Top 10 Messer Mit Wellenschliff – Příborové nože

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Victorinox

#ad

Victorinox kuchynske noze sada 6 ks 11 cm extra ostre

#ad
Victorinox #ad - 11, 00 cm, 50 cm. Nože jsou samozřejmě vhodné pro mytí v myčce nádobí a nerezové. Získáte 6 špičkových mazacích nožů z nožířské manufaktury VICTORINOX. 21, délka čepele: cca. Odolné střenky z černého nylonu PP, zalité na čepel. Vroubkované ostří, nerezová chromovaná ocel / leštěná. Celková délka: cca.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.5
Délka8.7
Hmotnost0.4
Šířka0.9
Číslo dílu6.7833.6
ModelkaVT 6.7833.6

2. Victorinox

#ad

Sada jídelních nožů Victorinox 6dílná, modré, oranžové, žluté, červené, se zoubkovaným ostřím v zelené, balení 1ks, růžové

#ad
Victorinox #ad - Odolné, modrá, žlutá, rukojeti z nylonu pp, nabroušené, barevný mix vždy 1 ks zelená, růžová, červená, oranžová. Vlnový brus, nerezová chromová ocel/leštěné. Získáte 6 špičkových mazacích nožů z manufaktury nožů Victorinox. Celková délka: ca21, délka čepele: cca11, 00 cm, 50 cm. Nože jsou samozřejmě vhodné do myčky a nerezové.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Číslo dílu42213
Modelka42213

3. Victorinox

#ad

6dílná, zoubkovaný brus, Victorinox, robustní plastová rukojeť, Swiss Classic, sada profesionálních nožů na steaky, extra ostrá čepel, černá, 11 cm, nerezová ocel

#ad
Victorinox #ad - Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, stabilitu a přesnost. Rukojeť lze sterilizovat pro maximální čistotu. Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací.

Detaily výrobku: délka 220 mm, hmotnost 168 g, šířka 24 mm, výška 12 mm, barva černá, zboží 6.7233. 6, swiss classic sada nožů na steaky, 6dílná. Sada nožů na steaky swiss classic – 6dílná sada nožů na steaky s extra ostrými čepelemi. Ergonomická rukojeť a zahnutá, úzká čepel. Jednoduchá manipulace: navrhli jsme moderní, robustní, odolnou a lehkou rukojeť, která díky své rovnováze dobře padne do ruky.

Snadno se čistí, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření. Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů. Pro vykostění masa jako profesionální kuchaři.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.5
Délka8.6
Hmotnost0.37
Šířka0.8
Číslo dílu6.7233.6
Modelka6.7233.6

4. Victorinox

#ad

Victorinox 6 kusů kuchyňských nožů Swiss Classic pestrá směs rajčat

#ad
Victorinox #ad - Získáte 6 špičkových chlebových nožů z manufaktury na nože. Nože jsou vhodné do myčky a nerezové. Celková délka: cca 21, délka čepele: cca 11, 00 cm, 50 cm. Victorinox. Odolné, lisované, rukojeti z nylonu PP. Vlnitý brus, nerezová chromová ocel / leštěná.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.66
Délka11.5
Hmotnost0.06
Šířka2.5
Číslo dílu6.7831.001.V-008
Modelka6.7836.L115

5. Victorinox

#ad

Ergonomická rukojeť, Victorinox nůž kuchyňský set 2 kusy 11 cm, Příborový nůž, myčka nádobí černá, extra ostré zoubkovaný nůž

#ad
Victorinox #ad - Ergonomicky tvarované a lehké rukojeti. Vysoce kvalitní zpracování Made in Switzerland. Trvanlivé, ostré, hygienické, antialergické a vhodné do myčky. Od victorinox – výrobce oficiálního švýcarského nože. Perfektní univerzální nože do kuchyně, díky čepeli s vlnitým ostřím.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.39
Délka7.87
Hmotnost0
Šířka1.97
Číslo díluVictorinox
Modelka2er Pack

6. Victorinox

#ad

5dílná sada Swiss Classic limitovaná edice šedá/Cool Grey, Victorinox Nůž na rajčata, jídelní nůž, nůž na pečivo

#ad
Victorinox #ad - Odolné, lisované, rukojeti z nylonu PP. Victorinox. Celková délka: cca 21, délka čepele: cca 11, 00 cm, 50 cm. Nože jsou samozřejmě vhodné do myčky a nerezové. Získáte 5 nejlepších chlebových nožů z manufaktury na nože. Vlnitý brus, nerezová chromová ocel / leštěná.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Hmotnost0.33

7. Westmark

#ad

Westmark Steakové nože – 2dílná sada kuchyňských nožů se zoubkovaným brusem – délka čepele 12 cm – Svačinový nůž ze 100% nerezové oceli – ideální také jako nůž na pečivo – stříbrná/černá

#ad
Westmark #ad - Rozsah dodávky: 2x westmark svačinový nůž, barva: stříbrná, profesionální, materiál: nerezová ocel/plast ABS, 169233E3. Snadné řezání díky velmi ostré ostří z nerezové oceli, příjemné držení a bezpečná práce díky ergonomické a zaoblené rukojeti délka: 11 cm.

Je to tak jednoduché: naskenujte QR kód, stáhněte si aplikaci, začněte. Made in germany; dlouhá životnost, pečlivě solidní zpracování, snadné ruční čištění, nevhodné do myčky.22 elegantní a funkční univerzální/univerzální nože s velmi ostrou zoubkovanou čepelí délka čepele: 12 cm na krájení steaků, ovoce, zeleniny a chleba, masa, housky při snídani apod.

Westmark a thiru cooking – vychutnejte si roční exkluzivní prémiový přístup k aplikaci Thiru a objevte více než 2500 receptů. K tomu je k dispozici vhodná vidlička – pro zaoblené stolní příbory, z kvalitní a ušlechtilé edice Westmark Monopol, pro každodenní použití.
ZnačkaWestmark #ad
VýrobceWestmark #ad
Číslo dílu169233E3
Modelka169233E3

8. Victorinox

#ad

Nerezová ocel, Victorinox, mátově zelená, zoubkovaný brus, 2dílná, profesionální sada nožů na zeleninu, 11 cm, Swiss Modern, extra ostrá čepel, robustní plastová rukojeť

#ad
Victorinox #ad - Jednoduchá manipulace: navrhli jsme moderní, odolnou a lehkou rukojeť, robustní, která díky své rovnováze dobře padne do ruky. Perfektní pro ovoce a zeleninu s tvrdou slupkou a měkkým jádrem. Rukojeť lze sterilizovat pro maximální čistotu.

Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, stabilitu a přesnost. Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací. S extra ostrými, odolnými čepelemi z nerezové oceli a moderními plastovými rukojeťmi. Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů. Swiss moderní sada rajčat a stolních nožů, 2dílná – čepele z nerezové oceli se zoubkovaným ostřím.

Detaily výrobku: délka 221 mm, výrobek 6. 9006. 11w41b, výška 13 mm, šířka 19 mm, hmotnost 29 g, barva mátově zelená, Swiss Modern sada nožů na rajčata a stoly, 2dílná. Snadno se čistí, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.39
Délka8.66
Hmotnost0.12
Šířka0.75
Číslo dílu6.9006.11W41B
Modelka6.9006.11W41B

9. GRÄWE

#ad

Nůž 21 cm – pestrý, snídaňový nůž s jednostranným zoubkovaným brusem, sada nožů na krájení, GRÄWE Jídelní nůž 6 kusů, balení 6 kusů nožů na housky

#ad
GRÄWE #ad - Epele tabulových nožů jsou vyrobeny ze speciální nožní oceli a přesvědčí vynikající ostrostí a odolností proti řezání. Zažijte okamžik požitku grÄwe. Ať už jako hobby kuchař nebo profesionální gastronomie, u nás najdete velký výběr tvarově krásných kuchyňských potřeb.

Celková délka nože: cca 21 cm, hmotnost: cca 26 g na nůž. Tabulové nože grÄwe se hodí pro celou řadu použití. Praktická 6dílná sada. Nůž na pečivo lze volitelně k dostání v barevné sadě nebo jako jednoduchá černá sada. Díky nápadným barvám nožů na chleba grÄwe vytvoříte barevné akcenty na snídaňovém stole.

Naše tradiční značka je synonymem vysoké kvality výrobku a lásky k detailu. Kuchyňské nože se také ideálně hodí pro snadné krájení grilovacího masa a pokrmů na pizzu. Rukojeť z PP plastu polypropylen. Díky robustním rukojetím z polypropylenu mají nože dlouhou životnost a lze je mýt v myčce. Epel nože ze speciální nožní oceli s jednostranným vlnitým brusem.
ZnačkaGRÄWE #ad
VýrobceGRÄWE #ad
Výška0.87
Délka9.45
Hmotnost0.06
Šířka9.25
Číslo dílu56DSFNMT3VUIYSDAFVNMSDAGFHJDSFHKJH-24
Modelka56DSFNMT3VUIYSDAFVNMSDAGFHJDSFHKJH-24

10. Victorinox

#ad

Victorinox Jídelní nůž na rajčata se zoubkovaným brusem čepel 11 cm, multifunkční, vhodný do myčky černý

#ad
Victorinox #ad - Více než 130letá historie victorinox se vyznačuje udržitelným směrem: tradicí, kvalitou a inovací. Nůž na rajčata a jídelní stůl swiss Classic – perfektní na ovoce a zeleninu s měkkou slupkou.

Swiss made: nože na rajčata a stolní nože od Victorinox se vyrábějí ve Švýcarsku. Slo výrobku: 5. 0833. Název výrobku: swiss classic nůž na rajčata a jídelní stůl. Rozměry: výška 10 mm, délka 213 mm, hmotnost 26 g. Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů. Nůž na rajčata a na stůl se zoubkovaným ostřím a ergonomickou.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.79
Délka9.45
Hmotnost0.06
Šířka0.39
Číslo dílu5.0833
Modelka180300.0