Top 10 Winterstreufutter für Vögel – Semena pro ptáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 25 kg loupaných slunečnicových semínek | krmivo pro ptáky na celý rok | prémiové krmivo pro divoké ptáky | ideální dávkovač energie pro léto a zimu | krmítko pro ptáky pro volně žijící

#ad
Lyra Pet #ad - Jednoduše přírodní – naše loupaná slunečnicová semínka jsou 100% čistě přírodní produkt. Neobsahují žádné přísady, zvýrazňovače chuti ani návnady. Toto krmivo pro ptáky je bohaté na důležité, fluor, esenciální aminokyseliny, železo, měď a hořčík.

Bez šupinek – slunečnicová semínka neobsahují žádné slupky, takže nevzniká žádný odpad. Lyra pet vznikl v roce 2009 z lásky ke zvířeti. Denně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší nákupní zážitek za nejférovou cenu. Pro potřebnou energii – s našimi loupanými slunečnicovými semínky nabízíte divokým ptákům v zimě potřebnou energii, aby přežili chladné roční období.

Zvířecí. Jsou ideální pro krmení divokých ptáků na balkóně, terase nebo také na zahradě. JednoduchÉ. Dobrý. V létě tím podpoříte chov mladých ptáků. Vysoce kvalitní složky – s tímto krmivem dostanou všichni zrnožravci potřebné vitamíny.
ZnačkaLyra Pet #ad
VýrobceLyra Pet #ad
Hmotnost55.12

2. Paul´s Mühle

#ad

Celoroční krmivo pro volně žijící ptáky, 4 roční období, Paul´s Mühle Krmivo pro volně žijící ptáky, 25 kg

#ad
Paul´s Mühle #ad - Zvířata jsou zásobována všemi potřebnými živinami po celý rok. Krmivo pro volně žijící ptáky s nejlepšími přísadami loupaná a neloupaná slunečnicová semínka, rozinky, pro většinu domácích druhů ptáků, semena, maštěné ovesné vločky, arašídy, pro celoroční krmení.

Garantujeme nejvyšší kvalitu za férový poměr ceny a výkonu. S tímto celoročním krmivem z vysoce kvalitních přísad od paul Mühle proměníte svou zahradu v mezinárodní krmné místo. Jediné krmivo vhodné pro zobák se nejlépe hodí pro krmítko, krmítka, krmítka a pro krmení půdy. Jako rodinný podnik vedený majitelem jsme v pauls mühle od roku 1839 synonymem zdravých mlýnků.

Krmivo pro ptáky přesvědčí svou mimořádnou kvalitou a chutná všech volně žijících ptáků. Vaši ptáci ocení toto krmivo a budou se vždy vracet. Krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období se hodí pro celoroční krmení všech volně žijících ptáků, jako jsou sýkorky, kosy nebo drozdi.
ZnačkaPaul´s Mühle #ad
VýrobcePaul´s Mühle #ad
Výška6.3
Délka24.8
Hmotnost55.12
Šířka16.93

3. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 10 kg loupaných slunečnicových semínek + 30 l tuny | krmivo pro volně žijící ptáky celoročně | pro mladá zvířata | krmivo pro divoké ptáky | cenné sypané krmivo | dávkovač energie bez skořápky | léto zima

#ad
Lyra Pet #ad - V létě tím podpoříte chov mladých ptáků. Lyra pet vznikl v roce 2009 z lásky ke zvířeti. Dobrý. Přirozeně dobrá – naše loupaná slunečnicová semínka jsou 100% čistě přírodní produkt.

JednoduchÉ. Jen to nejlepší – slunečnicová semínka neobsahují žádné slupky, takže nevzniká žádný odpad. Hodnotný žránek – s tímto krmivem pro ptáky dostanou všichni zrnožravci potřebné vitamíny. Denně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší nákupní zážitek za nejférovou cenu. Zvířecí. Toto krmivo pro ptáky je bohaté na důležité, esenciální aminokyseliny, fluor, železo, měď a hořčík.

Neobsahují žádné přísady, zvýrazňovače chuti ani návnady. Jsou ideální pro krmení divokých ptáků na balkóně, terase nebo také na zahradě. Energie – s našimi loupanými slunečnicovými semínky nabízíte divokým ptákům v zimě potřebnou energii, aby přežili chladné roční období.
ZnačkaLyra Pet #ad
VýrobceLyra Pet GmbH #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost22.05
Šířka0
Číslo dílu4260361031174

4. Dehner

#ad

Dehner Krmivo pro volně žijící ptáky Natura | neloupaná slunečnicová semínka | pruhovaná | doplňkové krmivo pro celoroční krmení | mastné krmivo | krmítko | kukuřice a pěnkavy | v kbelíku | 5 kg

#ad
Dehner #ad - Vysoký obsah oleje. Vysoký obsah tuku. Dodává energii. Celoroční krmivo. Vysoký obsah bílkovin.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Hmotnost4.85
Číslo dílu5252499
Modelka5252499

5. Donath Fly wild. Feed love.

#ad

Donath Fly wild. Feed love. Donath Balkon Mix – směs bez skořepiny pro čistý balkon – cenné celoroční krmivo pro volně žijící ptáky – z naší manufaktury v jižním Německu – kbelík 5 kg

#ad
Donath Fly wild. Feed love. #ad - S velkou láskou, péčí a znalostmi ptáků z naší manufaktury. Nejjemnější, cenný slunečnicový olej. Zdravé, jaderné ovesné a pšeničné vločky. Přehled všech výhod: přírodní suroviny, testováno v laboratoři donath, přírodní olej, bez ambrózie, vhodné pro zobák, vysoký podíl tuku proti hmyzu, vhodné pro sloupy krmiva, bez skořápek.

Ve volné přírodě sotva najdou dostatek výživy. Oloupaná slunečnicová semínka bohatá na vitamíny. Pomozte s doplňkovým krmivem – po celý rok. Tuk proti hmyzu z cca 1 800 hmyzu na kg balkonové směsi.

Náš balkonový mix je obzvláště oblíbený u všech druhů sýkorů, finků a hvězd, červeninek, drozdů, kosů, a samozřejmě všech ostatních zahradních ptáků. Krmení s láskou znamená převzít odpovědnost: život našich divokých ptáků je namáhavý. Energicky bohaté arašídy a vybrané minerální látky.
ZnačkaDonath Fly wild. Feed love. #ad
VýrobceDonath #ad
Výška8.66
Délka11.81
Hmotnost11.02
Šířka10.24
Číslo dílu11135
Modelka11135

6. Lyra Pet

#ad

Lyra Pet® | 10 kg loupaných slunečnicových semínek | krmivo pro volně žijící ptáky celoročně | ideální pro mladá zvířata | krmivo pro divoké ptáky | cenné sypané krmivo | dávkovač energie bez skořápky

#ad
Lyra Pet #ad - Jen to nejlepší – slunečnicová semínka neobsahují žádné slupky, takže nevzniká žádný odpad. Dobrý. Toto krmivo pro ptáky je bohaté na důležité, fluor, esenciální aminokyseliny, železo, měď a hořčík.

Přirozeně dobrá – naše loupaná slunečnicová semínka jsou 100% čistě přírodní produkt. V létě tím podpoříte chov mladých ptáků. Hodnotný žránek – s tímto krmivem pro ptáky dostanou všichni zrnožravci potřebné vitamíny. Energie – s našimi loupanými slunečnicovými semínky nabízíte divokým ptákům v zimě potřebnou energii, aby přežili chladné roční období.

JednoduchÉ. Lyra pet vznikl v roce 2009 z lásky ke zvířeti. Zvířecí. Neobsahují žádné přísady, zvýrazňovače chuti ani návnady. Jsou ideální pro krmení divokých ptáků na balkóně, terase nebo také na zahradě. Denně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům poskytli nejlepší nákupní zážitek za nejférovou cenu.
ZnačkaLyra Pet #ad
VýrobceLyra Pet GmbH #ad
Hmotnost22.05
Číslo dílu4260361036032

7. Leimüller

#ad

Leimüller Krmivo pro divoké ptáky Celoročně 25 kg pro všechna 4 roční období – krmivo pro divoké ptáky s bohatou energií 25 kg s pruhovanými slunečnicovými semínky – sypané krmivo pro divoké ptáky 25 kg bez prachu

#ad
Leimüller #ad - Bez genetického inženýrství a ambrózie, znamená kvalitu a bezpečnost. Dopřejte svým opeřeným přátelům přirozený a nezávadný zážitek z krmení. Díky konzistenci bez prachu a snadno sypané je manipulace jednoduchá a čistá. Oblíbené krmivo mnoha druhů: ať už jde o vrabce, sýkorky nebo brhlíky – leimüller's 4 roční období krmivo se těší nejvyšší oblibě u mnoha druhů volně žijících ptáků.

Naše přírodní směs krmiva je výsledkem dlouholeté tradice a řemeslného umění, důvěryhodná a osvědčená. Ideální pro ptačí domy a dávkovače krmiva: ať už se jedná o ptačí budku, sloupek s krmením nebo na balkon, naše sypané krmivo se výborně hodí pro všechny druhy krmení ptáků. Přírodní a bez genetických technologií: hrdě vyrobeno v rakouském tradičním mlýnku leimüller, je naše krmivo pro ptáky produktem nejvyšší čistoty.

Poskytuje celoročně potřebnou energii a je dokonale přizpůsoben přírodním potřebám ptáků. Tyřleté krmivo: všestranná směs slunečně zralých jader a zdravých semen, která podporuje divoké ptáky po celý rok, od jarní regenerace až po zimní energetickou náročnost. Kvalita z rakouska od roku 1609: leimüller je již více než 400 let synonymem prémiového ptačího krmiva.
ZnačkaLeimüller #ad
VýrobceLeimüller #ad
Hmotnost55.12
Číslo díluV-9734

8. Ida Plus

#ad

Fettreich & Energiereich, Ida Plus, Ganzjahres Vogelfutter, Optimale Mischung alle, Vogelstreufutter ohne Weizen für Wildvögel & Vögel 20 Kg, Winterstreufutter, Futter ist Weizenfrei

#ad
Ida Plus #ad - B. Energiereich & gesund - unsere mischung ist aus hochwertigsten Bestandteilen gefertigt und enthält beispielsweise 20 % Nüsse und keinen Weizen. FÜr kÖrner- und weichfutterfresser – wildvögel wie amsel, rotkehlen, fink, meise, Sperling und Co.

Einfach zu verfÜttern – geeignet für futterspender, futterhaus & zur Bodenfütterung: können für Bodenfresser, Vogelhäuser, vogeltische, wie z. Amseln einfach ausgestreut werden. Ganzjahresfutter- vogelfutter ohne weizen. Optimale mischung für die fütterung im Winter & Sommer aus Saaten, Körnern, Nüssen und Flocken. Hochwertige zusammensetzung - 40% geschälte sonnenblumen, 20% gestreifte Sonnenblumen, 20% Erdnüsse halbe/ganze, 5 % Haferflocken, 5% Hanfsaat, 5% Haferkerne, 5% Milokorn. Schätzen die extraportion Kraft und sorgen für Vogelvielfalt im Vogelhaus.
ZnačkaIda Plus #ad
VýrobceIda Plus #ad
Hmotnost44.09
Číslo dílu17130

9. Supravit

#ad

SUPRAVIT loupaná slunečnicová semínka I sáček 5 kg krmení pro ptáky I celoroční krmivo pro divoké ptáky I čerstvá olejnatá jádra z nejlepších pěstitelských oblastí

#ad
Supravit #ad - Složení: surový protein: 14, 80%; lysin: 0, 30 %; surová vlákna 26, 51%; methionin: 0, 90%; surový popel: 3, 10%; voda: 7, 90 %; surový tuk: 29, 33%;. Istě přírodní: supravit slunečnicová semínka loupaná a bez přísad jsou vhodným a přírodním krmivem pro všechny domácí zahradní ptáky.

Německý původ: pro naše divoké ptáky jen to nejlepší, proto naše krmivo pochází z nejlepších pěstitelských oblastí Německa a přesvědčuje již desetiletí svou vynikající kvalitou. Celoroční krmivo: krmivo pro ptáky slunečnicová semena mají vysoký obsah tuku, proto jsou silným zdrojem energie a hodí se nejlépe jako zimní sypké krmivo. Bohaté na živiny: slunečnicová semena obsahují důležité živiny, jako je fluor, hořčík, železo, vitamíny B, které jsou důležité pro chov mladých zvířat na jaře a v létě.
ZnačkaSupravit #ad
VýrobceSupravit #ad
Hmotnost11.02

10. Dehner

#ad

Dehner Krmivo pro divoké ptáky Natura, 5 kg a krmivo pro divoké ptáky Natura, tukové a měkké krmivo, sypané krmivo v kbelíku, 3 kg

#ad
Dehner #ad - Výrobek 1: energetické a hydratační krmivo díky vysokému obsahu rostlinného tuku. Výrobek 2: obsahuje mimo jiné arašídové a slunečnicová semínka, konopné semínko a ovesné vločky.

Domácí perling, kos, červenka atd. Výrobek 1: pro všechny zrnkové a měkké krmné žrábce jako např. Produkt 1: s arašídy, rostlinným olejem, ovesnými minerály a bobulemi. Výrobek 2: díky mastným arašídovým jádrům a rostlinnému oleji důležitý dodavatel energie pro ptáky. Výrobek 1: díky měkkým složkám je ideální i pro mladá zvířata. Produkt 2: vybraná semena v klasické směsi – ideální pro celoroční krmení. Výrobek 2: díky měkkým složkám je ideální i pro mladá zvířata.
ZnačkaDehner #ad
Hmotnost8000