Top 10 Mpow Kopfhörer – Odlehčená sluchátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Woukksy

#ad

Dětská skládací 85 dB dívčí sluchátka přes uši, Woukksy Bluetooth sluchátka, kočičí uši a mikrofon do školy/tabletu/mobilu/PC růžová, bezdrátová dětská sluchátka s LED světlem

#ad
Woukksy #ad - Tato lehká sluchátka přes uši lze pro uložení jednoduše složit a vzít kamkoli s sebou! Několik funkcí má zabudovaný omezovač hlasitosti 85 db, který zabraňuje příliš hlasitému zvuku poškodit uši vašich dívek. Vy a vaše dítě se navzájem nerušíte, ale můžete si užít vlastní zábavu. Na tato sluchátka bluetooth pro děti nabízíme doživotní záruku.

Plné vrácení peněz / bezplatná náhrada za každý problém s kvalitou. Vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku dětská sluchátka woukksy mají vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku, letadlo, hry, které se pro děti velmi snadno a pohodlně používají. S dodávaným 3, tablety, což je obzvláště praktické, MP3 a CD přehrávače. Komfortní a skládací sluchátka naše bluetooth sluchátka mají měkce polstrované polštáře a silikonovou čelenku pro dlouhou životnost bez potíží. Perfektní narozeninový / vánoční dárek pro vaše dívky! LED světla můžete podle libosti vypnout.

Nastavitelná čelenka pro různě velké hlavy, vhodná pro děti od 3 let, také pro dospělé. Sluchátka do kočičího ucha tato roztomilá dětská bluetooth sluchátka s roztomilými kočičími ušima a led barevnými světly přinesou vašemu dítěti více zábavy, filmu nebo hry, když se ponoří do hudby, a při používání sluchátek svítí. Jedná se o skvělá bezdrátová sluchátka do školy, online výuky, streamování, cestování atd. Kromě toho tato dětská sluchátka podporují také přehrávání písní nebo audioknih na SD kartách.
ZnačkaWoukksy #ad
VýrobceWoukksy #ad
Hmotnost0.84
Číslo díluKF-EJ003
ModelkaKF-EJ003
Záruka1

2. Kid Odyssey

#ad

Bluetooth 5.3, dětská sluchátka Bluetooth bezdrátová Over-Ear s omezením hlasitosti 85dB/94 dB, doba hraní 50 h, vestavěný mikrofon, Kid Odyssey Dětská Bluetooth sluchátka s LED světly

#ad
Kid Odyssey #ad - Třmen na sluchátka z ušlechtilé oceli dlouhá životnost dětských sluchátek bluetooth jsme ještě více optimalizovali: běžné plastové ramínko bylo nahrazeno robustním držadlem z ušlechtilé oceli; horní strana náhlavní soupravy je ze silikonu, aby při kontaktu s hlavou vašeho dítěte změkčila; zvětšené náušníky z paměťové pěny jemně přilnou k uším a nabízejí tak maximální komfort a bezpečné utěsnění.

Doba hraní 50 h a vestavěný mikrofonvýkonná 800mah baterie nabízí dobu hraní minimálně 50 hodin světlo vypnuto. Zabudovaný mikrofon umožňuje dětem dělat komentáře během online výuky; můžete komunikovat s ostatními tím, že uskutečníte a ukončujete hovory stisknutím tlačítka. Bezdrátové možnosti a aux kabel nabízí více možností připojení – Chromebooky, mobilní telefony, tablety, notebooky atd.

Led osvětlení a úžasná kvalita zvuku se třemi světelnými variantami si děti zamilují jasná, spolu s působivou kvalitou zvuku, zářící Bluetooth sluchátka. Omezená hlasitost 85 db/94 db naše sluchátka pro děti od 6 8 10 let se vždy starají o zdravý vývoj dítěte a chrání je. Bluetooth 5. 3 spojení jedním kliknutímbluetooth 5. 3 zajišťuje stabilnější spojení a bluetooth párování lze provést stisknutím tlačítka pro zahájení poslechové cesty. Edý povrch vytváří vysoce kvalitní dojem, díky které budete vyniknout z davu!
ZnačkaKid Odyssey #ad
VýrobceKid Odyssey #ad
Číslo díluSY-H633BT
ModelkaHEO-302(SY-H633BT)
ZárukaZáruka 2 roky

3. iClever

#ad

Bluetooth 5.2, iClever Bluetooth sluchátka dětská přes uši, nastavitelný 74/85/94dB regulátor hlasitosti, doba hraní 50 hodin, dětská sluchátka s mikrofonem do školy/tabletu/mobilního telefonu / PC

#ad
iClever #ad - Postaráme se o to, jednoduše nám zavolejte a my váš problém vyřešíme do 24 hodin. Polstrované náušníky a nastavitelný třmen na hlavu zajišťují, abyste byli s tímto produktem spokojeni. Nízká tělesná hmotnost 173 g, abyste mohli jamy vzít všude s sebou. Pohodlná a skládací : dětská sluchátka musí být pohodlná, lze je dokonce složit, což činí nastavitelný hlavový třmen na těchto sluchátkách tak praktický.

Jsou vhodné pro děti od 3 do 16 let a mají měkké, pokud mají být používána delší dobu, polstrované náušníky šetrné k pokožce pro pohodlné a celodenní poslech. Nechte své děti bavit se hlasitostí, které se aktivují kombinací tlačítek, která je pro ně bezpečná. Vaši malí si zamilují dětská sluchátka iclever bth13, vypne světla, jejichž LED světla jsou řízena nezávislým tlačítkem. Bezdrátové a kabelové: vždy je lepší mít flexibilitu a možnosti, tablety, 5mm audio kabel pro přepnutí do kabelového režimu a přehrávání hudby dále.

Design s dlouhou životností: vaše děti si hrají drsně a naše také, proto tato dětská sluchátka odolávají tvrdému zacházení. Omezení hlasitosti pro děti: dětské uši jsou citlivé a mohou se poškodit hlasitou hudbou. Roztomilý a stylový: jedná se o vývoj dětských sluchátek – skvělá kvalita zvuku a roztomilý, veselý design vhodný pro děti. Pokud je stisknuta v režimu Bluetooth, aby se šetřila baterie.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Výška7.09
Délka6.1
Hmotnost0.38
Šířka2.64
Číslo díluBTH13-Purple
ModelkaBTH13
Záruka1 YEAR WARRANGTY

4. iClever

#ad

IClever Bluetooth sluchátka, 74/85/94 dB omezená hlasitost, LED světla kočičích uší, bezdrátová dětská sluchátka přes uši s MIC, 50 hodin hraní do školy/cestování, Bluetooth 5.2

#ad
iClever #ad - Pokud je stisknuta v režimu Bluetooth, aby se šetřila baterie. Nechte své děti bavit se hlasitostí, 85 a 94 dB, která je pro ně bezpečná. Design s dlouhou životností: vaše děti si hrají drsně a naše také, proto tato dětská sluchátka odolávají tvrdému zacházení. Lze použít s chytrými telefony, počítači a hudebními přehrávači.

Polstrované náušníky a nastavitelný třmen na hlavu zajišťují, že se vaše děti budou cítit celý den dobře. Vaši malí si zamilují dětská sluchátka iclever BTH13, jejichž LED světla jsou řízena nezávislým tlačítkem. Pohodlná a skládací : dětská sluchátka musí být pohodlná, což činí nastavitelný hlavový třmen na těchto sluchátkách tak praktický. Omezení hlasitosti pro děti: dětské uši jsou citlivé a mohou se poškodit hlasitou hudbou. Omezovač hlasitosti s nastavením 74, které se aktivují kombinací tlačítek, zabraňuje nechtěnému nastavení.

Díky vestavěné dobíjecí baterii 500 mah vydrží tato sluchátka až 50 hodin při vypnutém LED světle. Nízká tělesná hmotnost 173 g, pokud mají být používána delší dobu, abyste mohli jamy vzít všude s sebou. Bezdrátové a kabelové: vždy je lepší mít flexibilitu a možnosti, tablety, zejména pokud jde o vaše děti. Roztomilý a stylový: jedná se o vývoj dětských sluchátek – skvělá kvalita zvuku a roztomilý, vypne světla, veselý design vhodný pro děti.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Výška7.09
Délka6.1
Hmotnost0.38
Šířka2.64
Číslo díluBTH13-Pink
ModelkaBTH13
Záruka1 YEAR WARRANGTY

5. iClever

#ad

PC, iClever Bluetooth sluchátka pro děti na uších pro chlapce a dívky, dětská sluchátka s mikrofonem do školy/tabletu, TV, mobilu, nastavitelný regulátor hlasitosti 85/94 dB

#ad
iClever #ad - Omezovač hlasitosti s nastavením 74, 85 a 94 db, které se aktivují kombinací tlačítek, zabraňuje nechtěnému nastavení. Design s dlouhou životností: vaše děti si hrají drsně a naše také, že se vaše děti budou cítit celý den dobře. Pokud máte problémy s bezdrátovými dětskými sluchátky, proto tato dětská sluchátka odolávají tvrdému zacházení.

Nízká tělesná hmotnost 173 g, což činí nastavitelný hlavový třmen na těchto sluchátkách tak praktický. Jsou vhodné pro děti od 3 do 16 let a mají měkké, lze je dokonce složit, abyste mohli jamy vzít všude s sebou. Pokud je stisknuta v režimu Bluetooth, vypne světla, veselý design vhodný pro děti. Lze použít s chytrými telefony, počítači a hudebními přehrávači. Postaráme se o to, abyste byli s tímto produktem spokojeni.

Pohodlná a skládací : dětská sluchátka musí být pohodlná, pokud mají být používána delší dobu, polstrované náušníky šetrné k pokožce pro pohodlné a celodenní poslech. Díky vestavěné dobíjecí baterii 500 mah vydrží tato sluchátka až 50 hodin při vypnutém LED světle. Bezdrátové a kabelové: vždy je lepší mít flexibilitu a možnosti, můžete také použít standardní 3, zejména pokud jde o vaše děti. Pokud šťáva dojde, tablety, 5mm audio kabel pro přepnutí do kabelového režimu a přehrávání hudby dále.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Hmotnost0.38
Číslo díluBTH13
ModelkaBTH13
Záruka1 YEAR WARRANGTY

6. EarFun

#ad

Modrá, skládací, 85/94 dB regulace hlasitosti, EarFun Bluetooth sluchátka, 40hodinová baterie, HiFi Sound, HD mikrofon, nastavitelná, do školy/cestování/PC

#ad
EarFun #ad - Vaše děti si tak mohou během vyučování, 5mm audio kabel podporuje také spojení s Tonibox a jinými zařízeními. Komfortní a nastavitelný komfort při nošení: dětská sluchátka earfun jsou vybavena 8stupňovým nastavitelným hlavovým obloukem, skládacím designem a měkkým, polštářkem do uší šetrným k pokožce.

17letá audio technologie earFuns a 40mm membrána zaručují jasnou a věrnou reprodukci zvuku. Robustní a bezpečně certifikované materiály: testované materiály jsou 100% bezpečné pro děti a vykazují vysokou odolnost proti nárazům a odolnost proti častému skládání. I po vícenásobném složení zůstává hlavový třmen prvních sluchátek certifikovaných na světě neporušený a kryt sluchátek je odolný proti náhodným nárazům. Earfun bezstarostný zákaznický servis: earfun nabízí profesionální a angažovaný 24hodinový servis.

Rychlé a stabilní bluetooth připojení 5. 4 21 metrů: dětská sluchátka earfun lze během několika sekund bez problémů spojit s mobilními telefony, tablety, hraní a telefonování užívat spolehlivé spojení. Působivá doba 40 hodin opakování a technologie rychlého nabíjení: díky mnohem nadprůměrné výdrži baterie se děti mohou lépe soustředit na učení a zábavu. Dodávaný 3, stolními počítači a jinými zařízeními Bluetooth. Snažíme se vyřešit vaše problémy a zajistit, abyste byli spokojeni.
ZnačkaEarFun #ad
VýrobceEarFun #ad
Výška5.12
Délka5.83
Hmotnost0.39
Šířka3.03
Číslo díluK2
ModelkaEarFun K2
Záruka2 roky

7. EarFun

#ad

EarFun Bluetooth sluchátka, 85/94 dB regulace hlasitosti, skládací, růžová, do školy/cestování/PC, 40hodinová baterie, HiFi Sound, HD mikrofon, nastavitelná

#ad
EarFun #ad - Robustní a bezpečně certifikované materiály: testované materiály jsou 100% bezpečné pro děti a vykazují vysokou odolnost proti nárazům a odolnost proti častému skládání. Jednoduchý, jednobarevný design se hodí ke každému roztomilému dítěti a absence světel zabraňuje rozptýlení. Snažíme se vyřešit vaše problémy a zajistit, abyste byli spokojeni.

Působivá doba 40 hodin opakování a technologie rychlého nabíjení: díky mnohem nadprůměrné výdrži baterie se děti mohou lépe soustředit na učení a zábavu. S hmotností pouhých 175 gramů jsou lehké a prodyšné a doprovázejí děti ve věku od 3 do 15 let na cestě k dospívání. Technologie rychlého nabíjení přes usb typu c umožňuje 7 hodin přehrávání po pouhých 10 minutách nabíjení. Jednoduché ovládání a stylový design: ovládání je velmi snadné pomocí pouhých 3 velkých tlačítek pro ovládání přehrávání/pauzy, hlasitosti a hovorů, bez komplikovaných kombinací tlačítek.

I po vícenásobném složení zůstává hlavový třmen prvních sluchátek certifikovaných na světě neporušený a kryt sluchátek je odolný proti náhodným nárazům. Rychlé a stabilní bluetooth připojení 5. 4 21 metrů: dětská sluchátka earfun lze během několika sekund bez problémů spojit s mobilními telefony, tablety, stolními počítači a jinými zařízeními Bluetooth. 17letá audio technologie earFuns a 40mm membrána zaručují jasnou a věrnou reprodukci zvuku. Profesionální kvalita zvuku s vysokým rozlišením a bezpečná síla hlasitosti 85/94 db.
ZnačkaEarFun #ad
VýrobceEarFun #ad
Hmotnost0.39
Číslo díluK2
ModelkaEarFun K2
Záruka2 roky

8. EarFun

#ad

Nastavitelná, HiFi Sound, skládací, Bluetooth pro děti do školy/cesty/PC, 40hodinová baterie, HD mikrofon, černá, 85/94 dB regulace hlasitosti, EarFun Bluetooth sluchátka, bezdrátová sluchátka

#ad
EarFun #ad - Jednoduché ovládání a stylový design: ovládání je velmi snadné pomocí pouhých 3 velkých tlačítek pro ovládání přehrávání/pauzy, hlasitosti a hovorů, bez komplikovaných kombinací tlačítek. Vaše děti si tak mohou během vyučování, hraní a telefonování užívat spolehlivé spojení.

Snažíme se vyřešit vaše problémy a zajistit, abyste byli spokojeni. Rychlé a stabilní bluetooth připojení 5. 4 21 metrů: dětská sluchátka earfun lze během několika sekund bez problémů spojit s mobilními telefony, tablety, stolními počítači a jinými zařízeními Bluetooth. Profesionální kvalita zvuku s vysokým rozlišením a bezpečná síla hlasitosti 85/94 db. Dodávaný 3, 5mm audio kabel podporuje také spojení s Tonibox a jinými zařízeními. Jednoduchý, jednobarevný design se hodí ke každému roztomilému dítěti a absence světel zabraňuje rozptýlení.

Možnost přepínat bezpečnou hlasitost mezi 85 db a 94 db chrání uši dětí před příliš hlasitou nebo příliš tichou hlasitostí. Komfortní a nastavitelný komfort při nošení: dětská sluchátka earfun jsou vybavena 8stupňovým nastavitelným hlavovým obloukem, skládacím designem a měkkým, polštářkem do uší šetrným k pokožce. S hmotností pouhých 175 gramů jsou lehké a prodyšné a doprovázejí děti ve věku od 3 do 15 let na cestě k dospívání. Vaše dítě bude milovat tak jasný a živý zvuk a uši budou dobře chráněny.
ZnačkaEarFun #ad
VýrobceEarFun #ad
Hmotnost0.39
Číslo díluK2
ModelkaEarFun K2
Záruka2 roky

9. iClever

#ad

Skládací sluchátka do uší, nastavitelná čelenka, děti do školy, 85/94 dB kabelová sluchátka pro děti s MIC, iClever 2 ks dětských sluchátek

#ad
iClever #ad - Iclever dětská sluchátka omezení hlasitosti max z hlasitosti při 85/94 dB pro pohlcující bezsené a přesto bezpečné poslouchání. Skládací, aby vaše děti byly zaneprázdněné během jízd, lehký design se snadno vejde do batohu, jízdy letadlem, kufru nebo dokonce peněženky!.

Silný a nerozbitný design: tato dětská sluchátka jsou navržena pro malé děti v zadní části hlavy. Měkké a příjemné: je jedno, zda posloucháte několik minut nebo několik hodin, sluchátka iclever Kids udrží vaše dítě v pohodlí. Maximální objem dětského trezoru: bezpečnost vašeho dítěte je u nás na prvním místě. Tato dětská sluchátka jsou nutností, pochůzky a mnoho dalšího. Fold and go: blíží se dlouhá cesta? přineste dětská sluchátka iclever pro malé děti pro zábavu on-the-go.

Flexibilní materiál lze zkroutit, táhnout a dokonce spadnout bez zlomení! Budete ztraceni v hudbě, hře a dalším! True to life stereo sound: kompletně polstrované chrániče uší omotávají vaše děti silným, filmu, vysoce kvalitním zvukem a současně eliminují externí zvuky. Ultra měkké náušníky a polstrovaná nastavitelná čelenka snižují zátěž a eliminují bolest.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Číslo díluHS14-EU-2
ModelkaIC-HS14

10. iClever

#ad

Nastavitelná čelenka, stereo zvuk, skládací, iClever Dětská sluchátka, kabelová sluchátka pro děti, rozplétané dráty, 3,5 mm Aux Jack, dětská sluchátka na uši, 85/94 dB Volume Limited

#ad
iClever #ad - Pohlcující zvukvaše děti budou nadšeny silným zvukem, hypoalergenní náušníky, který generují ovladače dual Sound Stage těchto stereo sluchátek. Pokud máte problémy se sluchátky, toniebox přenosné reproduktory a další. Díky skládacímu designu se dětská sluchátka iClever pohodlně a snadno nosí a skladují.

U firmy iclever je zákazník vždy na prvním místě a jsme hrdí na to, tablet, 5 mm, jaký přístroj máte s aux vstupem 3, sluchátka fungují perfektně, Switch, kontaktujte nás a my je vyřešíme do 24 hodin!. Perfektně vhodné pro děti od 3 do 16 let. Aby se zabránilo náhlému zvýšení hlasitosti a poškození sluchu. Nastavitelný a robustní pásek dětská sluchátka iclever mají dostatečnou trvanlivost, že komfort při nošení musí být bohužel součástí dodávky.

To ale neznamená, i když se v tašce rozbije, je zároveň robustní a nerozbitný. Proto je důležité zvolit dětská sluchátka, která jsou vybavena ovládáním hlasitosti, se kterou lze hlasitost omezit na maximálně 85/94 dB pro ochranu sluchu. Vylepšený kabel & skládací vyrobeno z vysoce kvalitní nylonové tkaniny, kabel je dostatečně pevný, aby odolal tažení a tření. Měkké, se kterými můžete celé hodiny poslouchat v plném pohodlí. Kindle fire, že jsme za kvalitu našich produktů podporovali.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Hmotnost0.44
Číslo díluC01-1516A-14-EU
ModelkaIC-HS14
Záruka1 rok