Top 9 Plakatpapier DIN A2 Einzeln – Kartonový papír

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Creleo

#ad

50 x 70 cm, 1 arch / list, Tónovaný papír nebeská modrá 130 g/m²

#ad
Creleo #ad - Tloušťka: 130 g/m². Množství: 1 list. Velikost: 50x70 cm. Papír na kreslení tónů nebesky modrý. Značka: Creleo.
ZnačkaCreleo #ad
VýrobceTrendstyle Creativ GmbH #ad
Číslo dílu792615

2. Herlitz

#ad

Bílý, 10 kusů, Herlitz 227108 karton na kreslení tónu 50 x 70 cm

#ad
Herlitz #ad - 10 kusů. Karton se znakovou tabulkou 50 x 70 cm. Lepenkový karton 300 g/m². Bílá. S odnímatelnou etiketou EAN.
ZnačkaHerlitz #ad
VýrobcePelikan #ad
Výška0.47
Délka19.69
Hmotnost0.66
Šířka27.56
Číslo dílu227108
Modelka227108
Zárukažádný údaj

3. ELES VIDA

#ad

130 g/m² sada 10 barev, papír pro kutily a barevné listy lepenka, vyrobeno v Německu, děti & DIY luk, kreativní výroba, dárky, příslušenství k tvoření na fotoalb, 50 listů pestrého papíru DIN A2

#ad
ELES VIDA #ad - Jak u inkoustu, tak i laserové tiskárny je velmi pěkný tiskový obraz. Udržitelnost přírody: používáme pouze papír, který je složen z velkého podílu rostlinných vláken, díky tomu můžeme zaručit perfektní kvalitu a krásný omak, který vám zaručí ještě kvalitnější produkt.

Přesně rovný papír: každý jednotlivý arch din a2, který obdržíte, aby byl zaručen přesný formát. Pokud by vám náš papír neslíbil, nebo nebudete spokojeni, dostanete peníze zpět. Velmi velká rozmanitost barev: díky 10 intenzivním, různým barevným odstínům je papír použitelný pro všechny možné kutilské a kutilské práce. Celý papír se zde vyrábí v německu a podléhá tak přísným kontrolám. Ať už váš scrapbooking provozuje, dělá malé figurky nebo dělá vlastní pozvánky, to vše je možné.

Přední a zadní strana mají stejnou vysokou intenzitu barev, takže např. U koláží nebo fotoalb má vždy krásný celkový obraz. Doma: náš papír lze zcela jednoduše potisknout ve vaší tiskárně. Pro tento účel zvolte v tiskárně druh papíru "KARTON". Papír je díky skutečné gramáži 130 g/m² ideální pro zalomení nebo skládání pohlednic, byl strojově vyříznutý, figurek nebo jiných uměleckých děl.
ZnačkaELES VIDA #ad
VýrobceELES VIDA #ad
Číslo díluBPS-A2

4. WANTOUTH

#ad

WANTOUTH 1 role role kreslicího papíru bílá role papíru malování kresba 44 cm šířka 10 m délka kreslicí papír skicovací papír role děti 70 g/m2 skicák umění řemeslo malířský papír pro studenty malování

#ad
WANTOUTH #ad - Díky svým nápadům můžete vytvořit více účelů použití. Kromě toho je tento malířský papír šetrný k životnímu prostředí a recyklovatelný, dobrá volba pro vás. Může také podpořit jejich praktickou kreativitu a dále podpořit identifikaci barev. Délka: 10 m, šířka: 44 cm.

Jemný a hladký povrch zajišťuje příjemné psaní a malování. Perfektní nástroj pro malování: tato role papíru je vysoce kvalitní umělecké nářadí pro děti. Můžete je pohodlně řezat do každé velikosti, aby vyhovovaly vašim speciálním požadavkům. Iroké použití: tuto roli papíru lze použít různorodě. Hodí se pro dárkové balení, tvoření a architektonický papír jako technický kreslicí papír, fotopozadí, malování, graffiti, skicování, plány. Vynikající kompatibilita: naše role papíru na kreslicí papír je vybavena řadou materiálů, plakáty, inkoust, křída, tempera, barvy, pastelky, akvarely atd.

Jako jsou tužky, značkovače, což zaručuje vysoký komfort při psaní a malování. Bezpečné a ekologické: vyrobeno z kvalitního papíru, netoxické, bezpečné používání. Silný a robustní: tato role papíru je vyrobena z kvalitního papíru a je 70 g/m², silnější a robustnější než většina papírů a je ideální pro dlouhodobé používání. Podle přání můžete kreslit různé vzory a v tomto období rozvíjet svou kreativitu a představivost.
ZnačkaWANTOUTH #ad
VýrobceWANTOUTH #ad
Výška0.01
Délka17.32
Šířka3.94
Číslo dílu1
Modelka1

5. ELES VIDA

#ad

Sada fotokartonů, děti a DIY arch, vyrobeno v Německu, dárky, 10 barev – papír pro kutily a barevné listy lepenka, 50 listů barevného papíru DIN A2-300 g/m², kreativní, příslušenství pro tvoření fotoalba

#ad
ELES VIDA #ad - Ať už váš scrapbooking provozuje, takže např. Papír je díky skutečné gramáži 300 g/m² ideální pro zalomení nebo skládání pohlednic, figurek nebo jiných uměleckých děl. Přesně rovný papír: každý jednotlivý arch din a2, který obdržíte, byl strojově vyříznutý, aby byl zaručen přesný formát.

Velmi velká rozmanitost barev: díky 10 intenzivním, dělá malé figurky nebo dělá vlastní pozvánky, to vše je možné. Přední a zadní strana mají stejnou vysokou intenzitu barev, různým barevným odstínům je papír použitelný pro všechny možné kutilské a kutilské práce. Pro tento účel zvolte v tiskárně druh papíru "KARTON". Slibujeme servis: my z eles vida jsme 100% přesvědčeni o našem produktu. Pokud by vám náš papír neslíbil, nebo nebudete spokojeni, dostanete peníze zpět.

Doma: náš papír lze zcela jednoduše potisknout ve vaší tiskárně. U koláží nebo fotoalb má vždy krásný celkový obraz. Celý papír se zde vyrábí v německu a podléhá tak přísným kontrolám. Jak u inkoustu, tak i laserové tiskárny je velmi pěkný tiskový obraz. Pokud by ti byl tento papír příliš silný, najdeš pod číslem výrobku "B087J91D8P" naši variantu o tloušťce 220 g/m v A3.
ZnačkaELES VIDA #ad
VýrobceELES VIDA #ad
Číslo díluBP-A2
ModelkaBP-A2

6. itenga

#ad

Itenga Fotokarton arch barevně tříděný DIN A2 A3 A4 A5 A6-300 g/m2 30 listů – tonový karton karton pro kutily papír pro kutily 10 standardních barev – na každé barvy po 3 listech DIN A2-30 listů 10

#ad
itenga #ad - Správný fotokarton je základem mnoha kutilských technik a nápadů pro kutily. Barvy: červená, bílá, hnědá, světle zelená, světle modrá, růžová, zelená, žlutá, černá. Ideální pro kreslení, malování, kutilství, tisk a kreativní tvorbu. Papír pro kutily karton fotokarton papír do tiskárny karton Tonkarton. 1 balení = 30 archů materiál: silný papír 300 g/m². 10 standardních barev – každá barva po 3 listech.
Značkaitenga #ad
Výrobceitenga #ad
Číslo dílu33105815

7. Kartenkuss

#ad

Kreslicí blok DIN A2 s 50 listy prázdný, DIN A3/A2 s motivem "komiksu", 190 g/m², skicák z vysoce bílého papíru s matným povrchem

#ad
Kartenkuss #ad - Pro návrhy – tento kreslicí papír se hodí pro skicování ze suchých materiálů, uhlí, jako je olovo, křída nebo pastelka. Mnohostranně použitelný – skicák lze použít jako blok na malování pro děti, jako skicovací papír pro kreslení archů nebo pro designéry.

Víko se skládá z velmi pěkného komiksového designu, dno je z lepenky. Velmi vysoká kvalita – psací blok je s gramáží 190 g/m² a má vysoký objem. Skicák se skládá z 50 listů papíru. Díky tomu je ideální pro mnoho použití. Vysoce kvalitní materiál – vysoce bílý skicák je matný a lepený na straně hlavy. Vyrobeno v Německu. Jsou možné tahy pomocí tuše nebo inkoustu.
ZnačkaKartenkuss #ad
VýrobceKartenkuss #ad
Číslo díluSBA2-2

8. PLAY-CUT

#ad

PLAY-CUT Tónovací papír A3 130 g/m² | 50 archů papíru DIN A3 pro ruční práce tisk | silný potisknutelný papír pro kutily a papír do tiskárny A3 | prémiový papír pro kreslení tónů & Craft Paper

#ad
PLAY-CUT #ad - 100% bez liginu a kyselin – tento hliněný a tiskový papír je 100% bez ligninu a kyselin, což mimo jiné přispívá k tomu, že papír nezažloutne ani nekřehne. Vysoce kvalitní papír pro kutily a tisk a3 – mnohostranně použitelný pro různé nápady pro kutily pro celou rodinu.

Mnohostranné použití – tento kvalitní řemeslný papír se hodí ke všemu. Použijte jej jako tonický papír, tiskový papír, malířský blok, pro ruční práce nebo tisk. Ideální pro projekty, které vyžadují určitou stabilitu, jako např. Papírové figurky, školní kornouty, koláže a mnoho dalšího.

Matný povrch bez reflexe – tento 100% recyklovaný papír pro kutily má matný povrch, který zabraňuje jakémukoli druhu odrazu nebo propíchnutí. K dostání v mnoha různých barvách – tónový papír play-cut je k dispozici v pestré paletě barev, abyste mohli najít barevný papír A3 v přesně těch barvách, které potřebujete.
ZnačkaPLAY-CUT #ad
VýrobceBethien A/S #ad
Výška0.79
Délka16.54
Hmotnost0.18
Šířka11.69
Číslo díluPH12300-99
ModelkaPH12300-99

9. younikat

#ad

Pro scrapbook-ing a mnoho dalšího I bílá I dv_938, malování, popis, kutilství, 50dílná sada prázdných kartonů pro kutily DIN A2 – DIY I pro vlastní tvorbu

#ad
younikat #ad - Vyrobeno v Německu. Karton 300 g/m², oboustranně bílý. Přední a zadní strany lze popsat nebo malovat každým běžným perem. Neutrální karton – k dostání v různých velikostech. 50dílná sada prázdných kartonů pro kutily ve formátu DIN A2 420 x 594 mm. Naše produkty younikat jsou vyráběny ve vysoké kvalitě.
Značkayounikat #ad
Výrobceeasydruck24de #ad