačítko "Přizpůsobit nyní", zadejte požadované jméno, kterým si chcete dětské noční světlo přizpůsobit.

Skvělý nápad na dárek – ať už jako dárek pro miminko, dárek k narození nebo dárek ke křtinám dítěte. Vysoce kvalitní uv tisk – noční světlo se přizpůsobí uv tisku. Volitelně je k dostání také síťový zdroj nebo varianta baterie vč. Překrásné personalizované dárky u nás udělají radost dětem i dospělým.

Tím vykouzlí vaše personalizovaná lampa záři v dětských očích a slouží jako skvělé světlo na usínání. Usb kabelu s nebo bez USB síťového zdroje. Rozsah dodávky – personalizovaná lampa s led paticí teplá bílá vč. Usb kabelu usb typ a bez síťového zdroje. Můžete používat každý běžný usb síťový zdroj USB typ A.
Značkawunderwunsch #ad
Výrobcewunderwunsch #ad
Výška5.71
Délka2.36
Šířka6.3

4. YuanDian

#ad

Teenagery, miminka silikon, dárky pro ženy, přenosné a dobíjecí, dívky, roztomilé noční světlo pro děti, YuanDian Roztomilé kachní noční světlo, dotykové ovládání, do dětské ložnice, stmívatelné

#ad
YuanDian #ad - 100% záruka spokojenosti snažíme se vám nabídnout 100% dobrou lampu. Stisknutím nebo klepnutím na něj přepnete teplé/jasné světlo a vyberte ten správný jas, který preferujete. Vrácení nebo vrácení peněz jsou chráněny, pokud dekorativní světlo sportovního dárku nesplňuje vaše požadavky.

Bezpečné & dlouhá životnost: bez bpa, měkké silikonové noční světlo je bezpečné při manipulaci, pratelné, malé děti ho mohou házet a stlačit a je stále silné. Tap control zapněte tlačítko off / 20' / on na spodní straně roztomilého nočního světla. Nejlepší sladké dárky pro ženy, propůjčuje příjemně měkký pocit na omak, matky, teenagery: super sladký racek z pratelného silikonu bez BPA, je to nejlepší nápad na dárek pro důvěrníky nebo přátele.

All-night companion: zabudovaná lithiová baterie 1200 mah podporuje mobilní použití až 15 hodin. S jemným světlem funguje celou noc jako hlídač dítěte a pomůže vám při výměně plenek a kojení.
ZnačkaYuanDian #ad
VýrobceYuanDian #ad
Výška5
Délka2.95
Hmotnost0.5
Šířka2.95
Číslo díluFS-2810-9999
ModelkaFS-2810-9999

5. Lightzz

#ad

Lightzz Noční světlo pro děti, ABS SIL, dotykové ovládání, roztomilá kachnička – lampa na noční stolek ze silikonu pro dětský pokoj, narozeninové vánoční dárky pro, stmívatelné, přenosné a dobíjecí

#ad
Lightzz #ad - Také perfektní pomocník pro maminky "výměna plenek a kojení v noci. Zabudovaný design baterie, pokud si koupíte hračku nebo dárek k narozeninám pro vaše dítě? Bezpečnost je. A použijte ovládání Tap, abyste zvolili světlo a jas. Nejlepší dárky k narozeninám pro malé děti, dětské noční světlo, teenagery: přenosný formát na baterie a měkké barvy dělají perfektní roztomilé noční světlo, noční světlo pro malé děti, noční světlo pro děti a dětský pokoj.

S příslušnými certifikáty rohs a ce, žádné plýtvání nákupem baterií. Soft duck nursery light: bojí se vaše dítě ze tmy? je světlo v ložnici vašeho dítěte příliš jasné na to, aby usnulo? Toto roztomilé světlo ve tvaru kachny propůjčuje dětskému pokoji vaší dívky nebo chlapce svým teplým a měkkým světlem jemné a uklidňující světlo. Pouze ovládání pomocí kohoutku a záruka: tato verze není dodávána s dálkovým ovládáním, ale podporuje pouze ovládání pomocí vodovodního kohoutku a ovládání tlačítky.

All-night sleeping companion – tato dobíjecí baterie s kapacitou 1200 mah podporuje přenosné použití po dobu 16 hodin s jasným světlem a 56 hodin tlumeným světlem. Bezpečné, provoz na baterie: jaké jsou vaše první starosti, dobíjecí, 100% bezpečný kašovitý silikon vhodný pro děti. S měkkým světlem funguje roztomilé noční světlo jako hlídač dítěte celou noc a pomůže vám s výměnou plenek a kojením. Stiskněte spodní tlačítko pro zapnutí přístroje VYP / 20' / ZAP.
ZnačkaLightzz #ad
VýrobceLightzz #ad
Výška4.92
Délka3.74
Hmotnost0.34
Šířka3.54
Číslo díluLightzz
ModelkaFS-XMX001-9999

6. FAMIDUO

#ad

Schlaflichter für Kinderzimmer Mädchen Jungen, Komisch Kinderzimmer Deko, FAMIDUO Nachlicht Liegende Ente, Kawaii Geschenk, USB, Dimmbar, Cute Lampe, Tap Control & Timing Funktion,Nachtlicht Baby

#ad
FAMIDUO #ad - Sicheres und weiches silikon das famiduo nachtlicht ist das perfekte Accessoire für jedes Kinderzimmer. 30-minuten-timing mit einem timer 30 minuten stunden kann das Nachtlicht auch als Einschlafhilfe verwendet werden. Dimmbar das nachtlicht kann durch einfaches drücken gesteuert werden und bietet einen Warmlicht.

Es kann auch als praktisches Accessoire für den Wickeltisch oder als stillvolles Nachtlicht im Schlafzimmer der Eltern verwendet werden. Bestellen sie jetzt und geben Sie Ihrem Kinderzimmer einen zusätzlichen Touch an Gemütlichkeit und Wärme. Ob als nachttischlampe, spielzeug oder Dekoration, das Nachtlicht eignet sich ideal für Babys und Kinder jeden Alters. Multifunktionale lampe das nachtlicht ist flexibel einsetzbar und kann als stilvolle dekoration im Kinderzimmer dienen. Hergestellt aus umweltfreundlichem Silikon und mit einer weichen Haptik bietet es eine sichere und beruhigende Atmosphäre für Kinder.

Es kann auch als wärmelampe auf dem Wickeltisch oder als Stilllicht verwendet werden. Es ist ein cute und lustiges Geschenk für Kinder. Es kann einfach über usb aufgeladen werden und kann bis zu 6 Stunden bei der niedrigsten Helligkeitseinstellung arbeiten. Kinder geschenke entdecken sie das breite angebot an nachtlichtern, schlummerleuchten und weiteren Zubehör im FAMIDUO. Es verfügt über drei verschiedene Helligkeitsstufen und gibt dem Raum eine gemütliche Atmosphäre, die perfekt zum Entspannen und Schlafen ist.
ZnačkaFAMIDUO #ad
VýrobceShenzhen Time Show Technology Co., Ltd. #ad
Výška2.76
Délka6.69
Hmotnost0.57
Šířka4.33
Číslo díluK-1096
ModelkaK-1096

7. wunderwunsch

#ad

Individuální lampa na noční stolek pro děti, dárek pro miminka, personalizované dárky pro děti, dárek k narození, bambus + akrylové sklo, wunderwunsch, Personalizované noční světlo pro miminka

#ad
wunderwunsch #ad - Rozsah dodávky – personalizovaná lampa s led paticí teplá bílá vč. Dekorace dětského pokoje – s naší noční lampou zajistíte ideální atmosféru v dětském pokoji pro čtení příběhů, hraní nebo pro jemné usínání svého miláčka.

Přizpůsobte si osvětlení – vyberte si svůj oblíbený motiv, zadejte požadované jméno, klikněte na žluté tlačítko "Přizpůsobit nyní", kterým si chcete dětské noční světlo přizpůsobit. Skvělý nápad na dárek – ať už jako dárek pro miminko, dárek k narození nebo dárek ke křtinám dítěte. Usb kabelu usb typ a bez síťového zdroje. Překrásné personalizované dárky u nás udělají radost dětem i dospělým.

Usb kabelu s nebo bez USB síťového zdroje. Můžete používat každý běžný usb síťový zdroj USB typ A. Tím vykouzlí vaše personalizovaná lampa záři v dětských očích a slouží jako skvělé světlo na usínání. Volitelně je k dostání také síťový zdroj nebo varianta baterie vč. Vysoce kvalitní uv tisk – noční světlo se přizpůsobí uv tisku.
Značkawunderwunsch #ad
Výrobcewunderwunsch #ad
Výška7.87
Délka2.36
Šířka5.71

8. XRR

#ad

Obývacího pokoje a, dotykové noční světlo pro miminka s funkcí načasování, lampa na noční stolek, stmívatelná, silikonová stolní lampa do dětského pokoje, Kawaii králík, XRR LED noční světlo pro děti

#ad
XRR #ad - Stmívatelné dětské noční světlo s časovačem noční světlo do dětského pokoje má 3 funkce jasu a času. Tato dekorativní lampa kawaii je také velmi vhodná jako dárek ke dni svatého Valentýna, narozeninám, dni dětí, Halloween, k Vánocům a Novému roku. Pomocí spínače 30 můžete noční světlo nastavit tak, aby se po 30 minutách automaticky vypne.

Kromě toho měkké světlo na spaní Bunny usnadňuje nošení a lámání. Ideální dáreknoční led světlo pro děti je ideální hračka pro vaše přátele, děti nebo pro vás samotné. Pokud vaši chlapci a dívky nemohou spát, protože mají strach ze tmy, lze jej používat 4 ~ 7 hodin, pak je toto svítící světlo celou noc hlídá. Usb dobíjecí silikonové noční světlo roztomilé dětské noční světlo se dodává s vestavěnou baterií 1200 mah, pokud je plně nabito kabelem USB typu C.

Po aktivaci spodního tlačítka můžete stisknout horní tlačítko pro nastavení jasu na slabý, střední a silný třetí stupeň a nakonec vypnout. Multiscénní použití ①noční světla z kartonu na mléko používají měkký světelný zdroj pro zajištění teplé světlo v noci. Každé noční světlo prošlo přísnými bezpečnostními testy, bezpečně a spolehlivě. Můžete jej použít také jako stojan na telefon pro podporu telefonu. Protimodré teplé led světlo nezačne blikat ani poranit oči.
ZnačkaXRR #ad
VýrobceXRR #ad
Výška1.57
Délka1.18
Šířka1.57

9. EOIWUY

#ad

Stmívatelné světlo na kojení, režim světelného cyklu, silikonová LED lampa na noční stolek, dotykové ovládání, jednorožec, EOIWUY Noční světlo pro děti, dobíjení 9 dvoubarevným světlem a bílým světlem

#ad
EOIWUY #ad - Nezapomenutelný dárek s motivem jednorožce: nezapomenutelný dárek jednorožce: jednorožci ztělesňují statečnost, pozorný dárek s jednorožcem a okouzlující doplněk pro dívky. Usb dobíjecí a ochrana baterie: noční světlo pro miminka má usb-c design pro pohodlné nabíjení.

Měkká na omak zajišťuje uklidňující zážitek, zatímco světlo z nočního stolku vytváří jemnou atmosféru. Opětovným poklepáním do 20 minut ji lze opět aktivovat. Ať už pro přátele nebo děti, narozeniny, štěstí a čistotu a dělají z našeho dětského nočního světla okouzlující dekoraci jednorožce, Halloween, je ideální volbou pro den svatého Valentýna, dětský den, ušlechtilost, Vánoce a Nový rok. Jednoduchým poklepáním na silikonový povrch můžete snadno přepínat mezi různými možnostmi osvětlení.

Navíc si pamatuje předchozí barvu světla, když se vypne a znovu zapne. Vytváří uklidňující spací prostředí, reguluje náladu a nabízí senzorickou stimulaci v dětském pokoji a ložnici. Po 10 po sobě jdoucích lehkých dotycích se lampa vypne a přejde do pohotovostního režimu. Dvoubarevné režimy osvětlení: naše lampa na noční stolek nabízí 9 kouzelných dvoubarevných režimů a uklidňující režim bílého světla. Podržte tlačítko 2 sekundy pro režim světelného cyklu.
ZnačkaEOIWUY #ad
VýrobceEOIWUY #ad
Výška3.86
Délka6.3
Hmotnost0.57
Šířka3.9
Číslo díluJL707
ModelkaJL707
ZárukaJednoroční zákaznický servis.

10. beek

#ad

Beek Noční světlo pro děti, miminka, dívky, silikonová lampa na noční stolek, dárky do dětského pokoje, chlapce, kojící světlo, dotyková LED stmívatelná, tvar skořápky, dobíjecí, stolní lampa

#ad
beek #ad - Perfektní dárek: noční světlo pro miminka se hodí pro dekoraci dětských pokojů a jako domácí dekorace. Silikonový materiál bezpečné noční světlo pro děti je vyrobeno z netoxického silikonu bez obsahu BPA.

Bez ostrých hran mohou děti bezpečně položit na postel nebo si hrát, perfektní pro miminka a malé děti. Super sladká ombinace kuřat a vaječných skořápek, teplé, kulatých a tvrdých, sladké domácí zvíře. Baterie s dlouhou životností roztomilé noční světlo má zabudovanou 1200mah baterii, kterou lze nabíjet přes USB nabíjecí přípojku a nabízí přibližně 5 – 200 hodin provozu. Veselá skořápka a kuřata s bionickým obloukovým designem z vaječných skořápek, spící, houpáte se jako hrnek.

Lze použít také jako vánoční dárek, dárek k narozeninám pro děti, rodinu a přátele. Jednoduchý spínač a ovládání: silikonové noční světlo má zabudovaný vzduchový spínač, a děti mohou nastavit intenzitu světla klepnutím na kuřecí hlavu s ohledem na komfort a uživatelskou přívětivost a snadno se obsluhuje.
Značkabeek #ad
VýrobceBEEK #ad
Výška3.94
Délka5.51
Hmotnost0.66
Šířka3.94