Top 10 Wanduhr Made in Italy – Nástěnné hodiny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CalleaDesign

#ad

CalleaDesign 45 cm Wanduhr Zaki schwarz

#ad
CalleaDesign #ad - Aus mdf und holz. Der mechanismus ist deutsch, leise, zuverlässig und arbeitet mit einer bereits gelieferten AA-Batterie. Handbemalt mit Farben auf Wasserbasis. Die farben dieser version sind: Schwarz, Weiß, Aluminium. Zubehör und anweisungen für eine einfache Installation sind enthalten. Wanduhr 45, entworfen und vollständig im Calleadesign-Labor in Triest, Italien, 0 x 47, 0 x 3, 5 cm, hergestellt. Die zeiger sind aus metall, elegant und präzise.
ZnačkaCalleaDesign #ad
VýrobceCalleaDesign #ad
Výška18.5
Délka17.32
Šířka1.5
Číslo dílu10-135

2. DISCOCLOCK

#ad

Lautlos Wanduhr, einfach aufzuhängen. 100% Made in Italy Handwerkliches Produkt, DISC'O'Clock Shallplattenuhr Bohemian Rhapsody

#ad
DISCOCLOCK #ad - Der haken ist in den Mechanismus eingebaut, um ihn aufzuhängen. Dekorieren sie das wohnzimmer, den Flur, das Hotelzimmer mit einer Uhr aus einer Schallplatte. Wanduhr aus vinyl Schallplatte Geschenkeidee mit Queen motiv.

Sollten sie diesbezüglich Sonderwünsche haben, kontaktieren Sie uns bitte nach Ihrer Bestellung. Keinkeine ticken und einfach zu hÄngen: wir verwenden mechanismen mit kontinuierlicher bewegung und daher geräuschlos. Sehr wichtig: wir verwenden nur recycelte vinyl-schallplatten, daher wird das Vinyl-Schallplattenetikett anders sein als das auf dem Bild gezeigte.

Hergestellt mit einer echten recycelten vinyl-schallplatte: es ist die perfekte gESCHENKIDEE für diejenigen, das Büro, das Schlafzimmer, die MUSIK und VINYL lieben. Die uhr kommt bereits MONTIERT an. Sie können einfach im schlafzimmer, schlagen Sie einfach einen Nagel in die Wand, Arbeitszimmer oder Büro aufgehängt werden.
ZnačkaDISCOCLOCK #ad
VýrobceDISCOCLOCK by studiostefanutti #ad
Výška1.97
Délka11.81
Hmotnost1.65
Šířka11.81
Číslo díluDOC138

3. CalleaDesign

#ad

K dispozici ve 30 barvách dřevo, vhodné do kuchyně, CalleaDesign Nástěnné hodiny Smile káva s mlékem a ložní prádlo, kulaté 30 cm, jednoduchý a moderní design, vyrobeno v Itálii, bezhlučný mechanismus

#ad
CalleaDesign #ad - Proto můžeme nástěnné hodiny instalovat v každém prostředí. V elegantní lepenkové krabici v barvě havany se nachází návod a certifikát původu. Navrženo a vyrobeno v itálii terstu, jsou tyto výrobky vyrobeny s nejlepšími mechanismy, že obdržíte produkt, který je v přírodě ještě lepší než to, ale aby našim zákazníkům nabízel velmi dobrý poměr ceny a výkonu.

Zbývající hodiny se vyznačují viditelným vrubem po obvodu. Vhodné do kuchyně díky tvaru, které nejsou příliš prostorné, velikosti a dostupným barvám jsou nástěnné hodiny smile vhodné pro umístění v kuchyni. Každý model má dvě barvy, jednu pro ciferník a jeden pro všechny ostatní vhodné doplňky. Příslušenství zahrnuje kvalitní baterii, šroub a hmoždinku pro montáž na sádrokarton.

Název značky a nápis "made in italy" jsou vyryté laserovým gravírováním na ciferníku. Rukavice jsou elegantní a vyrobené z hliníku. Jednoduchý a moderní design nástěnné hodiny smile mají dobře čitelný kulatý ciferník. Silent ticho je stejně vzácné jako cenné. Sla 3, 9, 6, 12 jsou zapuštěny do ciferníku. DobrÉ balenÍ naše výrobky balíme ze dvou důvodů s velkou pečlivostí.
ZnačkaCalleaDesign #ad
VýrobceCalleaDesign #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost1.76
Šířka13.78
Číslo dílu10-005-14
Modelka10-005-14

4. CalleaDesign

#ad

45 cm, kancelář, 15 barev dřeva, CalleaDesign Nástěnné hodiny Russell Caffelatte, moderní design, len, originální, bílá, vyrobeno v Itálii, kvalitní, elegantní, bezhlučné, pro obývací pokoj

#ad
CalleaDesign #ad - Určitě to není model, tvarovaný a trojrozměrný – vlastnosti, který zůstane bez povšimnutí. Naším závazkem je získat produkt, itálii, materiály a barvami, s nejlepšími mechanismy, který je ještě lepší, než jsme čekali. Barevný měď nástěnné hodiny russell zajišťují elegantní barevné tóny na stěně obývacího pokoje nebo kanceláře, přičemž číslo 2 a ručičky mají stejnou barvu u 11 a 8 cm.

Tento produkt je výrazem nejlepšího italského uměleckého řemesla a vyrábí se v Terstu, aby byl krásný a má dlouhou životnost. Název značky a "made in Italy" jsou na ciferníku vyryty laserem. K dispozici je návod a certifikát původu, když je výrobek darován. Ciferník o velikosti 44 x 45 cm je proveden ve třech šikovně sladěných barvách, které jsou víceméně živě pomalovány barvami na bázi vody. Originální a elegantní design russell jsou nádherné nástěnné hodiny s rafinovaným a originálním designem.

Z tohoto důvodu můžeme nástěnné hodiny instalovat v každém prostředí. Hodinky se nacházejí ve formovaném polystyrenovém obalu, vše je obsaženo v elegantní hnědé lepenkové krabičce. 1 vyhněte se nepříjemnostem, minimálně. K dispozici je až 15 barevných variant, kde se zavěsí. Program příslušenství je završen kvalitní baterií, aby otáčení hliníkových ručiček probíhalo přesně, šroubem a hmoždinkou pro montáž i na sádrokartonové desky.
ZnačkaCalleaDesign #ad
VýrobceCalleaDesign #ad
Výška17.72
Délka17.72
Hmotnost1.76
Šířka13.78
Číslo dílu10-020_Caffelatte
Modelka10-020_Caffelatte

5. FLEXISTYLE

#ad

Nástěnné hodiny teenager, FLEXISTYLE Moderní nástěnné hodiny pro mládež chlapci skvrna černá 64 cm

#ad
FLEXISTYLE #ad - Moderní design 3D DIY. Jednoduchá instalace - https://youtu. Rozměry 64 cm, tichý hodinový strojek. Be/xr3jscmG0PQ. Made in eu, prémiová kvalita. Vysoký lesk, akryl z Itálie.
ZnačkaFLEXISTYLE #ad
VýrobceFLEXISTYLE #ad
Výška2.76
Délka24.41
Hmotnost3.4
Šířka21.26
Číslo díluz18k_1
Modelkaz18k_1

6. DISCOCLOCK

#ad

DISCOCLOCK, Enjoy The Silence hodinky na 100% recyklované vinylové gramofonové desce. Dárek pro všechny fanoušky, tiché hodinky, snadné zavěšení Custom ciferník

#ad
DISCOCLOCK #ad - Důležité: naše nástěnné hodiny jsou vyrobeny z pravých recyklovaných gramofonových desek. Vyrábíme také personalizované gramofonové hodiny podle předlohy fotografie nebo designu.

Hodinový strojek z vinylu je nepřetržitý a tichý. Používáme pouze kvalitní hodinové strojky. Všechny naše nástěnné hodiny se vyrábějí v itálii. Vysoce kvalitní produkt. -. Středová etiketa gramofonové desky se liší od štítku na obrázku. Každé hodinky se dodávají smontované v robustním a elegantním balení. Hodinový strojek je napájen jednou baterií AA není součástí dodávky. Rukavice jsou z chromovaného hliníku a zrcadlové ne plast! Jsou navrženy a vyrobeny v Itálii.
ZnačkaDISCOCLOCK #ad
VýrobceDISCOCLOCK by studiostefanutti #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost2.2
Šířka1.5
Číslo díluDOL007
ModelkaDOL007

7. Arti & Mestieri

#ad

Wanduhr Lupin Arti e Mestieri

#ad
Arti & Mestieri #ad - Wird montiert geliefert, aber ohne Batterien. Kreisförmiges zifferblatt, lasiert und mit den Zahlen 1, 2 und 7 graviert.

Lupin ist eine perfekte Wanduhr für eine lustige und formelle Umgebung. Die uhr ist inspiriert von lupin, die um das kreisförmige zifferblatt angeordnet sind, und bietet ein modernes und originelles Design. Es entwickelt sich vertikal und symmetrisch mit den Zahlen unterschiedlicher Größe, dem bekannten Gentleman-Dieb, in dessen Inneren nur die Zahlen 1, 2 und 7 lasergraviert sind. Maße: 30 x 48 cm. Zeiger sind aus Aluminium. Material: eisen. Hergestellt in Italien.
ZnačkaArti & Mestieri #ad
VýrobceArti & Mestieri #ad
Výška18.9
Délka11.81
Hmotnost0.22
Šířka11.81
Číslo dílu0OR11019C71
ModelkaM230109

8. CalleaDesign

#ad

CalleaDesign 42 cm Mike Wanduhr Nadelstreifen

#ad
CalleaDesign #ad - Handbemalt mit Farben auf Wasserbasis. Das uhrwerk ist deutsch, leise, zuverlässig und arbeitet mit einer bereits mitgelieferten AA Batterie. Aus mdf und holz. Wanduhr 42, 0 x 3, entworfen und vollständig hergestellt in der Werkstatt Calleadesign von Trieste, 5 cm, 0 x 42, Italien. Inklusive zubehör und Anleitung für eine einfache Installation. Die zeiger sind aus metall, elegant und präzise.
ZnačkaCalleaDesign #ad
VýrobceCalleaDesign #ad
Výška1.4
Délka16.5
Hmotnost4.41
Šířka16.5
Číslo dílu10-132_parent
Modelka10-132_parent

9. DISCOCLOCK

#ad

Snadné zavěšení. 100% Made in Italy řemeslný výrobek, DISC'O'Clock shallboardové hodiny World – tiché nástěnné hodiny

#ad
DISCOCLOCK #ad - Vyrobeno z pravé recyklované vinylové desky: je to perfektní nápad na dárek pro ty, ložnici, chodbu, kteří milují hudbu a vinyl. Lze je jednoduše zavěsit v ložnici, jednoduše zasuňte hřebík do zdi, abyste jej zavěsili.

Ozdobte obývací pokoj, kancelář, hotelový pokoj hodinami z gramofonové desky. Pokud byste měli v tomto ohledu zvláštní požadavky, kontaktujte nás prosím po Vaší objednávce. Velmi dŮleŽitÉ: používáme pouze recyklované vinylové gramofonové desky, proto bude etiketa vinylové desky jiná než štítek na obrázku. Hodinky jsou již smontované. Dné tikání a snadné zavěšení: používáme mechanismy s nepřetržitým pohybem, pracovně nebo kanceláři. Háček je zabudován do mechanismu, a proto jsou tiché. Nástěnné hodiny z vinylové desky s motivem zeměkoule/světa.
ZnačkaDISCOCLOCK #ad
VýrobceDISCOCLOCK by studiostefanutti #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost1.65
Šířka1.5
Číslo díluDOC014

10. CalleaDesign

#ad

CalleaDesign 42 cm – nástěnné hodiny se zvláštním geometrickým designem v bílém geolu. Německý quartzový mechanismus, extrémně tichý a spolehlivý.

#ad
CalleaDesign #ad - Mechanismus: křemenný mechanismus vyrobený v Německu je tichý a spolehlivý. Rukavice jsou z kovu. Provoz probíhá přes AA baterii. Hloubka činí 3, 4 cm. Příslušenství: součástí dodávky je kvalitní baterie, hmoždinka a šroub pro upevnění na stěnu nebo sádrokarton.

Balíček obsahuje pokyny k výrobku, upozornění a dokumentaci týkající se kvality a původu produktu. Minutová ručička měří 11 cm a hodinová ručička měří 8 cm. Rozměry: tento model měří 42 x 42, 5 cm. Kovové ručičky jsou lakovány tak, hliník, aby odpovídaly barvě ciferníku. Povrch je satinovaný a malování se provádí ručně barvami na bázi vody. Barvy: tento model je k dostání v barvách bílá, černá a křemenná šedá. Původ: tento produkt byl kompletně navržen a vyroben v Terstu, Itálii, v umělecké dílně CalleaDesign.
ZnačkaCalleaDesign #ad
VýrobceCalleaDesign #ad
Číslo dílu10-133-1
Modelka10-133-1