Top 8 Zementschleierentferner Für Fliesen – Úklidové nářadí

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Mellerud

#ad

Zbytkům cementu a mnoha dalším nečistotám, MELLERUD Odstraňovač cementových závojů | 1 x 1 l | účinný čisticí prostředek proti cementovým závojům

#ad
Mellerud #ad - Po renovaci nebo položení dlaždic se často usazují cementové závoje nebo zbytky cementu na povrchu a podlaze – zde nabízí odstraňovač cementových závojů efektivní řešení. Postižený povrch předem namočte, naneste přípravek čistý nebo zředěný a působit, ale nenechávejte uschnout – následně znovu zpracujte kartáčem a opláchněte velkým množstvím vody.

Rozsah dodávky: 1 x 1 l odstraňovač cementových závojů mellerud / efektivní okamžitý účinek / účinný čisticí prostředek na bázi kyseliny chlorovodíkové / také proti vápenatému krustování.

Speciální čistič působí proti odolnému znečištění a zakalení a zanechává hygienicky čisté a čisté povrchy, aby byl domov zářit novým leskem. Istič mellerud pomáhá odstranit zbytky povrchů odolných vůči kyselinám, keramické podlahové desky, jako jsou dlaždice, bavlněné desky nebo přírodní kameny bez vodního kamene ze žuly, břidlice nebo křemene.
ZnačkaMellerud #ad
VýrobceMellerud Chemie GmbH #ad
Výška7.68
Délka3.15
Hmotnost2.5
Šířka3.74
Číslo díluMEL0004
ModelkaMEL0004

2. Lithofin

#ad

Lithofin Odstraňovač cementových brusek KF 1 litr

#ad
Lithofin #ad - Istič šetrný k zápachu. Snadno odstraňuje cementový závoj. Obzvlášť vhodné pro interiéry. Lze beze zbytku omýt vodou.
ZnačkaLithofin #ad
VýrobceLithofin #ad
Výška2.91
Délka8.19
Hmotnost0
Šířka3.86
Číslo dílu110-11
Modelka110-11

3. Furthchemie

#ad

Jemné kameny, Odstraňovač cementových brusek Furth Chemie vhodný pro přírodní kámen, dlaždice, beton, klker | 1 l

#ad
Furthchemie #ad - Dobrá bio odbouratelná stabilita a minimální obsah uhlíku vedou k výhodnému ekologického profilu čističe kyselina účinná látka metansulfonová je součástí přírodního procesu procesu síry. Odolná přírodní kameny: bazalka, břidlice, duhová, zálivky, solnhofenské desky, vápenka, mramor, diorit, duši, záhnědy všechny nevápencové kameny nejsou odolné přírodní kameny: jura, Travertin všechny kalcované kameny.

Rozmanité použití: futura z je speciální čisticí prostředek k odstraňování šedých mašliček včetně vápených a cementových brusek kamenného materiálu, kamene, jemných kamenů, dlaždic, kliniků a přírodních kamenů nevápenatý, produkt lze navíc použít pro pravidelné čištění stavebních strojů a nářadí.

Vynikající odolnost materiálu díky použití vhodných a vzájemně sladěných kyselin ve spojení s komponenty chránícími proti korozi v čističi, jako jsou fosforní, Furtil Z neobsahuje agresivní kyseliny, řeku nebo solná kyselina. Výrobek je nabízen jako konzentrat, furtil z lze před použitím zředit prosím dbejte na pokyny na etiketě a list výrobku s údaji o výrobku.
ZnačkaFurthchemie #ad
VýrobceFurth Chemie #ad
Číslo dílu1S140001

4. HOTREGA

#ad

HOTREGA Koncentrát cementového odstraňovače ultrakoncentrátu 1 l koncentrát

#ad
HOTREGA #ad - Působí rychle a důkladně. Snadno odstraňuje cementové brusky, zbytky malty a usazeniny vápence. Pro všechny kamenné povrchy odolné proti kyselinám.
ZnačkaHOTREGA #ad
VýrobceHotrega #ad
Výška10.71
Délka3.11
Šířka3.11
Číslo díluH110170001
ModelkaH110170001

5. Alpin-Chemie

#ad

Přírodní kámen, Žula, Alpin pro chemie – cement Schleierent Dále pro dlaždice, Kameninové, 1 litr

#ad
Alpin-Chemie #ad - Odstraňovač cement závoj. Odstraňovač cement závoj odstraňuje vápenec Ausbluehungen, cement závoj, beton a malta zbytky. Alpin-chemie. Oblasti použití: dlaždice, jemné kameniny, odstín, desky terakota, cihly, Klinker a přírodní kameny. Nepoužívejte při mramor, beton a Carbonatisch Gebundenem kámen.
ZnačkaAlpin-Chemie #ad
VýrobceNatursteinbad 24 #ad
Číslo dílu801006

6. Fuginator

#ad

čisticí sada na spáry, kuchyni a domácnosti, FUGINATOR® Kartáč na spáry šedý/zelený vč. čističe spár 250 ml, kartáč na čištění spár v koupelně

#ad
Fuginator #ad - Nakonec očistěte univerzálním kartáčem na spáry. Udržitelný: s fuginátorem potřebujete jen málo čisticího prostředku – to šetří životní prostředí i vaši peněženku. Manipulace: speciálně tvarovaná rukojeť chrání vaši dlaň a zabraňuje tvorbě puchýřů.

Kartáč se perfektně hodí pro spáry cementu a stěn a na rozdíl od drátových nebo elektrických kartáčů šetrně ošetřuje silikonové spáry. Clever: stabilní štětiny čistí účinně přímo ve spáře. Použití: pro čisté spáry navlhčete plochu spár čističem spár, následně počkejte 15 minut. Recyklovaný: rukojeť fuginátoru je vyrobena ze 100% recyklovaných materiálů. Díky krátké řadě štětin na čelní straně jsou také vyčištěny spáry v soklových lištách a v rozích.

Fuginátor je odolný vůči louhům a kyselinám. Dosáhnete špičkového výsledku čištění bez velké námahy a únavy – i když nejste zkušení, spáry v koupelně a kuchyni rychle vyčistíte. Rozsah dodávky: kartáč na spáry v šedé barvě se zelenými nylonovými štětinami a 250 ml čističem na spáry. Použití: rychle vyčistěte spáry pomocí fuginátoru.
ZnačkaFuginator #ad
VýrobceCS Webkontor #ad
Výška3.15
Délka6.3
Šířka0.79
Číslo dílu293018
Modelka293018

7. Patina-Falla

#ad

Patina Fala ZK1 cement Schleierent Dále/odvápňovač 1 litr

#ad
Patina-Falla #ad - Použitelný na saeurefesten spodní rgru?nden jako např. Pro stavbu saeurefeste podklady, odstraňuje silné znečištění a RU?Ckstaende vápno a Fugmaterial. Výrobek je vynikající kyselou čistič pro odstraňování cement, vápenec, fugmittel zbytků a obecné znečištěním při stavební End čištění a po sanační a renovační práce. 1 litr stačí pro cca 10 – 20 m2 v závislosti na znečištění. Pro vnitřní a venkovní oblast. Dlaždice a kamenné podlahy nevhodné pro cement desky, betonové pracovní kámen, mramoru nebo umělý kámen.
ZnačkaPatina-Falla #ad
VýrobcePatina-Falla #ad
Číslo dílu1050100150

8. Hauswerk.shop

#ad

HAUSWERK.shop KF intenzivní čistič 2 x 1 litr + 10 jednorázových rukavic

#ad
Hauswerk.shop #ad - Nenechávejte roztok zaschnout. Koncentrát. 2 x 1 litr kf intenzivní čistič. 10 jednorázových rukavic Hauswerk. Shop. Lze použít také čistě. Odstraňuje odolné nečistoty.
ZnačkaHauswerk.shop #ad
VýrobceHAUSWERK.shop #ad