Top 10 Spiegel 10 Fach Vergrößerung LED – Osobní kosmetická zrcátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. hansgrohe

#ad

Otočné zrcátko na holení, kosmetické zrcátko Logis Universal, Montáž na stěnu, hansgrohe, zrcátko na make-up, chrom

#ad
hansgrohe #ad - Zakrytá fixace pro opticky krásnou instalaci. Se šrouby a držákem z kovu pro montáž na stěnu. Rozsah dodávky: zrcátko na holení, upevňovací materiál, montážní návod.

Jemné broušení pro moderní koupelna: Měkké, jemně zaoblené tvary se dobře hodí do moderní koupelny. Vybrané materiály pro trvalou radost z produktu: Stabilní výroba s vysoce kvalitním kovovým rámem a robustním povrchem v lesklém chromu. Funkční a elegantní: zrcátko na holení s 3násobným zvětšením pro montáž na stěnu. Upevňovací materiál součástí dodávky. Průměr plochy zrcadla je 180 mm. Lesklý vzhled: brilantní, snadno čistitelný chromový povrch přesvědčí trvalým leskem. Ergonomické a praktické: harmonický tvar pro prostorově úspornou montáž, s trojnásobně zvětšujícím, otočným a sklopným zrcátkem.
Značkahansgrohe #ad
VýrobceHansgrohe #ad
Výška11.69
Délka13.31
Hmotnost0.06
Šířka7.09
Číslo dílu73561000
Modelka73561000
Záruka5letá záruka výrobce.

2. Fancii

#ad

Fancii Dobíjecí kosmetické zrcátko, 3 barvy světla a 10násobné magnetické zvětšovací zrcátko, ultratenké, baterie 1500 mAh fialová, skládací, přenosné make-up zrcátko s osvětlením

#ad
Fancii #ad - Krása na cesty – ultra tenký, lehký design, 66 liber, váží pouhých 0, bez problémů se vejde do vaší kabelky nebo kufru a dá se pohodlně vzít všude s sebou. Hlavní zrcátko měří 20, zatímco 10násobná lupa měří.

Nastavitelná výška – naše cestovní zrcátko snadno přechází z ručního na toaletní stolek, takže najdete perfektní pozorovací úhel v různých výškách. Přizpůsobivé osvětlení – vyberte si mezi teplým, takže máte vždy nejlepší osvětlení, večer a doma, neutrálním nebo přirozeným denním světlem. Celodenní baterie – naše dobíjecí zrcátko s dlouhou životností vás udrží celý den, když jste na cestách.

Získejte až 12 hodin brilantního osvětlení s plným nabitím. 3 stmívatelná nastavení LED světla simulují den, ať jste kdekoli. Zdůrazněte svou krásu – chyťte make-up hmishaps obratem ruky s výkonným 10násobným zvětšovacím zrcátkem, 8 x 14, 5 cm, které se magneticky snadno připevňuje.
ZnačkaFancii #ad
VýrobceFancii #ad
Hmotnost1.01
Číslo díluFC-RFOM110XPK
ModelkaFC-RFOM110XPP

3. ZLOKLA

#ad

Verstellbarer, Helligkeit, 360° drehbarer Kosmetikspiegel mit Ständer, doppelseitiger 1x/10-facher Vergrößerungsspiegel mit Licht, 22,9 cm beleuchteter Vergrößerungsspiegel mit verstellbarer Höhe

#ad
ZLOKLA #ad - Das natürliche licht kann zum Auftragen von Make-up bei einem Date oder im Freien verwendet werden. Wiederaufladbar und faltbar, um platz zu sparen und macht den spiegel bequemer zu transportieren und zu reisen. 10, um die Klarheit zu gewährleisten. Wenn sie irgendwelche Probleme haben, kontaktieren Sie uns bitte ohne zu zögern.

Doppelseitiger spiegel mit 1x/10-facher vergrößerung: zlokla 9 zoll beleuchteter vergrößerungsspiegel hat 1 x high-definition- und 10-fache vergrößerung. Es ist bequemer und entspannter, wenn Sie sich schminken. Eine seite uhd 1 x led-spiegel flacher spiegel dient dazu, wenn Sie einen Eyeliner-Stift verwenden, 2 cm ein, Ihr ganzes Gesicht zu betrachten. Eine weitere seite mit 10-facher Vergrößerung wird für größere Gesichtsdetails verwendet. Der wiederaufladbare kosmetikspiegel ist kabellos und eingebaut 1500mAh wiederaufladbare Lithium-Batterie, verstaubarer Sockel: Der verbesserte beleuchtete Tischspiegel ist vollständig zusammenklappbar, und Typ-C-Kabel ist im Lieferumfang enthalten.

Zlokla bietet 24 stunden Kundenservice und 12 Monate Garantie. Freier verstellbarer winkel und höhe tischspiegel: er ist mit einem zweiachsigen Gestänge ausgestattet, Desktop-Spiegeloberfläche und Körper können um 90 ° eingestellt werden, sodass sich der Schminkspiegel "biegen" kann. Wir werden ihr Problem in 24 Stunden lösen. Warmer tipp: bei verwendung eines 10-fachen Kosmetikspiegels halten Sie bitte einen Abstand von ca.
ZnačkaZLOKLA #ad
VýrobceZLOKLA #ad
Číslo díluZL010
ModelkaZL010

4. Auxmir

#ad

Otočné o 360°, nabíjecí přes USB, stolní zrcadlo s lithiovou baterií 2500 mAh, 1× / 10× oboustranné kosmetické zrcátko s 52 LED, Auxmir Kosmetické zrcadlo LED osvětlení

#ad
Auxmir #ad - Toto osvětlené zrcátko na holení je otočné o 360 stupňů a lze jej otočit do libovolné vhodné polohy, aby se přizpůsobilo vaší dokonalé poloze při sezení nebo stání. Světlo se automaticky vypne za 30 minut, ale z důvodu úspory energie a ochrany životního prostředí svítí vždy pouze přední strana zrcadla.

Díky paměťové funkci zůstává jas světla stejný, 40 %, 20 % volně, 80 %, 60 %, jako když jste zrcadlo naposledy použili. Energeticky úsporný design s ochranou životního prostředí: zrcadlo na make-up svítí na obou stranách, světlo se automaticky změní na správnou stranu. 1× zrcátko nabízí jasný celkový obraz, že byste měli dodržovat vzdálenost 10 cm od zrcadla, zatímco 10× zvětšovací zrcadlo jasně ukazuje specifické detaily vaší pokožky. Nastavitelný jas & 52 kusů led diod: pomocí dotykového spínače smart můžete volně regulovat jas mezi 100 %, aby se přizpůsobily různým světelným podmínkám.

Hlava zrcadla je stabilně upevněna pod úhlem a nespadá. If design a otočný o 360°: s módním, moderním a jednoduchým stylem získalo zrcadlo industriální forum design. Oboustranné se zvětšením 1× / 10×: stolní zrcadlo auxmir je oboustranné a má 1násobné zrcadlo s vysokým rozlišením a 10x zvětšovací zrcadlo. 3 až 4 hodiny, čímž se šetří náklady na výměnu baterie. Dobíjecí baterie 2500 mah, kosmetické zrcátko je napájeno vestavěnou lithiovou baterií a lze jej nabíjet přes USB kabel, který je součástí dodávky např.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Výška0
Délka11.02
Hmotnost1.67
Šířka6.85
Číslo díluBM-1901
Modelka‎BM-1901

5. Mirrorvana

#ad

Kosmetické zrcadlo 10 ks, otočné o 360°, stolní zrcadlo, oboustranné zvětšovací zrcadlo do koupelny, 10× a 1× make-up zrcadlo/stojací zrcadlo 20 cm, kosmetické zrcátko s 10násobným zvětšením

#ad
Mirrorvana #ad - Kromě toho je pochromovaný ***vezměte prosím na vědomí, krásná a široká velikost – toto zrcadlo s průměrem 20 cm vám poskytne jasný výhled. Chceme jen, abyste byli s Mirrorvana v absolutní nirváně. Silné 10násobné zvětšení – díky tomuto silnému 10násobnému zvětšovacímu zrcátku uvidíte více, řasy nebo vytrhávání obočí.

S mirrorvana jste jednoduše správně. Pokud je s vaším zrcátkem něco v nepořádku nebo zvětšení není pro Vás, nahradíme ho nebo vám dokonce vrátíme plnou cenu – zcela bez bla, choulostivých výmluv a potíží. Uvidíte každý detail i bez brýlí, přepněte zpět k jednoduchému zvětšení. Nadčasový klasický design – tento klasický design je absolutně nadčasový, což znamená, že vaše zrcadlo nikdy nevyjde z módy! Zrcadla Mirrorvana jsou často skvělým doplňkem stávajícího nábytku a toaletních stolků.

Měli byste však darovat něco, co je stylové a moderní a odráží váš dobrý vkus. Chcete darovat něco, co vypadá a bude se cítit jako dárek. Přiznejme si to, vzhled vašeho zrcadla je velmi důležitý. Pokud nepotřebujete zvětšení, ať už se jedná o líčení, než jste kdy považovali za možné. Garantovaná "zrcadlová vana" s vaší mirrovanou – nechceme vaše peníze, pokud nejste s nákupem spokojeni.
ZnačkaMirrorvana #ad
VýrobceMirrorvana #ad
Výška15.35
Délka9.06
Hmotnost2.14
Šířka4.72
Číslo díluCOMIN16JU029679, 7535001686708, 08201038
ModelkaMVT8A10X

6. Rocollos

#ad

Touchscreen, 33 Zoll, 3 Farblichter, dimmbar, 1fache Vergrößerung, 20,3 cm 8 Zoll doppelseitiger LEDMakeupSpiegel, Wiederaufladbarer beleuchteter Kosmetikspiegel aus Nickel, 360° schwenkbar

#ad
Rocollos #ad - Um 360 grad drehbares ausziehbares design: der beleuchtete wandspiegel mit ausziehbarem arm ermöglicht es Ihnen, Ihren Spiegel in der optimalen Position für eine perfekte Sicht zu fixieren. Der hochauflösende 1 x beleuchtete Spiegel für Ihr gesamtes Gesichts-Make-up. Keine batterien erforderlich und keine unschönen Kabel an Ihren Wänden.

Er ist perfekt für zartes Make-up. Dieser kosmetikspiegel bietet weiße lichter, warmes licht für Party- oder Club-Make-up, weißes licht für das tägliche büro oder normales Make-up, warme Lichter und kühle Lichter. Sie können den schönheitsspiegel mit 10-facher Vergrößerung auf der Rückseite ändern, 3 cm doppelseitiger 1X/10-facher Vergrößerungsspiegel. 20, um details ihres gesichts zu zeigen, wenn sie eyeliner, 3 cm groß und doppelseitig mit 1-/10-facher vergrößerung. Sie können den spiegel an der Wand falten, um Platz zu sparen, wenn Sie ihn nicht verwenden.

Dieser beleuchtete Vergrößerungsspiegel ist 20, Augenbrauen oder Lippenstift auftragen. Einfaches Ändern des lichtmodus durch einmaliges Drücken der Taste und langes Drücken, um die Helligkeit an Ihre Bedürfnisse anzupassen. International products have separate terms, age ratings, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, labeling or instructions. Sie können 3 verschiedene einstellungen für verschiedene Lichteffekte anwenden, natürliches Licht für Date oder Outdoor-Make-up. Stufenloses dimmen und 3-farbige beleuchtung.
ZnačkaRocollos #ad
VýrobceRocollos #ad
Výška0.01
Délka12.2
Hmotnost2.65
Šířka8
ModelkaRM0001

7. Auxmir

#ad

Bílé, holení a péči o obličej, oboustranné zrcátko na líčení přes USB, stolní zrcadlo otočné o 360° pro líčení, Auxmir Kosmetické zrcátko se zvětšením 1/10 x s neoslňujícím LED osvětlením

#ad
Auxmir #ad - Led neoslňující osvětlení 14 zabudovaných led světel usnadňuje každodenní péči i ve tmě; rovnoměrné leD světlo bez oslnění, aby se zabránilo poškození očí; kosmetické zrcátko je otočné o 360°, je z obou stran osvětleno LED světlem.

Oboustranné: 1/10× zvětšeníkosmetické zrcátko auxmir s ultra vysokým rozlišením, díky 10× zvětšovacímu zrcátku jsou specifické detaily vaší pokožky viditelnější, ideální pro každodenní péči o pleť a kosmetiku. Přes dodávaný usb kabel nemusíte mít žádné starosti s napájením. Pozor prosím díky tomuto extrémně velkému zvětšovacímu faktoru 10násobně musíte být velmi blízko k obličeji cca 10 cm k zrcadlu, abyste viděli ostře.

Otočné o 360° kosmetické zrcátko je otočné o 360°, je osvětleno led světlem z obou stran; osvětlené kosmetické zrcátko můžete otočit do libovolné vhodné polohy, aby se perfektně hodilo do polohy při sezení nebo stání. Dobíjení přes usbkosmetické zrcátko auxmir je napájeno dobíjecí baterií 1000 mAh.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Výška2.36
Délka10.63
Hmotnost1.59
Šířka7.09
Číslo díluBM-1508
ModelkaBM-1508

8. Infitrans

#ad

Infitrans 3-fach beleuchteter Kosmetikspiegel, 1-fach/2-fach/3-fache Vergrößerung, tragbarer Reise-Kosmetikspiegel, 21 LED-Tischspiegel mit Touchscreen, 180 Grad verstellbar

#ad
Infitrans #ad - 21 sehr helle led-leuchten die led-lichter werden durch den touch-sensor-schalter gesteuert. Sie können sich selbst in schlechten Lichtverhältnissen schminken, ohne andere zu stören. Es gibt einen 3-teiligen kosmetikspiegel mit Weitwinkelansicht, drehen Sie ihn auf der rechten Seite, praktisch für Rasur und Make-up.

Und stellen sie das licht ein, indem Sie den Touch-Sensor für 3 Sekunden drücken. 3-wege-perfekte sicht: sie können den led-kosmetikspiegel in jeder position nach Bedarf fixieren, um die perfekte Perspektiven zu erhalten. Batteriebetrieben mit usb-stromkabel dieser schminkspiegel enthält ein uSB-Ladekabel, damit Sie ihn in Ihrem Badezimmer oder auf einer Kommode anschließen können, oder Sie können AAA-Batterien nicht im Lieferumfang enthalten für reisefreundliche, tragbare Verwendung hinzufügen.

3-fach/2-fach/1-fache vergrößerung 1 x echter spiegel in der mitte und auf der linken seite, 2 x und 3 x Vergrößerungsspiegel auf der rechten Seite, beleuchteter Make-up-Spiegel bietet Weitwinkelansicht und schafft eine ultra klare Sicht auf Ihre Haut, um Ihr Kleid perfekter zu machen, ideal zum Auftragen von Eyeliner, Mascara, Augenbrauenpflege.
ZnačkaInfitrans #ad
Výrobce21LED #ad
Výška11
Délka7
Hmotnost1.76
Šířka4
ModelkaHS01

9. Gospire

#ad

Kosmetické zrcadlo se světly, 1násobné / 10násobné zvětšení, Gospire 21,6 cm LED nástěnné kosmetické zrcátko, osvětlené kosmetické zrcadlo 21,6 cm – 10 stupňů, otočné o 360 stupňů, chromové zrcadlo s LED, kulaté, oboustranné

#ad
Gospire #ad - 360° drehbares design- dank des drehbaren designs mit 360° können sie den besten winkel für verschiedene Bedürfnisse im Badezimmer für Make-up, so dass Sie die winzigen Details finden, jeden Winkel zu drehen, Pinzette, den Sie mögen, Rasieren und Tragen von Kontaktlinsen usw.100% 60-tage-rückerstattung & 18-month garantie- aus irgendeinem grund, wenn Sie mit Ihrem Kauf nicht zufrieden sind, bieten wir eine 100% 60-Tage-Rückerstattung & 18-monatige Garantie! Zögern Sie nicht, uns zu kontaktieren.

Beleuchten Sie Ihre Schönheit. Ideal für kleine Räume in Ihrem Haus. 1x vergrößerungsseite ist ein Standardspiegel, der für Ihr Gesamtbild entwickelt wurde. Mit led-licht müssen sie sich keine Sorgen machen, da sie die gesamte Lebensdauer des Spiegels halten. Es kann ihre badezimmertresen Platz sparen und eine ordentliche Theke für Sie bieten. Beleuchteter ringspiegel der led-schminkspiegel bietet kühles licht und imitiert das natürliche licht, dass die Glühbirnen ersetzt werden, so dass Sie Hautpflege und Make-up besser in dunklen oder schlecht hellen Bereichen durchführen können.

Finden. Auf der 10-fachen vergrößerungsseite kann jedes Gesichtsstück vergrößert werden und stellt sicher, 3 cm Weitwinkel-Wandspiegels, Make-up und Rasur erhalten. Faltbar und platzsparend: mit flexiblen armen kann der spiegel nach gebrauch einfach nach unten geklappt werden, um ihn bündig gegen die Wand zu bringen.
ZnačkaGospire #ad
VýrobceGospire #ad
Výška0.04
Délka7.87
Hmotnost3.7
Šířka7.87
Číslo díluB0948QCG42_CA NARF
ModelkaB0948QCG42_CA NARF

10. ZLOKLA

#ad

22,9 cm beleuchteter Vergrößerungsspiegel mit verstellbarer Höhe, 360° drehbarer Kosmetikspiegel mit Ständer, verstellbarer, Helligkeit, doppelseitiger 1x/10-facher Vergrößerungsspiegel mit Licht

#ad
ZLOKLA #ad - Zlokla bietet 24 stunden Kundenservice und 12 Monate Garantie. Beste geschenkidee der make-up-spiegel mit lichtern kann um 360 grad gedreht werden. Eine seite uhd 1 x led-spiegel flacher Spiegel dient dazu, wenn Sie einen Eyeliner-Stift verwenden, Ihr ganzes Gesicht zu betrachten.

Wir werden ihr Problem in 24 Stunden lösen. Freier verstellbarer winkel und höhe tischspiegel: er ist mit einem zweiachsigen Gestänge ausgestattet, sodass sich der Schminkspiegel "biegen" kann. Eine weitere seite mit 10-facher Vergrößerung wird für größere Gesichtsdetails verwendet. Wenn sie irgendwelche Probleme haben, wie Halloween, kontaktieren Sie uns bitte ohne zu zögern. Die basis des stehenden Kosmetikspiegels bietet Stauraum für Halsketten, Schmuck und Kosmetika. Sie können den beleuchteten Vergrößerungsspiegel überall mit einem Adapter oder einer Powerbank aufladen.

Der wiederaufladbare kosmetikspiegel ist kabellos und eingebaut 2000mAh wiederaufladbare Lithium-Batterie, und Typ-C-Kabel ist im Lieferumfang enthalten. 10, um die Klarheit zu gewährleisten. Es ist bequemer und entspannter, desktop-Spiegeloberfläche und Körper können um 90 ° eingestellt werden, wenn Sie sich schminken. Das natürliche licht kann zum Auftragen von Make-up bei einem Date oder im Freien verwendet werden. Zum beispiel, 2 cm ein, Lidschatten auftragen.
ZnačkaZLOKLA #ad
VýrobceZLOKLA #ad
Číslo díluZL011
ModelkaZL011