Top 10 PAXO USB C – USB kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PAXO

#ad

Látkový plášť, A-A prodlužovací kabel, hliníková zástrčka, PAXO 2m nylonový USB 2.0 prodlužovací kabel

#ad
PAXO #ad - Nabíjecí a datový kabel pro mobilní telefony, macbooky, fotoaparáty, tablety, WLAN tyčinky, mobilní telefony, WiFi adaptéry, tiskárny atd. Maximální rychlost nabíjení díky velkému průřezu kabelu AWG24 standard. Elegantní prodloužení s látkovým pláštěm, kovovými konektory, pozlacenými kontakty a kabelovým suchým zipem. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz +++ zÁkaznickÝ service: support@lugium. De - dotazy k výrobku? problémy? Pomůžeme rychle a nekomplikovaně. Rozsah dodávky: 1 x 2m usb prodlužovací kabel, 1 x kabelový klip | Barva: bílá.
ZnačkaPAXO #ad
VýrobcePAXO #ad
Číslo dílu4056531120676
Modelka.

2. PAXO

#ad

PAXO 3m nylonový USB kabel k tiskárně, černý, datový kabel, nabíjecí kabel, zlatý konektor, USB A konektor na USB B

#ad
PAXO #ad - Rozsah dodávky: 3m usb a na USB B kabel, se suchým zipem. Kabel k tiskárně usb a na USB B v délce 3 metry. Pro přístroje s přípojkou usb typu B - USB zdířka jako např. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz +++ zÁkaznickÝ service: support@lugium. De - dotazy k výrobku? problémy? Pomůžeme rychle a nekomplikovaně. Rychlé nabíjení a rychlý přenos dat díky velmi velkému průřezu kabelu awg24 standard a elegantní, robustní látkový plášť, vnitřní stínění a stabilní zalévané zástrčky. Tiskárny.
ZnačkaPAXO #ad
VýrobcePAXO #ad
Číslo díluUSB-B-3-S
Modelka.

3. PAXO

#ad

Pletený kabel braided, zlatý konektor, USB na mini USB nabíjecí kabel, PAXO 5m nylonový mini USB kabel černý

#ad
PAXO #ad - Usb na mini usb nabíjecí a datový kabel. Mobil, tiskárna, fotoaparát, PS3 Controller a navigační zařízení. Pro přístroje s mini usb zdířkou jako např. Rozsah dodávky: 5m usb na mini-usb kabel se suchým zipem pro snadné uložení kabelů. Rychlé nabíjení díky velmi velkému průřezu kabelu awg24 standard & elegantní, robustní látkový plášť, vnitřní stínění a stabilně zalité zástrčky. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz +++ zÁkaznickÝ service: support@lugium. De - dotazy k výrobku? problémy? Pomůžeme rychle a nekomplikovaně.
ZnačkaPAXO #ad
VýrobcePAXO #ad
Číslo dílu4056531120270

4. PAXO

#ad

Pletený kabel braided, PAXO 0,5 m nylonový mini USB kabel černý, USB na mini USB nabíjecí kabel, zlatý konektor

#ad
PAXO #ad - Rychlé nabíjení díky velmi velkému průřezu kabelu awg24 standard & elegantní, robustní látkový plášť, vnitřní stínění a stabilně zalité zástrčky. Pro přístroje s mini usb zdířkou jako např. Mobil, tiskárna, fotoaparát, PS3 Controller a navigační zařízení. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz +++ zÁkaznickÝ service: support@lugium. De - dotazy k výrobku? problémy? Pomůžeme rychle a nekomplikovaně. Usb na mini usb nabíjecí a datový kabel. Rozsah dodávky: 0, 5m USB na mini USB kabel.
ZnačkaPAXO #ad
VýrobcePAXO #ad
Číslo dílu4056531120669

5. PAXO

#ad

USB HDD kabel, datový kabel, 5Gbit/s, nabíjecí kabel černý, PAXO 0,3 m nylonový USB Micro USB 3.1 USB 3.0 kabel k pevnému disku, USB A konektor na konektor Micro B

#ad
PAXO #ad - Jeden kabel pro všechny přístroje. Rozsah dodávky: 0, 3m usb konektor A na USB konektor MICRO-B kabel,. Super rychlý přenos dat díky velmi velkému průřezu kabelu awg24 standard a usb 3.

1 usb 3. 0 standard až 10krát rychlejší než USB 2. 0 a kompatibilní se staršími USB standardy USB 2. 0, usb 1. 1 atd. Pevné disky, HDD atd. Elegantní a robustní látkový plášť, vnitřní stínění a stabilní zalité zástrčky. Usb 3. 1 usb 3. 0 – usb a na zástrčku micro b spojovací kabel pro rychlou výměnu dat a nabíjení pro všechny přístroje s "normálním" USB A připojením a USB 3. 1 usb 3. 0 přípojkou micRO B např. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz +++ zÁkaznickÝ service: help@lugium. De - dotazy k výrobku? problémy? Pomůžeme rychle a nekomplikovaně.
ZnačkaPAXO #ad
VýrobcePAXO #ad
Číslo díluSOOYA
ModelkaSOOYA

6. PAXO

#ad

USB HDD kabel, USB A konektor na konektor Micro B, nabíjecí kabel černý, datový kabel, 10 Gbit/s, PAXO 3m nylonový USB Micro USB 3.2 Gen2 pevný diskový kabel

#ad
PAXO #ad - Super rychlý přenos dat díky velmi velkému průřezu kabelu AWG24 standard a USB 3. 2 gen2 standard s 10 Gbit/s. Rozsah dodávky: 3m usb konektor a na USB konektor MICRO-B kabel, se suchým zipem.

Pevné disky, HDD atd. Usb 3. 2 gen2 kompatibilní s usb 3. 1 a 3. 0 – usb a na zástrčku micro b spojovací kabel pro rychlou výměnu dat a nabíjení pro všechny přístroje s "normálním" USB A připojením a přípojkou MICRO B např. Elegantní a robustní látkový plášť, vnitřní stínění a stabilní zalité zástrčky. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz +++ zÁkaznickÝ service: help@lugium. De - dotazy k výrobku? problémy? Pomůžeme rychle a nekomplikovaně.
ZnačkaPAXO #ad
VýrobcePAXO #ad
Číslo dílu4056531123516

7. PAXO

#ad

USB C konektor na konektor Micro B, datový kabel, USB HDD kabel, nabíjecí kabel černý, PAXO 0,3 m nylon USB C-MICRO USB 3.1 USB 3.0 kabel k pevnému disku, 5Gbit/s

#ad
PAXO #ad - Super rychlý přenos dat díky velmi velkému průřezu kabelu awg24 standard a usb 3. 1 usb 3. 0 standard až 10krát rychlejší než USB 2. 0 a kompatibilní se staršími USB standardy USB 2.

0, usb 1. 1 atd. Elegantní a robustní látkový plášť, vnitřní stínění a stabilní zalité zástrčky. Rozsah dodávky: 0, 3m usb c konektor na USB konektor MICRO-B kabel,. Usb 3. 1 usb 3. 0 – usb c na zástrčku micro b spojovací kabel pro rychlou výměnu dat a nabíjení pro všechny přístroje s USB C konektorem a USB 3. 1 usb 3. 0 přípojkou micRO B např. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz +++ zÁkaznickÝ service: help@lugium. De - dotazy k výrobku? problémy? Pomůžeme rychle a nekomplikovaně. Jeden kabel pro všechny přístroje. Pevné disky, HDD atd.
ZnačkaPAXO #ad
VýrobcePAXO #ad
Výška0.39
Délka6.69
Hmotnost0.03
Šířka3.54
Číslo díluEZ Phone 0118 435

8. PAXO

#ad

5Gbit/s, nabíjecí kabel černý, PAXO 0,5m nylon USB C-MICRO USB 3.1 USB 3.0 kabel k pevnému disku, USB HDD kabel, datový kabel, USB C konektor na konektor Micro B

#ad
PAXO #ad - Elegantní a robustní látkový plášť, vnitřní stínění a stabilní zalité zástrčky. Rozsah dodávky: 0, 5m usb c konektor na USB konektor MICRO-B kabel,.

Super rychlý přenos dat díky velmi velkému průřezu kabelu awg24 standard a usb 3. 1 usb 3. 0 standard až 10krát rychlejší než USB 2. 0 a kompatibilní se staršími USB standardy USB 2. 0, usb 1. 1 atd. Pevné disky, HDD atd. Usb 3. 1 usb 3. 0 – usb c na zástrčku micro b spojovací kabel pro rychlou výměnu dat a nabíjení pro všechny přístroje s USB C konektorem a USB 3. 1 usb 3. 0 přípojkou micRO B např. Jeden kabel pro všechny přístroje. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz +++ zÁkaznickÝ service: help@lugium. De - dotazy k výrobku? problémy? Pomůžeme rychle a nekomplikovaně.
ZnačkaPAXO #ad
VýrobcePAXO #ad
Číslo dílulleidast-stt-129

9. PAXO

#ad

Nabíjecí kabel černý, PAXO 1m Nylon USB C-MICRO USB 3.1 USB 3.0 kabel pevného disku, 5Gbit/s, USB C konektor na konektor Micro B, USB HDD kabel, datový kabel

#ad
PAXO #ad - Elegantní a robustní látkový plášť, vnitřní stínění a stabilní prolité zástrčky. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz +++ zÁkaznÍkskÝ service: help@lugium. De - dotazy k produktu? problémy? Pomůžeme rychle a nekomplikovaně! Pevné disky, HDD atd.

Kabel pro všechna zařízení. Usb 3. 1 usb 3. 0 -- usb c na zástrčce micro b připojovací kabel pro rychlou výměnu dat a nabíjení pro všechny přístroje s USB C přípojkou a USB 3. 1 usb 3. 0 micro b přípojkou např. Super rychlý přenos dat díky velkému průřezu kabelu awg24 standard a usb 3. 1 usb 3. 0 standardu až 10krát rychlejší než USB 2. 0 a kompatibilní se staršími USB standardy USB 2. 0, usb 1. 1 atd. Rozsah dodávky: 1m usb c konektor na USB konektor MICRO-B kabel, se suchým zipem.
ZnačkaPAXO #ad
VýrobcePAXO #ad
Číslo dílu4056531123226

10. PAXO

#ad

USB HDD kabel, nabíjecí kabel černý, 5Gbit/s, PAXO 2m nylonový USB C-MICRO USB 3.1 USB 3.0 kabel k pevnému disku, USB C konektor na konektor Micro B, datový kabel

#ad
PAXO #ad - Pevné disky, HDD atd. Jeden kabel pro všechny přístroje. Usb 3. 1 usb 3. 0 – usb c na zástrčku micro b spojovací kabel pro rychlou výměnu dat a nabíjení pro všechny přístroje s USB C konektorem a USB 3.

1 usb 3. 0 přípojkou micRO B např. Super rychlý přenos dat díky velmi velkému průřezu kabelu awg24 standard a usb 3. 1 usb 3. 0 standard až 10krát rychlejší než USB 2. 0 a kompatibilní se staršími USB standardy USB 2. 0, usb 1. 1 atd. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz +++ zÁkaznickÝ service: help@lugium. De - dotazy k výrobku? problémy? Pomůžeme rychle a nekomplikovaně. Elegantní a robustní látkový plášť, vnitřní stínění a stabilní zalité zástrčky. Rozsah dodávky: 2m usb c konektor na USB konektor MICRO-B kabel, se suchým zipem.
ZnačkaPAXO #ad
VýrobcePAXO #ad
Číslo díluxiaoniubenben