Top 10 Lampe Zum Kleben – Speciální a dekorativní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Öuesen

#ad

Pásek pro kuchyňskou linku, COB LED pásek 5 m s časovačem, IP44, vodotěsná, teplá bílá 3000 K, samolepicí světelný pásek, stmívatelný LED pásek s dálkovým ovládáním, postel, světelná lišta, televizi,

#ad
Öuesen #ad - Výhody cob led světelného pásku stmívatelnécob led pásek pracuje s dc 24 v, ne jako smd led pásky 1 m/50 led perly, nízké napětí zajišťuje bezpečnost během používání a umožňuje také ovladač pracovat nepřetržitě při nižší teplotě. Cob led pásek se scénáři použití na dálkové ovládánívodotěsný ip44 cob led pásek s dálkovým ovládáním je vhodný pro dekoraci interiéru a vytvoření atmosféry, pozadí TV, jako je obývací pokoj, kuchyň, strop, koupelnové zrcadlo, schodiště, party, šatník, jídelna, ložnice, pokud potřebujete pomoc, svatba nebo dárek pro přátele atd.

Cob led pásky s vysokým jasem 5 mdejte své fantazii volný průběh s led pásky Öuesen's cob 24 v. Bei der verlegen des streifen led, die mit der box kommen wenn "L" oder "U" Form Bereich zu begnen, aby nedošlo k poškození ostatních částí LED světelného pásku. Flexibilní cob led pásek v teplé bílé barvě 3000 k cob led pásky 5 m lze otáčet na požadovanou délku a tvar, cut bei jedem cut podél středové linie měděné části světelné lišty led, können Sie die 2 Stecker, spojitelná a řezná funkce vám nabízí velkou flexibilitu.

Led světelný pásek má 10 stmívatelných stupňů jasu a 8 blikajících dynamických světelných efektů, žádné oslnění, paměťových funkcí a časovače. Cob světelná lišta, led teplá bílá, jako je rtuť a olovo. Nepřímé osvětlení teplé bílé vám může pomoci vytvořit požadovanou atmosféru. Kontaktujte nás, uspokojivou odpověď.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Číslo díluCOB6
ModelkaCOB LED streifen

2. Glocusent

#ad

šití, kempování, 3 barvy a 6 stupňů jasu, opravy, Glocusent Lampa na čtení na krk, lampa na krk pro čtení, háčkování, nabíjecí lampa na knihu, ohebná ramena, pletení, doba 80 hodin

#ad
Glocusent #ad - UpozornĚnÍ: použijte dodaný kabel typu c, originální kabel nebo certifikovaný kabel třetí strany; síťový zdroj lampy na čtení knihy není součástí dodávky. Například: žluté světlo pro čtení; teplé bílé světlo pro učení; studené bílé světlo pro přesné šití nebo háčkování. Ideální dárek spolehlivý dárek pro každého vtipného knihomola k díkůvzdání, vánocům nebo k narozeninám! produkt-box obsahuje: 1 x glocusent lampička na čtení krk 1 x kabel USB typu C 24 palců 1 x uživatelská příručka 1 x záložka 5.

Dobíjecí a s dlouhou životností v porovnání s jinými micro usb knihovkami je naše nabíjecí usb-c led světlo na čtení uživatelsky přívětivé a bezpečnější pro seniory a mládež. Zabudovaná baterie 1 000 mah poskytuje až 80 hodin provozu v závislosti na nastavení čtecí lampy na krku. Perfektní kniha se světlem na čtení pro čtenáře, kterou chcete osvětlit, že neruší lidi v okolí.

Ušetří vám každodenní nabíjení s nesnižujícím se světlem. 3 barvy a 6 stupňů jasu glocusent lampička na čtení má 3 užitečné teploty barvy: žlutá 3000 k, teplá bílá 4000 k a studená bílá 6000 k. Kromě toho má lampa na krk ergonomicky tvarovaná a visí na krku; paže jsou ohebné a nastavitelné, takže můžete nastavit nejpohodlnější úhel – ideální pomůcka pro osvětlení bez použití rukou. Přátelská pro partnery tato lampička na čtení pro děti má obzvlášť úzký úhel vyzařování 90°, aniž by rušila partnera.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška1.1
Délka10
Hmotnost0.28
Šířka7.36
Číslo díluGLCSNTBL001
ModelkaGLCSNTBL001
ZárukaBezstarostná 18měsíční záruka a přátelský zákaznický servis.

3. Gritin

#ad

360° flexibilní pro noční čtení do postele, upínací lampa se svorkou přes USB, při cestování atd., lampa na knihu, Gritin Lampička na čtení knižní svorka, plynulá svítivost, 3 režimy teploty barev

#ad
Gritin #ad - Díky tomu se skvěle hodí na cesty. Světlo lze při čtvrtém stisknutí tlačítka vypnout. V tomto okamžiku se světlo nachází v režimu smíšené bílé. Plynule stmívatelná a 3 režimy: lampička na čtení gritin má tři režimy teploty barev – studená bílá, teplá bílá a smíšená bílá 3000–6500 K.

Jednoduché ovládání: všechny funkce světla si můžete užívat pouze jedním tlačítkem. A za pouhé dvě hodiny můžete tuto led lampu plně nabít pomocí USB kabelu, což je velmi pohodlné ovládání. Stiskněte jednou, aby se světlo rozsvítilo. Usb dobíjecí a velká kapacita baterie: gritin led lampa na knihu má zabudovanou vysoce výkonnou baterii 1000 mah, se kterou může nepřetržitě svítit 5–7 hodin při vysokém jasu a 80 hodin při nízkém jasu. Opětovným stisknutím tlačítka přepnete do režimu studené bílé a třetí tlačítko pro přepnutí do režimu teplé bílé.

A současně je jas této led knižní lampy nastavitelný, takže můžete bez problémů získat libovolnou kombinaci teploty barev a jasu. Lehký a přenosný: hmotnost led čtecí lampy gritin je velmi lehká. 9 led a indikace baterie: díky vysoce kvalitnímu, neoslňujícímu led světelnému zdroji klipu bez blikání budou vaše oči při čtení v nejvyšší míře chráněny. Pokud potřebujete změnit jas, jednoduše podržte tlačítko stisknuté. Ať už jste v kempu nebo na cestách, je ideálním společníkem pro vaše noční čtení.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška0.7
Délka0.93
Hmotnost0.14
Šířka1.55
Číslo díluG1330
ModelkaG1330

4. Glocusent

#ad

Nabíjecí světlo na knihu až 80 hodin, 10 LED světlých knižních lamp, perfektní pro milovníky knih, 3 barvy a 3 stupně jasu, Glocusent Svítící lampa na čtení Weiden, lampička na čtení do postele

#ad
Glocusent #ad - Bezpečné a snadné pro děti i dospělé. Záruka 36 měsíců s přátelským zákaznickým servisem. Nabíjecí usb-c je bezpečnější a rychlejší na rozdíl od jiných mikro usb knižních žárovek má naše led lampička na čtení usb-c nabíjecí přípojku.

UpozornĚnÍ: neobsahuje síťový díl. Můžete si přečíst a zapomenout, že lampa svítí na vaší knize a ponoříte se do své knihy. Balení obsahuje: glocusent willow lampička na čtení knihu svorku x 1, USB-C kabel x 1, 1 x záložku. Kompaktní design zabírá málo místa, takže můžete kdykoli a kdekoli dobře číst. Knižní světlo pro šťastné čtení v posteli. Proutěný design pro jasnější čtení proutěná lampička na čtení glocusent byla vyvinuta pro jasné a rovnoměrné světlo s 10 přesně umístěnými led, které usnadňují čtení.

Napájecí kabel usb-c může přenášet mnohem více proudu. Kromě toho má svorka na čtení glocusent certifikovaný bezpečnostní list MSDS, a to při nejnižším nastavení. Na jedno nabití lze číst 80 hodin, dobíjecí světlo na čtení. Design s dlouhými, úzkými vrbovými listy nabízí koncentrovanější světlo na větší ploše. 4. Záruka na výrobek 1.
ZnačkaGlocusent #ad
VýrobceGlocusent #ad
Výška1.3
Délka2.6
Hmotnost0.09
Šířka1.5
Číslo díluGLCSNTBL104P
ModelkaA11
ZárukaBezstarostná a bezproblémová 18měsíční záruka se snadno dostupným, přátelským zákaznickým servisem.

5. SEBSON

#ad

LED lišta 12 W 1000 lm 4000 K světelná lišta se zástrčkou a vypínačem 230 V IP20 24 x 13 x 800 mm, SEBSON LED svítidlo pod linku neutrální bílé 80 cm

#ad
SEBSON #ad - Rozsah dodávky: 1 x sebson led podhledové světlo; 2 x šrouby. Nepřímé osvětlení – toto ploché a tenké osvětlení má výšku pouze 13 mm a šířku 24 mm. Sebson led světelná lišta s integrovaným led modulem není nutné žádné další osvětlovací prostředky. Tato led světelná lišta má s výkonem 4000 K jasné neutrální bílé světlo. Vhodné pro kuchyně jako kuchyňské svítidlo, osvětlení skříně v ložnici nebo jiný nábytek, s vyzařovacím úhlem 110°.
ZnačkaSEBSON #ad
VýrobceSEBSON #ad
Výška0.53
Délka31.5
Hmotnost0.33
Šířka0.94
Číslo díluUNDER_LED_80
ModelkaUNDER_LED_80

6. LICHT DISCOUNT

#ad

S47 LED světelná lišta, nástěnná světla

#ad
LICHT DISCOUNT #ad - Základní cena: 44, 43 eur / bm. Délka: cca 90 cm / šířka: cca 4, 9 cm / výška: cca 1, 3 cm. Tato led světelná lišta přesvědčí ušlechtilým designem a širokým úhlem vyzařování 120°! Led spodní lišta vhodná pro kuchyňské skříňky nebo osvětlení pracoviště. Barva světla: teplá bílá 3000 k / světelný výkon: cca 900 lumenů. Led světelná lišta v hliníkovém pouzdře, plochá konstrukce – včetně vypínače a síťové zástrčky.
ZnačkaLICHT DISCOUNT #ad
VýrobceC-Light GmbH #ad
Výška0.51
Délka35.43
Hmotnost1.74
Šířka1.93
Záruka2 roky.

7. Gritin

#ad

Ochrana očí a paměťová funkce, nabíjecí lampa na krk, Gritin Lampička na čtení na krk, plynule stmívatelná a 3 barevné teploty LED lampa na knihu, ergonomický design lampa na krk pro čtení, pletení,

#ad
Gritin #ad - Pro noční čtení, pletení atd. Kabel usb c je součástí dodávky. Plynule stmívatelné a 3 barevné teploty: s vypínačem a tlačítkem teploty barvy krátce stiskněte spínač, abyste lampu na čtení zapnuli a vypnuli a dlouze stiskněte spínač pro plynulé stmívání. Ergonomické a pohodlné nošení: tato led lampa na krk má ergonomický design a nízkou hmotnost a je potažena měkkým silikonem pro vynikající komfort při nošení.

Díky 3 barevným teplotám 1800 k/3400 k/6000 k lze přizpůsobit různým účelům osvětlení, např. Paměťová funkce a led kontrolka: s paměťovou funkcí automaticky zachovává nastavení světla od posledního vypnutí a nemusí se znovu nastavovat pokaždé, když je světlo zapnuto. Velmi uživatelsky přívětivý. Poskytuje konstantní světlo a nabití trvá pouze 3 hodiny. Se standardním usb-c rozhraním jej lze nabíjet nejen přes nabíječku, ale také přes powerbanku, počítač a další zařízení.

I když jej používáte na krku delší dobu, nebudete mít žádné potíže, je to perfektní společník pro noční použití. Je to vynikající dárek pro vašeho partnera, rodiče, ale také pro šití, přátele. Se 4 led kontrolkami je pro vás pohodlné znát spotřebu proudu kdykoli a kdekoliv. Dobíjecí baterie 1000 mah, baterie: díky dobíjecí baterii 1000 mah může tato lampička na čtení na krk trvat 8 až 80 hod.
ZnačkaGritin #ad
VýrobceGritin #ad
Výška7.08
Délka5.62
Hmotnost0.27
Šířka1.22
Číslo díluG1337
ModelkaG1337

8. Philips Hue

#ad

Kompatibilní s Amazon Alexa Echo, 350lm, Echo Dot, ovládání přes aplikaci, až 16 milionů barev, černý, stmívatelný, Philips Hue White & Color Ambiance Lily zahradní zářič 1 ks

#ad
Philips Hue #ad - Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Personalizované osvětlení: vyberte si z milionů barev a odstínů bílé, abyste si mohli individuálně přizpůsobit náladu ve vašem domě.

Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Jednoduché nastavení: světla lze jednoduše integrovat do stávajícího systému Philips Hue – K ovládání je nutný Philips Hue Bridge. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Flexibilní možnosti použití: rozhodněte se, zda chcete hue spot Lily namontovat na stěnu nebo pomocí zemního kolíku do země nezbytné příslušenství je součástí dodávky.

Třída ochrany ip65 pro venkovní použití: díky kvalitnímu krytu je zahradní svítidlo chráněno před vlhkostí a prachem. Generace. Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Generace, echo Plus a Echo Show 2.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška7.64
Délka3.31
Hmotnost0.95
Šířka2.76
Číslo dílu915005629801
Modelka915005629801
Záruka2 roky.

9. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI RGB flexibilní LED pásky s vysokou hustotou COB WS2811 IC LED pásek 1 m 720 LEDS/M 21 W/M DC24V IP30 není vodotěsný Chasing Barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Rovnoměrné a jemné světlo pro osvětlení obývacího pokoje a dekorace v ložnicích, na party, na vánoce nebo svatby. Vysoce kvalitní světelné perly. Kompatibilní s většinou ovladačů spi-rgb dostupných na trhu. Ip30 není vodotěsný. Vyšší světelná účinnost, jako je duha atd.

1m 720 leds/m 21w/m ws2811 cob led světelný pásek, 180° úhel vyzařování. By se měly zohlednit při oficiálním používání. Díky vysoce kvalitnímu pásku svítí každé led světlo rovnoměrně a má životnost více než 25 000 hodin, šatnách, kuchyních, což vám pomůže ušetřit peníze a čas na opravy. A lze jej použít také s arduino, raspberry Pi, K-1000C a dalšími ProgramProgramProgramProgramprograprograprogra. Poklesy napětí atd.

Ezné proužky, který vyrovnává pokles napětí, aniž by došlo k poškození pásku. Je kompatibilní s adresovatelnými ovladači jako sp611eb09gvk267l, sp105eb06xxcc17Y, SP108EB07DVJ568C SP630E1 12in1B0BTYJQDNB atd. Fcob+ws2811 ic světelný pásek. Dvouvrstvý fpcb, stříhejte led diody na libovolnou délku podél značení střihu, odvod tepla a flexibilitu. Rozsah dodávky: 1x 3m fcob ws2811 grbic led pásek tento produkt neobsahuje ovladač a žádné napájení.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Hmotnost0.11

10. Govee

#ad

3 možnosti umístění, Govee RGBIC LED Lightbar, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, stmívatelná bílá pro TV a PC, WiFi TV podsvícení pro 45-70 palců s dvojitými světelnými perlami

#ad
Govee #ad - Propojte svůj tv lightbar s alexou a Google Assistantem a užívejte si hlasové ovládání hands-free. Inteligentní hlasové ovládání: použijte své hlasové asistenty k zapnutí a vypnutí světel pomocí funkce Smart Voice Control pro změnu scénických režimů a mnoho dalšího.

Vyberte si z 8 různých hudebních režimů a vytvořte si pro ni živou party scénu. Inteligentní lišta podporuje 16 milionů barev a 31 scénických režimů pro vytvoření veselého světla pro obývací pokoj, ložnici a dekorace. Použijte montážní držáky k montáži za televizor nebo je umístěte vedle televizoru. Synchronizace s TV obrazovkou pomocí funkce Dreamview. Světla lze postavit horizontálně i bez montážních úhelníků. Efekt rgbic: světelná lišta govee rgbic reprodukuje dech beroucí segmentované barvy.

Vytvořeno pro váš televizor: probuďte k životu vaši zábavu, filmy, sport a hry s led diodami govee rgbiC TV. Více než 8 dynamických hudebních režimů: proměňte svou led lampu s hudebním režimem v aplikaci Govee Home App na taneční party. Jednoduché nastavení: světlo tv lze třemi způsoby přizpůsobit vašim požadavkům na osvětlení. Použijte jej s aplikací govee home app pro dálkové ovládání světelných lišt nebo rozjasnění stěn přednastavenými scénami a hudebními režimy.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.45
Číslo díluH6046301DE
ModelkaH6046301DE