Top 10 VHS Digitalisieren Gerät – Konvertory videa

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AMANKA

#ad

AMANKA Převodník Scart na HDMI kabel, adaptér a Scart kabel Full HD 1080P Video Audio převodník pro HDTV STB VHS Xbox PS3 Sky DVD Blu-ray atd

#ad
AMANKA #ad - Kabel adaptéru scart na hdmi mění analogové scart kompozitní video a audio signály a FL/FR stereo audio signály na digitální HDMI signály. Adaptér od scart na hdmi je vhodný pro HDTV STB VHS Xbox PS3 Sky DVD Blu-ray atd. Převodník scart na hdmi automaticky rozpozná a mění složený signál na výstup 1080p 60 Hz, takže video žije a nabízí nejostřejší a nejrealističtější HD obrazy.

Amanka vám nabízí technickou podporu a záruku. Hdmi výstup přiložený, pal / n, vhodný pro přístroje se standardním Scart rozhraním. Plug and playscart na hdmi konvertor je lehký a přenosný produkt, jednoduchá instalace a používání. Balení: 1 x scart na hdmi konvertor 、1 x hdmi kabel 、1 x dc / 5v síťový konektor mix starých a nových síťových konektorů, zasíláno bez rozdílu 、1 x uživatelská příručka nemusíte kupovat kabely, není nutná instalace ovladače, knižní plug and play.

Upozornění: podporuje pouze Scart na HDMI. Iroce kompatibilníscart adapterkable podporuje standardní tv systémový výstup ntsc a pal; pokročilé zpracování signálu nabízí pokročilé zpracování signálu s vysokou přesností, rozlišením a detaily. 43, pal / m, standardní TV tvar vstup. 58, barvou, NTSC4. Vstup scart: pal, secaM, NTSC3. Scart na hdmi adaptér adaptér scart na hdmi s kable je upgrade ze scart na hdmi konvertoru na trhu.
ZnačkaAMANKA #ad
VýrobceAMANKA #ad

2. Tech Stor3

#ad

TECHSIDE Svhs S-Video Scart Adapter | Eingabe Ausgabe Funktion | Für Grabber Converter Vhs

#ad
Tech Stor3 #ad - Mit ein- / ausgang für Wiedergabe / Aufnahme umschalten. Anschlüsse: 1 x scart-stecker3 x cinch-buchse 2 audio-l / ausgang scart-zu-svhs / r, 1 video 1 x svhs-Buchse Eingangs- / cinch-wandler anschlüsse: 1 x scart-stecker 3 x cinch-buchse 2 audio-L / R, 1 Video 1 x SVHS-Buchse Auswahlschalter Eingang / Ausgangswahlschalter.2 x buchse audio, 1 x buchse video und 4-polige Mini-DIN-Buchse S-Video zu SCART-Stecker. Ermöglicht den anschluss von composite-Video- oder S-Video- und Stereo-Audiosignalen an SCART. Zur verwendung mit dem TECHSIDE-Konverter geeignet.
ZnačkaTech Stor3 #ad
VýrobceTechSide #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluTV224
ModelkaTV224

3. Kirolle

#ad

Kirolle Scart na HDMI konvertor s kabelem, konvertor, vstup výstup video audio adaptér pro Sky/DVD/STB pro zobrazení HDTV

#ad
Kirolle #ad - Rozšířené zpracování signálu tento hdmi výstupní konvertor scart nabízí pokročilé zpracování signálu s velkou přesností, rozlišením a detaily; automaticky převádí kompozitní signál Scart na výstup HDMI 720P/1080P. Výstup full hd 720p/1080p tento konvertor scart na hdmi podporuje více tv formátů.

Sky, stb a další. B. Lehký a přenosný. Díky integrované technologii škálování uvnitř automaticky rozpozná Scart Signal a přemění jej na HDMI 720P/1080P Full HD výstup. Nákladově efektivní nemusíte kupovat žádné další kabely samostatně, všechny kabely jsou součástí dodávky tohoto konvertoru Scart na HDMI; 1 x HDMI kabel; 1 x Scart kabel, 1x USB napájecí kabel, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Pozor: potřebujete dodatečný scart female adapter pro použití se starými herními konzolami jako PS2/N64/Xbox na základě samčího konektoru Scart na tomto konvertoru. Iroce kompatibilní tento hdmi adaptér scart se často používá pro všechna zařízení s výstupy scart pro zobrazení na hdtv, dvd přehrávač, např. Oživuje videa, barvami, nejrealističtější HD vizuály. Plug and play scart to hdmi video audio adaptér, nejsou nutné žádné ovladače, snadná instalace a obsluha.
ZnačkaKirolle #ad
VýrobceKirolle #ad
Hmotnost0.2
Číslo díluLmpyf
ModelkaLmpyf

4. SUNNATCH

#ad

Samec, SUNNATCH Konvertor s HDMI a Scart kabelem, Scart vstup HDMI výstup konvertor, adaptér

#ad
SUNNATCH #ad - Pro scart signály pro přehrávání na HDTV, monitoru nebo projektoru s HDMI vstupy, ale bez SCart. Upozornění: při použití s herními konzolami jako n64 / ps2 / xbox je nutný adaptér pro ženy Scart není součástí dodávky, protože konektor Scart tohoto konvertoru je mužský.

Full hd kvalita tento scart na hdmi konvertor dokáže automaticky rozpoznat signály kompozitního strachu a převést je na HDMI 720P/1080P. Náš konvertor scart na hdmi nabízí 12měsíční záruku a přátelský zákaznický servis, aby byl váš nákup bez starostí. Všechny kabely jsou součástí dodávky nemusíte kupovat žádné další kabely scart nebo hdmi. Kabel pro konvertor typu samec scart na hdmi tento scart hdmi adaptér je univerzální konvertor pro analogový kompozitní Scart vstup signálu a převádí jej na digitální HDMI 720P/1080P 60Hz výstup.

Záruka podpory protože jsme výrobcem, který se zaměřuje na video a audio produkci, je kvalita naším prvním zájmem. Iroká kompatibilita tento hdmi výstupní konvertor scart se často používá s dvd přehrávači, stb, sky a všemi druhy zařízení s kompozitními výstupy pro ženy Scart. Balíček tohoto scart na hdmi konvertor obsahuje: 1x scart to hdmi konvertor, 1x USB napájecí kabel, 1x Scart kabel, 1x HDMI kabel, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Výstupní rozlišení můžete vybrat pomocí tlačítka Shift na konvertoru.
ZnačkaSUNNATCH #ad
VýrobceSUNNATCH #ad
Hmotnost0.2
Číslo díluE607A
Modelka‎E607A

5. uhddadi

#ad

Převodník Scart na HDMI, pro HDTV STB VHS Xbox PS3 Sky DVD Blu-ray atd, video audio měnič HD 1080P s HDMI kabelem, Scart na HDMI adaptér

#ad
uhddadi #ad - Iroká kompatibilita: tento scart vstup hdmi výstupní konvertor se často používá s ps2, dvd přehrávačem, PS3, n64, Xbox, STB a všemi druhy zařízení s Scart Composite výstupy. Upozornění: podporuje signál cvbs, který video probudí k životu, nikoli signál RGB.

Poznámka: Žádná podpora WII. Pro scart signály pro přehrávání na HDTV, monitoru nebo projektoru s HDMI vstupy, ale bez SCart. Scart na hdmi konvertor: převeďte analogový vstup scart na výstup hdmi 720p / 1080p 60 hz, který nabízí realističtější hd zobrazení. Obdržíte: 1x scart na hdmi konvertor, 1x hdmi kabel, 1x uSB napájecí kabel, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Upozornění: nepodporuje HDMI to Scart.

Upozornění: použijte síťový zdroj 5V1A. Napájení přes usb mikrokabel součástí dodávky, není nutná instalace ovladače, neobsahuje síťový zdroj 5 V. Hdmi 1. 3 výstup: scart na hdmi konvertor dokáže převést kompozitní signál na hdmi výstup 720p nebo 1080p, nabízí pokročilé zpracování signálu s vysokou přesností a rozlišením a nabízí vizuální zážitek s vysokým rozlišením. Plug and play: lehký a přenosný, snadná instalace a obsluha.
Značkauhddadi #ad
Výrobceuhddadi #ad
Hmotnost0.35
Číslo díluSC-01
ModelkaSC-01
Záruka12 měsíců

6. VIDBOX

#ad

VIDBOX Sada pro konverzi videa

#ad
VIDBOX #ad - Rozsah dodávky: usb videozáznamník, usb kabel, 2 návody k rychlému spuštění, kabel Cinch-AV, 2 softwarové karty ke stažení. Podporuje windows pc a mac. Ideální pro začátečníky: podrobné pokyny vás provedou procesem.

Upozornění: produkt sady vidbox video conversion suite obsahuje dvě karty ke stažení softwaru, které obsahují licenci klíče produktu a odkazy ke stažení pro každý software – jednu pro Windows, jednu pro Mac. Systémové požadavky na pc: jiné videorekordéry nebo videokamery pro video konverzi, mini DV, TV, DV, Betamax, videokamera 8 mm, DVD přehrávač, DVD vypalovačka pro vypalování DVD, jiné kabely specifické pro hráče podle potřeby.

Mac systémové požadavky: kompatibilní video přehrávače: vcr vhs, s-vhs, hdv, avchd, herní konzole a další. Zachyťte staré pásky vhs, beta, 8 mm nebo videokamery a převeďte je na DVD nebo jiné digitální formáty. Zachyťte staré pásky vhs, beta, 8 mm nebo videokamery a převeďte je na DVD nebo jiné digitální formáty.
ZnačkaVIDBOX #ad
VýrobceVIDBOX #ad
Výška7.5
Délka5.38
Hmotnost0.01
Šířka2.13
Číslo díluVCS2M
ModelkaVCS2M

7. DNT

#ad

8,9 cm LCD displej 3,5", DNT Digitalizátor videa Grabstar AV, ukládá na USB/SD média, S-Video

#ad
DNT #ad - Velký 8, 9cm barevný displej pro kontrolu a přehrávání. Aktuálně platný firmware je v210317DNT / stav: 17. 03. 2021. S grabstar av pohodlně převádíte analogové videozáznamy z rodinných oslav, výročí, prázdnin a jiných událostí do digitálního formátu MP4.

Vhodné pro videorekordér vhs, betamax, videokameru, Video 8, kameru a mnoho dalších analogových zdrojů. V menu zařízení grabstar av si můžete prohlédnout aktuální verzi firmwaru. Vhodné pro nahrávání/archivaci téměř všech analogových video zdrojů. Rozsah dodávky: 1 x video - digitalizátor grabstar av 1 x usb síťový zdroj 1x Micro - USB kabel 1 X RCA - Cinch kabel 1 x ovládací výkon.

Integrovaný videopřehrávač: Přenos záznamu přes HDMI na TV. Ukládá nahrávky přímo na sd/sdhc paměťovou kartu, USB flash disk nebo externí USB pevný disk. Upozornění prosím vždy zkontrolujte, zda používáte nejnovější verzi firmwaru. Provoz přes dodávaný usb napájecí zdroj 5 VDC/1 A.
ZnačkaDNT #ad
Výrobcednt #ad
Výška0.98
Délka6.3
Hmotnost0.34
Šířka2.95
Číslo dílu776
Modelka776
ZárukaDvouletá záruka od data nákupu prostřednictvím prodejce

8. DNT

#ad

1080p/Full HD, Game Capture, vhodný také pro herní konzole, HDMI passthrough, DNT000001, Digitalizátor videa Grabstar PRO

#ad
DNT #ad - Aktuálně platný firmware je v210222-DNT / stav: 22. 02. 2021. Digitalizujte stisknutím tlačítka své videozáznamy v rozlišení až 1080p – bez PC a síťové přípojky.

V menu zařízení grabstar pro si můžete prohlédnout aktuální verzi firmwaru. Velký 8, 9cm barevný displej 3, 5" pro kontrolu a přehrávání snímků. Ukládá nahrávky přímo na sd/sdhc paměťovou kartu až 128 gb, usb flash disk až 128 GB nebo externí USB pevný disk až 4 TB. Konektor mikrofonu pro nahrávání živých komentářů a integrovaný reproduktor pro reprodukci zvuku na přístroji. Upozornění prosím vždy zkontrolujte, zda používáte nejnovější verzi firmwaru.
ZnačkaDNT #ad
Výrobcednt Innovation GmbH #ad
Výška0.98
Délka2.95
Hmotnost0.48
Šířka6.3
Číslo díluDNT000001
ModelkaDNT000001
ZárukaDva roky od data nákupu prostřednictvím prodejce

9. DNT

#ad

Převeďte své analogové nahrávky do digitálního formátu MP3, dnt Audio digitalizátor Grabstar Audio, DNT000012

#ad
DNT #ad - Připojení: audio vstup 3, mini-usb napájení, audio výstup 3, 5 mm, USB 2.0, 5 mm jack, stereo vstup 2x Cinch, SD slot. Převeďte své analogové nahrávky do digitálního formátu MP3. Vhodné pro digitalizaci například kazet, zvukových pásek, audioknih atd. Ukládá audio nahrávky přímo na sd kartu nebo USB paměť až 32 GB. Samostatný provoz: pro proces digitalizace není zapotřebí žádný PC nebo PC software.
ZnačkaDNT #ad
Výrobcednt Innovation GmbH #ad
Výška0.94
Délka2.6
Hmotnost0.1
Šířka2.52
Číslo díluDNT000012
ModelkaDNT000012
ZárukaDvouletá záruka od data zakoupení prostřednictvím prodejce

10. AIFHDAUF

#ad

Scart vstup HDMI výstup, video audio adaptér pro Sky/DVD/STB pro zobrazení na HDTV, AIFHDAUF Scart na HDMI konvertor s HDMI kabelem

#ad
AIFHDAUF #ad - Iroká kompatibilita: scart vstupní rozhraní - dvd, set top Box, Blu-Player, Sky nebo jiná zařízení s výstupním konektorem Scart. Co obdržíte: scart na hdmi konvertor, hdmI kabel, usb kabel, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Scart vstupní formát: podporuje zadávání pal, secam, pal / n standardních televizních formátů. Hdmi výstupní formát připojit na hdtv nebo monitor: kompatibilní s HDMI1. 3, podporuje výstup 720p / M a PAL / 1080p. Plug and play: lehký a přenosný, který lze připojit na většinu 5v usb zástrček není součástí dodávky, snadná instalace a obsluha.

Napájení probíhá přes usb mikrokabel součástí dodávky, není nutná instalace ovladačů, powerbanky nebo jiné USB napájecí přístroje. Upozornění: nepodporuje HDMI to Scart. Upozornění: podporuje signál CVBS, NTSC3. 58, ntsc4. 43, nikoli signál RGB. Scart na hdmi konvertor: převeďte analogový vstup scart na hdmi 720p / 1080p výstup, který nabízí realističtější HD zobrazení.
ZnačkaAIFHDAUF #ad
VýrobceAIFHDAUF #ad
Výška0.59
Délka1.57
Hmotnost0.35
Šířka2.76
Číslo díluFHFJ987
ModelkaZHQSK67