Top 10 Unkraut Entferner Gerät – Ruční plečky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gardena

#ad

Drobné nářadí Gardena, Základní vybavení

#ad
Gardena #ad - Protiskluzová a příjemná na dotek: ergonomicky tvarovaná rukojeť s měkkou součástí umožňuje obzvlášť pohodlnou práci a zahnutý konec rukojeti zabraňuje sklouznutí ruky.

Práce do hloubky kořenů: díky špičce ve tvaru v je možné snadné a hluboké proniknutí do země, aby se odstranily i dlouhé kořeny a zabránilo se opakování plevele. Inný proti plevelu: vytrhávač plevele gardena se ideálně hodí k vysekávání kořenových plevelů, jako jsou pampeliška, bodlák atd. Kvalitní produkt s dlouhou životností: vysoce kvalitní ocel a povlak duroplast chrání vytrhávač plevele před korozí a činí jej obzvláště odolným. Rozsah dodávky: 1x Gardena vytrhávač plevele.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška1.38
Délka14.76
Hmotnost0.42
Šířka1.65
Číslo dílu08935-20
Modelka08935-20
ZárukaGARDENA poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny vadami materiálu nebo výroby. Provádí se prostřednictvím náhradní dodávky bezvadného zařízení nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení dle naší volby, pokud jsou zaručeny následující předpoklady: • Přístroj byl řádně a podle doporučení dle doporučení splněn. Návod k použití. • Kupující ani třetí osoba nepokusil o opravu přístroje. Další ustanovení dle Návod k pohonu.

2. Gardena

#ad

Oboustranně broušený a kalený nůž z ušlechtilé oceli, ochrana proti korozi 8927-20, Gardena Škrabka na spáry combisystem pro odstraňování mechu a plevele ve spárách desek

#ad
Gardena #ad - Spolehlivé škrábání spár: oboustranně broušený nůž efektivně odstraňuje trávu, mech a plevel – výsledkem jsou čisté spáry a hrany zdiva. Kvalitní produkt s dlouhou životností: oboustranně broušený nůž je z tvrzené nerezové oceli, a proto je velmi odolný a má dlouhou životnost.

Rozsah dodávky: 1x škrabka na spáry gardena combisystem násada není součástí dodávky, k dostání samostatně, záruka Gardena 25 let. Flexibilní použití: Škrabka na spáry combisystem se přizpůsobí jakékoli násadě combisystem – jednoduše uvolněte šroub z měkkého plastu na rukojeti, nasaďte další násadu a přišroubujte. Bezpečná a protiskluzová manipulace: díky ergonomicky tvarované rukojeti s měkkou komponentou padne přístroj velmi dobře do ruky, zahnutý konec rukojeti zabraňuje sklouznutí.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška1.38
Délka14.96
Hmotnost0.43
Šířka5.12
Číslo díluG8927-20
Modelka08927-20
ZárukaGARDENA poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny vadami materiálu nebo výroby. Provádí se prostřednictvím náhradní dodávky bezvadného zařízení nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení dle naší volby, pokud jsou zaručeny následující předpoklady: • Přístroj byl řádně a podle doporučení dle doporučení splněn. Návod k použití. • Kupující ani třetí osoba nepokusil o opravu přístroje. Další ustanovení dle Návod k pohonu.

3. Fiskars

#ad

US import, Weeder, schwarz/Silber, Fiskars 315540-1001 Xact Garten-Unkrautjäter

#ad
Fiskars #ad - Langlebige, rostfreie edelstahlklinge und verfügt über eine geschärfte und gezackte Kante für präzise Extraktion. Fiskars xact unkrautjäter verfügt über eine lange Klinge, die es einfach macht, Pflanzen präzise zu spalten, Wurzeln zu schneiden und tiefwurzeliges Unkraut zu entfernen. Komfortables, weiches griff-design bietet mehrere Griffpositionen, während ein längerer, gewichteter Griff eine bessere Balance bietet. Volle lebenslange Garantie. Starke, befestigte verbindung sorgt dafür, dass der Kopf nicht vom Griff löst.
ZnačkaFiskars #ad
VýrobceFiskars #ad
Výška1.5
Délka15.63
Šířka3
Číslo dílu315540-1001
Modelka315540-1001

4. WOLF Garten

#ad

Wolf-Garten multi-star® kulička proti pleveli RF-M; 3226000

#ad
WOLF Garten #ad - Made in germany" naše kvalita je vhodná pro každou výzvu. Epel je obzvlášť stabilní, protože je tvrzená. Lehké písčité půdy efektivně plést. Vlna« optimálně pojme a zachytí plevel.
ZnačkaWOLF Garten #ad
VýrobceWOLF-Garten #ad
Výška3.94
Délka5.91
Hmotnost2
Šířka7.87
Číslo dílu3226000
Modelka3226000

5. LUCKO

#ad

LUCKO Jätefaust Rot Gartenwerkzeug Unkraut Entferner Gerät Gartenzubehör Garten Gadgets Hochbeet Zubehör Unkrautstecher Gartenkralle Gartenhelfer

#ad
LUCKO #ad - Dieses gartenwerkzeug ist darauf ausgelegt, den Anforderungen anspruchsvoller Gartenarbeit standzuhalten und gleichzeitig eine effektive Leistung zu gewährleisten. Ergonomisches design fÜr einfache und effektive gartenarbeit: der ergonomische griff der jätefaust ermöglicht es dem handgelenk zu ruhen, während der Arm die Arbeit übernimmt.

Als kleines familienunternehmen garantieren wir nicht nur höchste Qualität, Ihnen ein Produkt anzubieten, das für Langlebigkeit und Effizienz steht. Ein unverzichtbares Pflanzen Zubehör für Gartenliebhaber auf Balkon und im Garten. Investieren sie in Qualität für langanhaltende Freude an Ihrer Gartenarbeit. Effektive unkrautentfernung und bodenlockerung: die jätefaust, dein zuverlässiges Gartengerät, sondern auch der boden aufgelockert, zieht kleine Unkräuter samt Wurzeln mühelos heraus und lockert gleichzeitig den Boden. Ein perfekter begleiter für alle gartenarbeiten, vom Kind bis zum erfahrenen Gärtner, einschließlich Einsatz als Gartenwerkzeug für Kinder.

Entdecke alternativ unsere speziell entwickelten Produkte für Kieswege und Steinplatten weiter unten auf der Seite. Robustes und langlebiges design: die jätefaust wurde mit blick auf stärke und langlebigkeit entwickelt. Wir sind stolz darauf, sondern auch einen persönlichen Service. Vertrauen sie auf unsere 5-jährige Garantie und erleben Sie die Exzellenz eines schwedischen Gartenwerkzeugs, das durch schwedisches Handwerk und Sorgfalt geprägt ist.
ZnačkaLUCKO #ad
VýrobceLUCKO #ad
Výška1.97
Délka9.25
Hmotnost0.13
Šířka2.76
Číslo dílu31410
ModelkaL2

6. WOLF Garten

#ad

Wolf-Garten rfm10 Multi-Change klein Push/Pull Unkrautjäter Anbau Werkzeug Kopf

#ad
WOLF Garten #ad - Multi-change tool kopf range – hinzufügen Ihre benötigten Griff. Seitliche halterungen lassen Sie arbeiten Sie mit Ihnen zu pflanzen ohne sie zu beschädigen. Wellenförmige dual-edge-Klinge funktioniert unter der Erde Schneiden durch Unkraut vor und zurück.
ZnačkaWOLF Garten #ad
VýrobceWolf-Garten #ad
Výška3.94
Délka5.91
Hmotnost0.37
Šířka7.87
Číslo díluRFM10
ModelkaRFM10

7. Fiskars

#ad

Barva černá/oranžová, 1020126, Vytrhávač plevele Xact od Fiskars, délka 1 m, násada z nerezové oceli / plastová rukojeť

#ad
Fiskars #ad - Mimořádně vhodný na pampelišky. Plevel je zachycen z různých směrů díky patentovanému mechanismu ramen zasahujícím hluboko do půdy. Pohodlné vypichování plevele v pracovním postoji, který šetří záda. Snadné odstraňování plevele z chapačů pouhým zatažením za rukojeť. Optimalizovaná konstrukce pedálu pro vysoké zatížení.
ZnačkaFiskars #ad
VýrobceFiskars #ad
Výška39.37
Délka39.37
Hmotnost2.09
Šířka1.18
Číslo dílu139950
Modelka1020126
ZárukaBez záruky

8. WOLF Garten

#ad

17x12x5 cm; 73AZB001650, WOLF Garten WOLF-Garten – kartáč na plevel dvojité balení multi-star® FB-ME NEU2018, červená

#ad
WOLF Garten #ad - Odstranění trávy, schodišťových spárách, rozích zdi, ve spárách desek, mechu a plevele šetrné k zádům, rýhových kamenech. Vyměnitelná hlava kartáčku. Délka kartáče 9 cm. Originální kvalita wolf_garten.
ZnačkaWOLF Garten #ad
VýrobceWOLF-Garten (WOLFQ) #ad
Výška5.51
Délka5.91
Hmotnost0.66
Šířka3.15
Číslo díluFBME
ModelkaFBME

9. WOLF Garten

#ad

WOLF Garten 71AAA015650 multi-star kuli proti plevelu RF-M, 26x10x7 cm, červená

#ad
WOLF Garten #ad - Vlna" optimálně pojme a chytí plevel. Vyrobeno v německu" Naše kvalita je pro každou výzvu. Epel je obzvláště stabilní, protože tvrzená. Lehké písčité půdy efektivně plést.
ZnačkaWOLF Garten #ad
VýrobceWOLF-Garten (WOLFQ) #ad
Výška2.76
Délka5.91
Hmotnost0.9
Šířka3.94
Číslo díluRFM15
ModelkaJNS_411810

10. SHW-FIRE

#ad

SHW-FIRE Bio kultivátor s krátkou násadou – kovaný omáček s krátkou 40 cm rukojetí

#ad
SHW-FIRE #ad - Vysoce kvalitní zahradní přístroj: pro ekologické pletení divokých bylin na zahradě nebo uvolnění jílovitých půdá; ideální pro práci ve vysokém záhonu nebo zasazených záhonech; snadné pronikání do země, popraskaných půdách; protože s ním pouze horní část půdy cca 10 cm uvolňuje, nezamotá přírodní vrstvy, i při tvrdých, proto se rád používá pro ekologické pěstování.

MateriÁl: ručně kované dno ze speciální oceli; s rukojetí z jasanového dřeva 1a z tuzemských lesů; velmi praktické; rukojeť s otvorem pro prostorově úsporné skladování; překvapivě lehká a přesto mimořádně stabilní. Rozsah dodávky: 1x originální shw-fire bio vysoký květináč s rukojetí ze dřeva.

Rozměry: délka zubu 155 mm; délka rukojeti 400 mm; hmotnost zubu 320 g; úzký zub je ideální pro zahradnické práce šetrné k rostlinám i v úzkých řadách rostlin. Půdní kolík: ekologické, ekologické odstraňování plevele; snadné proniknutí do půdy, i při těžkých půdách; nejlépe se hodí k plenění zarostlých záhonů a zbavení plevele a malých dřevin; optimální délka pro dobré dosažení i hlubších kořenů rostlin.
ZnačkaSHW-FIRE #ad
VýrobceSHW Friedrichstal #ad
Číslo dílu59007