Top 10 Ci modul für ORF Karte – CAM moduly

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DIGIKABEL

#ad

ORF DIGITAL DIREKT irdeto CI+ modul duální dešifrování nová technologie již není nutná žádná karta

#ad
DIGIKABEL #ad - Akce: s modulem lze hd vysílače simplitv hd sat odemknout zdarma na 3 měsíce. Modul lze pouŽÍvat pouze v rakousku. Certifikovaný modul orf s nejnovějším dešifrovacím standardem s čipem. Prodloužení záruky na 3 roky na www. Mehrtv. At. Nezbytné pro nové tv přístroje a nové verze softwaru. Funguje ve všech policích ci+ nejnovějších tv přístrojů pro CI+ 1. 4, ci+ 1. 3 a ci+ 1. 2. Nahrazuje dešifrování přes kartu ORF.
ZnačkaDIGIKABEL #ad
VýrobceSmit #ad
Hmotnost0.31
Číslo díluORF_irdetoCI+_Variante

2. HD AUSTRIA

#ad

HD a UHD, SAT Austria modul pro ORF

#ad
HD AUSTRIA #ad - V. Vyzkoušejte m. Hd zdarma: vyzkoušejte 3 měsíce plné zábavy s plným hd a podívejte se, co je ve vaší televizi skutečně! Orf hd: samozřejmě je aktivace možná i bez HD Austria nebo HD Austria combo balíčku. Perfektní pro příjem orf hd, atv hd, puls 4 HD u. Lze použít pouze v Rakousku. Snadná instalace: jednoduše zapojte modul do slotu ci + na televizoru nebo přijímači a můžete jít! Funkce nahrávání: nyní k dispozici také v HD.
ZnačkaHD AUSTRIA #ad
VýrobceHD Austria #ad
Výška0.16
Délka3.94
Šířka2.28
Číslo díluORFHDAMODUL_3MTESTFORM
ModelkaCAM701
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. P/SAT

#ad

P/SAT IR CL ORF & simpliTV cardless modul pro Sat DVB-S s integrovanou čipovou kartou a ORF DIGITAL Direct 5 let

#ad
P/SAT #ad - Pro jednorázové odemčení a dodatečné vysílače při odemčení předplatného simplitv je nutný provoz v jedné pozici CI+. Tento modul orf digital direct má integrovanou čipovou kartu orf. Pokud tyto podmínky nesplňujete, výrobek prosím neobjednávejte! ! Proto je nutné jednorázové placené odemknutí vysílačů ORF 18, - změny vyhrazeny.

To se provádí přes stranu digital. Orf. At. Pro aktivaci předplatného simpliTV s dodatečnými vysílači je k dispozici webová stránka. Simplitv. At. Modul může dešifrovat 2 kanály současně, pokud se nacházejí na stejném transpondéru = frekvence. Stačí jedna přihrádka CI budoucí technické změny vyhrazeny.

Tento modul nemá integrované žádné předplatné atd. Není potřeba žádná extra orf smartcard! i když je k dispozici zelená karta ORF, nelze ji v tomto modulu používat. Pro použití vysílačů bez předplatného ORF kanály a servus TV, ATV, atd. Odebrání předplatného pro orf nebo simplitv lze dosáhnout pouze s rakouskou adresou - pro kterou existuje přihláška GIS.
ZnačkaP/SAT #ad
Výška0.47
Délka2.95
Šířka4.33
Číslo dílu202730

4. DIGIKABEL

#ad

Katenlose ORF TV modul ORF HD Rakousko

#ad
DIGIKABEL #ad - Integrovaný čip sat-karty pro orf hd a hd austria. Volitelně dodatečné vysílače hd austria od € 10, 90 měsíčně. Použití pouze v Rakousku.

Přístup k vysílání na cestách s HD Austria TV-aplikací. Ročně. Všechny hd kombi vysílače jsou první 2 měsíce automaticky odemčeny. S tímto modulem uvidíte vše v HD. Poté je nutné aktivaci pomocí hd. At/aktivace. NepouŽÍvejte pro existující orf kartu, protože dešifrování je integrováno v modulu. Přihlaste se u HD Rakouska. Prostřednictvím jednoduchého rakouského odemykání orf, servus televize v hd na 3, atv, pulzu, 60. Vhodné pro ci+1, ci+1, 2, 3 a ci+1, 4 šachty. Včetně aplikace pro streamování televize.
ZnačkaDIGIKABEL #ad
VýrobceDIGIKABEL #ad
Číslo díluORFHDAMODUL_HDSAT
ModelkaORFHDAMODUL_HDSAT

5. DIGIKABEL

#ad

ORF DIGITAL DIREKT CI+ SAT Modul kartenlos mit integrierter Entschlüsselung für ORF und simpliTV SAT Keine Karte notwendig

#ad
DIGIKABEL #ad - Garantie-verlängerung auf 3 Jahre unter www. Mehrtv. At möglich. Für neue tv-geräte und neuer software versionen. Aktion: mit dem modul können die hd-sender von simplitv HD Sat für 3 Monate gratis freigeschalten werden.

Daher keine ORF Karte mehr notwendig. Mit dem modul können sie nur orf, atv, puls4 und servus tv um € 18. Für 5 jahre freischalten lassen, können aber auf Wunsch auch simpliTV Sat Plus freischalten lassen. Für ci+ 1. 4, ci+ 1. 3 und ci+ 1. 2 geeignet notwendig, da CI+ Schacht meist nur noch mit kartenlosen Modulen funktioniert. Modul kann nur in Österreich verwendet werden. Zertifiziertes orf modul mit neuestem entschlüsselungs-Standard mit Chip integriert. Bei digital orF anzumelden.
ZnačkaDIGIKABEL #ad
VýrobceDIGIKABEL #ad
Číslo díluORF_DD

6. DIGIKABEL

#ad

Speciální akce: ORF HD Austria CAM s TV aplikací a 2 měsíce HD Rakouska zdarma

#ad
DIGIKABEL #ad - Včetně bezplatné tv aplikace od hd rakouska pro příjem programů na dalších televizních zařízeních nebo mobilních zařízeních přes WLAN. Použití pouze v Rakousku. NepouŽÍvejte pro existující kartu orf. Stačí jednoduše aktivovat rakousko a za poplatek za aktivační poplatek ve výši 3, 60 € ročně ORF HD a ATV HD, Servus TV HD a Puls4 dešifrovat přes Sat. Pouze pokud si přejete, lze odemknout další placené televizní balíčky jako HD Austria Plus nebo Kombi. Není nutná žádná karta. Vhodné pro ci+1, 2, 3 a ci+1, ci+1, 4 šachty.
ZnačkaDIGIKABEL #ad
VýrobceNeotion #ad
Číslo díluHDA_CAM
ModelkaHDA_CAM

7. Nabo

#ad

NABO CAM CARDLESS

#ad
Nabo #ad - Není nutná orf karta, vhodná pro všechny TV přístroje a přijímače s certifikací CI+. Připojte a hotovo. Pro dešifrování hd a placených televizních stanic přes satelit,. Příjem vysílačů orf je možný i bez hd rakouského balíčku po volné fázi, s integrovanou micro SAT kartou,. Všechny rakouské vysílače jsou odemčeny v brilantní HD kvalitě,.
ZnačkaNabo #ad
VýrobceNABO #ad
Výška2.17
Délka0.2
Hmotnost0.09
Šířka3.94
Číslo dílu5000443
Modelka5000443
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. TechnSat

#ad

Kompatibilní s koncovými zařízeními až do verze CI+, dešifrovací modul pro použití Conax kódovaných čipových karet, TechniSat TECHNICRYPT CX CSP, CI+ modul Common Interface Plus, CSP chipset Pairing

#ad
TechnSat #ad - Vezměte prosím na vědomí, že modul je vhodný výhradně pro chytré karty Conax. Pro příjem šifrovaných programů je navíc nutná odemčená čipová karta / předplatné poskytovatele placené televize.

Rozsah dodávky: 1 x technisat technicrypt cx csp ci+ modul conax, kompatibilní s koncovými zařízeními až do verze CI+ 1. 4. Nevhodné pro kabely německo, kabel bw, hd+, orf, sky, kabel digitální, Unitymedia. Ci+ modul pro dešifrování kódovaných programů conax csp, funkce čipové sady párování CSP je vhodná pro balíček M7 Basis HD přes kabel TV. V případě pochybností se zeptejte poskytovatele placené televize, zda lze tento modul použít k uložení příslušné čipové karty.
ZnačkaTechnSat #ad
VýrobceTechniSat #ad
Výška0.47
Délka2.99
Hmotnost0.07
Šířka5.2
Číslo dílu0001/4570
Modelka0001/4570
ZárukaZáruka 2 roky

9. TechniSat

#ad

TechniSat Simplitv DVB-T2 Rakousko

#ad
TechniSat #ad - Pro odblokování je zapotřebí rakouská adresa bydliště. Pozor: modul potřebuje hd dvb-t2 přijímač dvb-t nestačí! s rozhraním ci+ 1. 3 ci slot nestačí k dešifrování všech stanic! Jedinečná bezplatná registrace umožňuje trvalé dešifrování veřejných, právních stanic.

Přídavné vysílače lze dešifrovat, pokud je dokončeno placené předplatné. Modul se musí jednou odemknout na webové stránce www. Simplitv. At. Jedná se o dešifrovací modul pro použití v ci+ slotu DVB-T2 přijímače nebo TV zařízení s tunerem DVB-T2. To znamená, že aktualizace softwaru jsou vysílány přímo přes simplitv vysílač na pozadí. Možnost aktualizace přes ota. Při dokončení předplatného simplitv modul dešifruje také další HD programy. Informace k tomu na www. Simplitv. At. Toto aktivace je zdarma.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobcesimpliTV #ad
Číslo díluCI+Modul

10. HD +

#ad

HD+ modul vč. balíčku HD+ vysílače na 6 měsíců zdarma

#ad
HD + #ad - Rozsah výkonu výrobku je absolutně identický. Předpoklady příjmu: digitální satelitní přijímač, tv zařízení s integrovaným satelitním tunerem nebo HD přijímačem se slotem CI Plus.

Hd+ karty a balíčku HD+ vysílače. Rozsah dodávky: hd+ modul vč. S balíčkem hd+ stanic obdržíte 24 soukromých hd vysílačů, 2 ultra hd vysílače a více než 40 volně přijímaných HD vysílačů. Vezměte prosím na vědomí, že výrobek může navenek vypadat trochu jinak. Hd+ modul je optimálně vhodný pro Ultra HD. Hd+ karta je určena výhradně pro použití ve Spolkové republice Německo. Balíček hd+ vysílače je během prvních 6 měsíců zdarma a automaticky končí. Zažijte ostré televizní snímky v kvalitě High Definition přes satelit s HD+ není vhodné pro příjem kabelů.
ZnačkaHD + #ad
VýrobceHD PLUS #ad
Výška5.91
Délka5.91
Hmotnost0.26
Šířka1.97
Číslo dílu4260155560132
Modelka4260155560132
ZárukaZáruka výrobce