Top 10 Rostlöser Spray – Konvertory rzi a odrezovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WD-40

#ad

6dílná sada Bombes WD40 WD -40 WD -40 de 500 ml Schmierstoff, Kriechoel Verwendet násobný

#ad
WD-40 #ad - Wasserabweisend – die hohe dosierung an schwer zugänglichen AL Metall Form eine Barriere gegen Feuchtigkeit. Von jedem nicht poröse Oberfläche. Wd-40 schützt von Oxidation und Korrosion auch in kritischen Bedingungen.

Schmiermittel – eines der wichtigsten teile von wd-40 ist ein Schmiermittel aktiv und dauerhaft. Rostlöser – wd-40 86. 000 verrostetes grippate und mechanismen parteien oder blockiert. Eng an das metall eindringen von wd-40 die können für Kapillarität in den Mindestanforderungen Porosität des Metall. Antikorrosiv – der film format von wd-40 sorgt für schutz gegen Wasser, Feuchtigkeit, Frost und Ihre Auswirkungen ätzend.

Wd-40 sich durchdringung verrosteter und korrodierter Teile. Wd-40 dringt unter die schmutz eliminandola, Teer, ohne Rückstände zu hinterlassen von Arbeitsstoffen ätzend. Reiniger – wd-40 entfernt flecken von fett, kleber, etc. Wd-40 enthält keine silikon, Lanolin oder Zusatzstoffe, die Staub oder Schmutz lenken können.
ZnačkaWD-40 #ad
VýrobceWd-40 #ad
Výška9.25
Délka9.25
Hmotnost1.1
Šířka2.36
Číslo díluWD-40 MUP 500 ML X 6
ModelkaWD-40 MUP 500 ML X 6

2. Prinox

#ad

Prinox Profesionální měnič rzi sada 1000 ml – odstraňovač rzi mimo jiné pro auto a jízdní kola včetně brusné rouno a štětce – odstraňovač rzi s rychlým účinkem k odstranění rzi – připravený k lakování

#ad
Prinox #ad - Pokud byste s našimi výrobky nebyli spokojeni, kontaktujte nás jednoduše a my pro vás najdeme řešení do 24 hodin. Prinox příslib spokojenosti – prinox je synonymem nejvyšší kvality. Sada s brusným lemem a štětcem – naše sada se skládá kromě xxl láhve 1000 ml také z vhodného štětce pro nanášení a brusné rouno pro následné zpracování.

Zastaví další rez – náš měnič rzi efektivně zastaví stávající rzi a chrání před opětovnou korozí. Zabraňuje tak nové korozi. Není nutné žádné dodatečné ošetření – po době sušení 18–25 hodin je dosaženo optimálního ochranného účinku. Poté můžete začít s nátěrem přímo, aniž by byl nutný základní nátěr.

Proto obdržíte u každého z našich produktů možnost celoživotního vrácení. Efektivní ošetření proti rzi – náš měnič rzi proniká hluboko do rzi a přemění ji na nerozpustnou sloučeninu kovových organických kovů. Nanesená ochranná vrstva proti rzi je odolná proti poškrábání, neloupe se a po 2násobném nanesení vydrží dokonce roky. S méně se nespokojíme.
ZnačkaPrinox #ad
VýrobcePrinox #ad
Hmotnost0
Číslo díluPX078

3. SONAX

#ad

Ochrana proti korozi a plazivý olej| č. výr. 04744000, jako je odstraňovač rzi, SONAX SX90 multifunkční olej s EasySpray 400 ml multifunkční olej pro všechny účely, mazivo

#ad
SONAX #ad - Snadno pohybuje zámky, válce zámku, pružiny a kovová vedení a odstraňuje vrzání a vrzání na oknech, kolečka, dveřích a pantech.

Ideální řešení problémů pro auto, hobby, domácnost, provoz a dílny: uvolňuje pevně zrezivělé nebo pevně usazené díly např. Rozsah dodávky: 1x sonax 04744000 sx90 plUS s EasySpray 400 ml. Matice, šrouby a spínače a chrání před opětovnou korozí. Chrání, motorů, hodinových strojků, maže a konzervuje citlivé části elektrického nářadí, domácích a zahradních přístrojů. Sonax výrobky pro péči o auto - made in germany – tím se třpytí, co nás hýbe.
ZnačkaSONAX #ad
Výrobcesonax #ad
Výška9.45
Délka2.24
Hmotnost0.88
Šířka2.24
Číslo dílu04744000-544
Modelka474400
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Terma

#ad

Předčistič pro dílnu T 75 univerzální sprej proti rzi, odmašťovač, Terma Čistič brzd kanystr bez acetonu + láhev s pumpičkou, rozprašovač

#ad
Terma #ad - Zkušební lahvička s pumpičkou: ideální láhev s rozprašovačem pro snadné a rychlé nanesení čističe brzd na čištěné díly. Použití: ve vzdálenosti cca nastříkejte 20 cm na znečištěnou plochu a nechte odtéct.

Terma made in germany: naše výrobky jsou vyráběny v závodě i hannover, rádi jsme vám vždy k dispozici při zvláštních otázkách týkajících se čištění. Zvlhčování: přesvědčuje rychlým odpařováním, velkou čisticí silou a výběrem kvalitních komponent – ve složení není obsaženo žádné levné recyklované zboží ze zahraničí. Nestříkejte na horké plochy. Při silném znečištění postup několikrát opakujte. Zvláště vhodné pro silně zolejované a znečištěné části z kovu. Oblast použití: brzdové destičky a kotouče. Sklo, keramika a kovové díly všeho druhu.
ZnačkaTerma #ad
VýrobceTerma GmbH #ad
Číslo dílu3733,3738
Zárukažádné

5. PRITEX

#ad

PRITEX – MoS2 sprej proti rzi 6 x 400 ml – lezivý olej uvolňuje pevně usazené spoje & odstraňuje skřípání/vrzání – kvalitní mazivo chrání před korozí a korozí

#ad
PRITEX #ad - Zde najdou domácí kutily, ale také profesionální řemeslníci výrobky pro nejrůznější účely použití. Po několika minutách lze ošetřené díly uvolnit. Intenzivní čištění a péče: mazací prostředek odstraňuje pískání a vrzání.

Různé oblasti použití: pritex sprej proti rzi je univerzální řešení problémů s MoS2 pro údržbu, opravy, údržbu a výrobu. Snadné zpracování: sprej intenzivně protřepejte a ošetřené místo namočte na ploše. Kromě toho pečuje a čistí brzdové tyče, bowdenové tahy, řetězy všeho druhu a udržuje je běžné. Objevte více: pritex nabízí rozsáhlý sortiment stavebních materiálů a technických sprejů na podporu vašich projektů. Trvale chrání před korozí a korozí. Eší silné spoje rezavé: olej mastí kluzné plochy a uvolňuje zrezivělé pevné spoje jako šrouby, matice a čepy.
ZnačkaPRITEX #ad
VýrobcePRITEX #ad
Hmotnost5.29

6. Rostio

#ad

Rostio Měnič rzi a základní nátěr | vysoce účinný konvertor rzi se štětcem | 1 litr 1 kus

#ad
Rostio #ad - Rostio měnič rzi proniká hluboko do rzi, přeměňuje ji na nerozpustnou sloučeninu organických kovů a zabraňuje tak opětovné korozi | dodávka vč.

Stříkací s tryskou 1, 3 mm až 1, 5 mm. Jednoduché použití: jednoduše se nanáší štětcem nebo stříkací pistolí, stačí jednorázové nanášení. Ekologický měnič rzi a základní nátěr na disperzní bázi. Nemusí se umývat a je tak vhodný pro dutiny. Velmi vydatný: 1 000 ml měniče rzi vystačí na plochu až 20 m2, protože je nutná pouze jednorázová a tenká aplikace. Lze po pouhých 3 hodinách dále zpracovávat všemi běžnými laky, vosky, tuky a tmely. Tětce.
ZnačkaRostio #ad
VýrobceRostio #ad
Číslo dílu3201
ModelkaVR3201

7. Presto

#ad

Presto 211881 sprej proti studenému šoku 400 ml

#ad
Presto #ad - Aby se zabránilo poškození teplem při pájení. Inek během několika sekund. Krátkodobý studený šok -50 °C. Nezanechává žádné zbytky. Bez tuku a silikonu.
ZnačkaPresto #ad
VýrobceEuropean Aerosols GmbH #ad
Výška7.91
Délka2.72
Šířka2.72
Číslo dílu211881
Modelka211881

8. SONAX

#ad

SONAX Speciální edice MoS2Oil 400 ml multifunkční olej pro všechny účely, mazivo, jako je antikorozní rozpouštěč, ochrana proti korozi & olej na tečení | č. výr. 03393000

#ad
SONAX #ad - Rozpouští dehet, tuk, gumu a zbytky lepidla. Zabraňuje tečení v elektrických zařízeních a působí zde jako kontaktní prostředek. Chrání holý kov před vlhkostí a korozí.

Sonax výrobky pro péči o auto - made in germany – tím se třpytí, co nás hýbe. Podleze a vytlačuje vodu, matice a čepy. Se zvláště mazacím účinným sulfidem molybdenem mos2 a se sprejem Easy: dvojitý postřikový systém pro cílené a plošné nanášení produktu bez přemístění. Univerzálně použitelný lizecí olej je osvědčeným kontaktním, maže pohyblivé části a uvolňuje pevně zrezivělé šrouby, odstraňuje pískání a vrzání, kluzným a mazacím prostředkem. Rozsah dodávky: 1 x sonax 03393000 speciální edice MoS2Oil 400 ml.
ZnačkaSONAX #ad
VýrobceSONAX #ad
Výška10.12
Délka4.88
Šířka7.24
Číslo dílu03393000
Modelka03393000
ZárukaZákonná záruka výrobce.

9. Caramba

#ad

Mazivo a mnoho dalšího – olej bez silikonu s vysoce kvalitním grafitem, Caramba Multifunkční olej Performance Grafit 300 ml – olejový sprej pro rozmanité použití jako rozpouštědlo rzi

#ad
Caramba #ad - Pokrok a inovace od roku 1903 – caramba je expertem na chemické výrobky s vlastním výzkumem a vývojem v Německu. Detaily a rozsah dodávky – caramba performance grafit multifunkční olej, 1 x 300 ml, olej bez silikonu pro silné použití jako antikorozní sprej a mazací olej, chrání před pryskyřicí a vlhkostí, č.

Silný grafitový sprej – rozprašovací olej s vysoce kvalitním grafitem chrání při rozmanitém použití před korozí, pryskyřicí a vlhkostí a účinně zabraňuje opotřebení látek. 600302. Výr. Velká rozmanitost produktů – s rozmanitými produkty nabízí Caramba nejlepší řešení pro individuální požadavky na auta, motocykly a dům & techniku. Multifunkční použití – olej ve spreji bez silikonu maže, pečuje a chrání v jednom pracovním kroku a je přitom odolný vůči tlaku a teplotě do 400 °C.
ZnačkaCaramba #ad
VýrobceCaramba #ad
Číslo dílu600302
Modelka600302

10. WD-40

#ad

WD-40 SPECIALIST odstraňovač rzi Smart Straw 400 ml, dóza

#ad
WD-40 #ad - Výrobek wd-40 maže a chrání před korozí a korozí. Vysoce výkonný odstraňovač rzi odpuzuje vodu a odolává teplotám od -20 do 90 â". Odstraňovač rzi je kompatibilní se všemi kovy a doporučuje se pro matice, šrouby, zámky a trubky a lze jej mnohostranně použít v domácnosti, šrouby, ale také v dílnách. Proniká a odděluje pevně usazené části: odstraňovač rzi WD-40 Specialist rychle proniká do pevně držících částí a uvolní svorky. Odstraňovač rzi má 360° ventil pro použití z každé polohy.
ZnačkaWD-40 #ad
VýrobceWD-40 #ad
Výška7.76
Délka2.56
Šířka3.15
Číslo dílu49348/25NBA
Modelka49348/25NBA