Top 10 Gitarre Kinder Ab 4 Jahre – Kytary a strunné nástroje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CODIRATO

#ad

Hudební nástroj pro domácí dekoraci domečku pro panenky dekorace děti hračka, CODIRATO Dřevěné housle hračka miniaturní housle mini housle model se stojanem, kufrem, mini housle, lukem

#ad
CODIRATO #ad - Základnu lze postavit vzpřímeně a housle můžete umístit kdekoliv ve svém domě. Leštěný a hladký povrch je nastříkaný, jemný a lesklý, ideální volba pro všechny houslisty. Může být vašim dětem dáno také jako Vánoce, což jim udělá radost. Mini dřevěný nástroj pro housle je velmi vhodný pro dekoraci doma, do kanceláře, baru, noční stolek, umělecké školy.

Realistický design: miniaturní housle ze dřeva jsou přizpůsobeny 1: 1 na základě pravých houslí, přičemž jsou obnoveny všechny detaily, tělo nebo kufr, velmi realistické. Vynikající dekorace: mini dřevěné housle obsahuje arch houslí, podstavec a box na housle. Exkluzivní box na housle lze použít také jako dárkovou krabičku pro uložení houslí. Nejlepší dárek: model mini houslí jsou velmi exkluzivní dřevěné řemeslo, halloween nebo dárek k narozeninám, což je skvělý dárek pro ty, kteří milují housle a hudbu.

Iroké spektrum použití: mini housle ze dřeva můžete umístit na psací stůl, skříň do obývacího pokoje atd. Elegantní dřevěné housle: mini housle jsou vyrobeny z přírodního dřeva, velmi realistický, jsou netoxické a bez zápachu. Ať už se jedná o struny, jsou přesně stejné jako skutečné housle a lze jej použít jako dekoraci domečku pro panenky.
ZnačkaCODIRATO #ad
VýrobceCODIRATO #ad
Hmotnost0.09

2. Kindsgut

#ad

Decentními a moderními barvami, Kindsgut Sada hudebních nástrojů s kytarovými chrastítky a tamburínou, bez škodlivých látek, ekologický materiál, puntíky

#ad
Kindsgut #ad - Ekologické materiály, bez škodlivých látek a vhodné pro děti. Krásně zabaleno v designu Kindsgut. Hravě podporuje motorické schopnosti a zábavu z hudby. Vysoce kvalitní sada hudebních nástrojů ze dřeva. Obsahuje dětskou kytaru se čtyřmi strunami, dvě chrastítka a tamburínu s poutky.
ZnačkaKindsgut #ad
VýrobceKindsgut #ad
Výška11.81
Délka3.94
Hmotnost1.54
Šířka1.57
Číslo díluJT00012017N
ModelkaJT00012017N

3. B.

#ad

B. Toys Woofer dětská kytara – hračka elektrická kytara, akustická kytara a štěkačky pro psy – hračka pro děti od 2 let, nástroj s písněmi

#ad
B. #ad - Proč rodiče věří b. Doporučeno pro děti od 2 let. Děti si mohou vybrat ze 3 různých zvuků kytary: Hudební nástroj může znít jako akustická kytara, elektrická kytara nebo jako pes.

Toys od battat je rodinný podnik, který byl založen v roce 1897. Toys: b. Psí kytara basového reproduktoru: tato hračka na elektrickou kytaru umožní vašemu malému hrát s řadou knoflíků, zvuků, písní a skvělých funkcí. Dětská hračka je cca 46 × 10 × 24 cm. Má 8 hudebních tlačítek, která hrají 8 různých hudebních kordů a je zde 20 dětských písniček ke zpívání a 9 veselých psích písní.
ZnačkaB. #ad
VýrobceB. Toys #ad
Výška9.5
Délka18
Hmotnost1.1
Šířka3.75
Číslo díluBX1206Z
ModelkaBX1206Z
ZárukaZákonná záruka

4. Small Foot

#ad

10382, small foot Dětská kytara "Sound" ze dřeva, od 3 let, hudební nástroj trénuje rytmus a taktnost

#ad
Small Foot #ad - Krásná kytara na hraní s barevnými puntíky. Trénuje pocit taktu a rytmu. Rozměry: 53 x 17 x 5, 5 cm. Vyrobeno z robustního dřeva. Se 6 strunami a správným napnutím.
ZnačkaSmall Foot #ad
Výrobcesmall foot #ad
Výška0.59
Délka20.87
Hmotnost0.82
Šířka6.69
Číslo dílu10382
Modelka10382
Záruka0

5. Eichhorn

#ad

Eichhorn Kytara pro děti – modrá dětská kytara, dřevěná hračka, dřevěná kytara pro chlapce a dívky od 3 let, s dinosaurem, ladicí struny

#ad
Eichhorn #ad - Pro děti od 3 let: hrací kytara je vyrobena z přírodní lipové překližky s barvami na bázi vody a je ideálním dárkem pro chlapce a dívky od 3 let. Moje první kytara: s délkou 54 cm je dřevěná kytara ideální pro chlapce a dívky od 3 let a umožňuje první výuková cvičení a také divoké bouchání pro malé rockové hvězdy.

Hudební rané vzdělávání: s kytarou se děti učí první rytmus a takt; vytvářejí harmonické tóny a to přispívá k pozitivnímu rozvoji sluchového vnímání. Stejně jako správná kytara chce být i šest kvalitních nylonových strun dětské kytary naladěno; se sladkými zvířecími motivy a barevnými tóny na korpusu.

Eichhorn - dřevěné hračky s tradicí: pedagogicky cenné podporují produkty Eichhorn kombinací pocitu, zastrčení, stohování, tlačení a šroubování motoriku a kreativitu od nejranějšího věku.
ZnačkaEichhorn #ad
VýrobceEichhorn #ad
Výška7.48
Délka2.76
Hmotnost1.34
Šířka21.26
Číslo dílu100003480
Modelka100003480
ZárukaZáruka 24 měsíců

6. Eichhorn

#ad

Z borového dřeva, nastavitelné, březová překližka, od 3 let, 4 nylonové struny, podporuje sluchové vnímání, Eichhorn, Peppa Pig dřevěné ukulele 43 cm dlouhé

#ad
Eichhorn #ad - Naše produkty jsou pedagogicky cenné díky kombinaci pocitu, zasunování, stohování, tlačení a šroubování podporují motoriku a kreativitu od nejranějšího dětství. Pro děti od 3 let – kytara na hraní je vyrobena z přírodní lipové překližky s barvami na bázi vody a je ideálním dárkem pro chlapce a dívky od 3 let.

Hudební rané vzdělávání – s kytarou se děti naučí první pocit rytmu a taktu. 43 cm velká kytara se skládá z krku a můstku ze stabilního dřeva, jakož i 4 vysoce kvalitních nylonových strun, které lze napnout a naladit pomocí hlasové mechaniky.

Již více než 70 let vyrábíme kvalitní dřevěné hračky. Hra s hračkou na hudební nástroj přispívá k pozitivnímu vývoji sluchového vnímání dítěte. Eichhorn peppa pig, dřevěné ukulele, 43 cm: pestré dřevěné ukulele vytváří harmonické tóny a je ideální pro první doteky se světem hudby.
ZnačkaEichhorn #ad
VýrobceEichhorn #ad
Výška17.52
Délka2.13
Hmotnost0.35
Šířka6.5
Číslo dílu109265760
Modelka109265760
ZárukaZáruka 24 měsíců

7. Janod

#ad

Old 3 Years Old, J07597, Janod Kids Wooden Toy Ukulele 'Confetti', Pretend Play and Musical Awakening Toy

#ad
Janod #ad - Tato malá, naučit se hudbu a být přesvědčen o tom, 4strunná kytara pro děti je ideální pro mladé hudebníky. Plné barev a radosti probudí konfety hudební hračky smysly a umožňují nejmladším hudebníkům naučit se radosti z hudební improvizace.

4 nylonové struny se 4 ladicími obratlími pro vyladění nástroje. Mini ukulele: pojďme si přizpůsobit hudbu. Použitelné od 3 let, ideální do 8 let. Okouzlující francouzský design: díky vysoce kvalitním materiálům, pečlivě vybraným barvám a vkusnému designu dřevěných hraček Janod harmonicky zapadne do všedního dne. Materiál: dřevo. Objevte v tomto sortimentu plný švihu a barvy: hudební sada s tamburínou, elektronickým klavírem, kytarou, xylofonem, hudebním stolem.

Jaké potěšení je mít "skvělý" nástroj zcela pro sebe, že je vynikajícím hudebníkem. Detaily výrobku: rozměry: výška 53, 5 x šířka 17, 5 cm x hloubka 6 cm. Hudba s konfetou: konfety jsou kompletní sbírka hudebních nástrojů s pop n' rockovými motivy. Hudební vývoj: hudební nástroje podporují pocit rytmu, fyzickou relaxaci a hudební citlivost dítěte. Všechny janod hračky jsou koncipovány ve Francii, v regionu Jura.
ZnačkaJanod #ad
VýrobceJanod #ad
Výška2.36
Délka21.06
Hmotnost0.97
Šířka6.89
Číslo díluJ07597
ModelkaJ07597
ZárukaZáruka 2 roky

8. HENGI

#ad

Dětská kytara, ukulele se 4 strunnými nástroji a trsátky, akustická kytara 17 palců, vánoční dárky/novoroční dárky modrá, vhodné pro začátečníky i děti

#ad
HENGI #ad - Lehký a jednoduchý nástroj – naše 17palcové ukulele váží 1, 05 libry a snadno se nosí. Je vyrobena z ekologického ABS plastu a nepoškozuje tělo malých dětí. Spolehlivá poprodejní záruka-máte-li dotazy nebo obavy, např.

Tato dětská kytara je vhodná pro malé dětské prsty, což z ukulele dělá pomocníka pro hudební osvětlení dětí. Ozubené mechaniky/ladicí obratle na čelové desce pomáhají udržovat náladu. Nastavitelné struny a přesná výška tónu -- čtyři struny z uhlíkového nylonu, které se snadno nerozbijí a děti tlačí struny s menším úsilím dolů. Ukulele je dobrá volba pro děti, studenty nebo začátečníky.

Hengi nabízí kupujícím 100% servis. Problémy s kvalitou výrobku nebo chybějícími díly, můžete se na nás obrátit. Skvělý dárek pro děti – pěkný dárek pro děti k vánocům, narozeninám, dni dětí a na party. Mini velikost a přátelský design – naše sada obsahuje: 1 17palcové mini ukulele, 1 ukulele popruh a 1 kluzný pásek. Odpovíme vám do 24 hodin.
ZnačkaHENGI #ad
VýrobceHENGI #ad
Výška3.94
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo díluuku-de2
Modelka02-gita
Záruka6 měsíců.

9. PLAY

#ad

Akustickou kytarou a elektrickou kytarou – hračka pro děti od 2 let, Battat Dětská kytara BT2679Z E, nástroj s písněmi, modrá

#ad
PLAY #ad - Hrací kytara: tato barevná hračka kytara je vybavena mnoha veselými hudebními funkcemi pro začínající hudebníky.

Doporučený věk: tato dětská kytara se doporučuje pro malé hudebníky od 2 let. Výhody podporující vývoj: zatímco dítě trhá struny a tlačí knoflíky, zlepšuje koordinaci rukou a očí. Včetně písničky: naučte se hrát s písničkou 7 dětských písní. Veselý dárek pro dívky a chlapce k narozeninám a další. 3 režimy: hrajte na 7 písní v režimu písně nebo si vytvořte vlastní hudební mistrovské dílo v elektrickém a akustickém režimu.
ZnačkaPLAY #ad
VýrobceBranford Ltd. #ad
Výška16.5
Délka8
Šířka2.6
Číslo díluBT4679Z
ModelkaBT4679Z
ZárukaZákonná záruka

10. Gukasxi

#ad

Gukasxi Kytara pro děti 41 cm Mini kytara Ukulele Kytara hračka se 4 ladicími strunami a trsátky, dětská ukulele kytara hračka hudební výuková hračka pro chlapce barevná liška

#ad
Gukasxi #ad - Perfektní dárekhudební kytara na hraní gukasxi je skvělým dárkem pro děti na vánoce, která jim může pomoci rozvíjet muzikálnost, narozeniny, díkůvzdání, nový rok, naučit se základní noty a rytmické vzory, Halloween atd. Před použitím je nutné nastavit napnutí nylonových strun, akordů a nálady a rozvíjet smysl pro muzikálnost, zvonění, ale prosím nedotýkejte příliš pevně.

Prémiový materiál mini ukulele hračka je vyrobena z kvalitního abs materiálu, kulatá hrana bez huru, který má dlouhou životnost, s hladkým povrchem, je lehký, netoxický a bez zápachu, bezpečná pro vaše děti. Ukulele pro děti a začátečníkymini kytara se 4 strunami se snadno ovládá. Přenosné mini ukulele naše hudební hračka na kytaru se snadno váží a její mini velikost je ideální pro děti s sebou a na nošení, vhodná pro vnitřní i venkovní hraní.

Je to také perfektní hračka pro včasné učení pro chlapce a dívky, rozvíjet hobby dětí a zlepšovat sluch. Hračka pro děti na kytaru tato dětská hračka na ukulele na ukulele pro děti se 4 ladicími strunami a trsátkem je vytvořena s roztomilými zvířecími vzory a světlými barvami, velikost 41 × 11, 3 cm, je to perfektní raná pedagogická hudební hračka pro chlapce a dívky. Děti mohou tyto mini ukulele používat k učení intonace, rytmu, hobby a koordinaci rukou a očí.
ZnačkaGukasxi #ad
VýrobceGukasxi #ad
Číslo díluMini Guitar Toy Animal
Záruka90.