Top 10 Lack Weiss Seidenmatt – Laky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. belinka

#ad

BELINKA Lazura na dřevo bílá – 0,75 litru Premium lazura – nátěr na dřevo – pro vnitřní i venkovní použití – lazura 11

#ad
belinka #ad - Douglaska, teak, bangkirai, smrk, modřín, borovice a jedle. Chrání a zkrášluje vaše dřevo: lazura na dřevo Belinka proniká hluboko do dřeva, trvale chrání a zdůrazňuje kresbu dřeva.

Mnoho použití: zahradní nábytek, dveře, pergola, dřevěná chata, zahradní nábytek, dřevěné dveře, dřevěné trámy, dřevěné obložení, okenice, dřevěné fasády, dřevěné ploty, stoly, krmítko, dřevěný dům, přístřešek na balkon, zahradní domek, terasa, židle, předsíně, dřevěné skříně, trámy, dřevěná okna, schody, dřevěná lavice. Silná ochrana před počasím: chrání vaše dřevo před vlhkostí, šedivěním, plísní, zbarvením, světlem a UV zářením. Pro všechny druhy dřeva: pro všechny druhy dřeva, dub, buk, jako např.
Značkabelinka #ad
Výrobcebelinka #ad

2. Remmers

#ad

šedá, Ochranná lazura na dřevo Remmers Aidol HK-Lasur

#ad
Remmers #ad - Renovační nátěr je možno provést bez broušení povrchu, pokud byla dříve použita tenkovrstvá lazura. 6násobná ochrana pro venkovní dřevo. Dekorativní lazura na ochranu venkovního dřeva s obsahem rozpouštědel v prémiové kvalitě. Nepraská, proniká hluboko do dřeva. Odpuzuje vodu, aktivně dýchá a reguluje vlhkost.
ZnačkaRemmers #ad
VýrobceRemmers #ad
Výška15.75
Délka11.42
Hmotnost44.51
Šířka12.2
Číslo dílu0000226820

3. Bondex

#ad

Barva sluneční světlo Sahara 2,5 l na 22,5 m² | vynikající barevná stabilita | ochrana proti počasí a UV záření – až 12 let | hedvábný lesk | trvalá ochranná barva | barva na, Bondex Trvalá ochrana

#ad
Bondex #ad - Dřevěné fasády, obložení stěn a stropů. Krycí renovace starých lazurových a lakovacích nátěrů. Bezpečnost pro dětské hračky – certifikováno podle DIN EN 71-15.

Navíc byly maximalizovány vodoodpudivé vlastnosti trvalé ochranné barvy Bondex. Nově vyvinuté pojivo zajišťuje optimální ukotvení a ještě vyšší elasticitu pro ještě delší trvanlivost na téměř všech podkladech. Ochrana před počasím a uv zářením až 12 let. Pro vnější i vnitřní použití – zejména pro omezená a nerozměrově přesná dřeva, jako např. Na předem ošetřeném hliníku, pozinkovaných a základových ocelových dílech a plastových dílech z tvrdého PVC. Vynikající stabilita barev – tvoří krycí, odolný a elastický film.
ZnačkaBondex #ad
VýrobceBondex #ad
Výška6.3
Délka6.69
Šířka7.09
Číslo dílu5702160296990
Modelka329885

4. MissPompadour

#ad

Plast – lak na dřevo, kov, lak na nábytek, 1 l bílá s bílou, rychleschnoucí s, MissPompadour hedvábně matná barva na dřevo vnitřní a venkovní použití, barva na nábytek bez broušení – barva na dřevo

#ad
MissPompadour #ad - Na neporušených podkladech lze rychle schnoucí barvu nábytku použít bez broušení povrchu. Univerzální použití – hedvábně matný, např. Kvalitní obsažené látky a velmi dobrý průběh zaručují rovnoměrné nátěry bez šmouh, a to i bez zkušeností s natíráním.

Vnitřní a vnější – naše barva odolná proti povětrnostním vlivům je ideální pro nové nátěry a renovace v interiéru i exteriéru. Optimální jako barva na nábytek, kuchyňské čela atd. ! Vědomě přejíždíme – jsme mladá firma s velkým srdcem pro udržitelnost našich výrobků. Příjemné zpracování – naše barva na vodní bázi je bez obsahu voc, rozpouštědel a zápachu, ideální pro zdravé klima v místnosti. Díky složení bez postříkání a odkapávání je zpracování našeho laku válečkem nebo štětcem velmi jednoduché.

Vysoce krycí a robustní – náš lak je odolný proti poškrábání a nárazům a přesvědčí snadno udržovatelným odolným povrchem. Dřevo, dveře, plast tvrdý pvc, kov, velmi vydatný barevný lak lze použít na celou řadu povrchů, dřevo a kamenné podklady. Pomůžeme ti zkrášlit váš domov s dobrým svědomím a snažíme se udržet naši stopu CO2 co možná nejnižší.
ZnačkaMissPompadour #ad
VýrobceMissPompadour #ad
Hmotnost2.87

5. Lignocolor

#ad

Lignocolor Barevný lak | vysoce krycí lak pro dětské hračky | dřevo, hedvábně matná, bílá, kov a plast v interiéru | k dispozici v mnoha barevných odstínech 750 ml

#ad
Lignocolor #ad - Barevný lak lignocolor spojuje tři zvláštní vlastnosti. Díky své vysoké odolnosti je barevný lak lignocolor skutečným univerzálním doplňkem a chrání povrchy daleko před mechanickým namáháním a domácími chemikáliemi. Proto jsme vám jako odborníci k dispozici pro všechny dotazy týkající se barevného laku.

K tomu se používají výhradně udržitelné suroviny z Německa a okolí. Tím je perfektní volbou pro váš projekt! vysoká kvalita: díky jednoduchému zpracování a vysoké krycí síle lze barevný lak natírat v 20 různých a nádherných barevných odstínech v cca 8–11 m²/l na jednu objednávku. Trojitý efekt: základní nátěr, krycí lak a zapečetění spojené v jednom produktu. Ekologické a bezpečné: barevný lak je díky svému složení a vlastnostem velmi odolný a splňuje všechny požadavky podle din en 71-3 bezpečnost pro dětské hračky a proto se bez obav hodí i pro lakování dětských hraček.

Mnohostranně použitelný: s barevným lakem lze v interiéru bez problémů natírat podklady ze dřeva, plastu a kovu – zcela bez ohledu na to, zda se jedná o dětské židle, dveře nebo nábytek. Vyrobeno v německu: barevný lak lignocolor a všechny ostatní produkty lignocolor vyvíjíme a vyrábíme co2 neutrální v naší vlastní manufaktuře barev v krásné Münsterlandu. Proto není jak předchozí základní nátěr, tak i dodatečné zapečetění nutné. Díky svým přírodním a ekologickým složkám je také možné jej pro použití ředit až 5 % vody. Díky tomu je každý projekt jedinečný.
ZnačkaLignocolor #ad
VýrobceLignocolor #ad
Výška4.72
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo dílu53151112302
Modelka53151112302

6. Remmers

#ad

Dřevo a parkety Zapečetění interiérů, 2,5 litru, Remmers Lak na schody a parkety bezbarvý hedvábně lesklý, odolný proti oděru, těsnící lak pro natírání

#ad
Remmers #ad - Odolná – povrchová úprava parket je odolná proti oděru a poškrábání a je velmi odolná vůči většině krémů na ruce. Vyrobeno v německu – vyrobeno a plněno v Německu podle nejvyšších bezpečnostních a kvalitativních standardů.

Mnoho možností použití – tuto úpravu parket lze použít uvnitř, parket, schodů, např. Odolné vůči chemikáliím: DIN 68861, 1C. U nábytku, interiérových dveří, korkových podlah, předsíní, obložení stěn a stropů. Prémiové zapečetění parket – remmers lak na schody a parkety je těsnicí lak na vodní bázi pro utěsnění předsíně, parket a schodišťových podlah.
ZnačkaRemmers #ad
VýrobceRemmers GmbH #ad
Výška7.48
Délka5.51
Šířka5.51
Číslo dílu0000239003
Modelka4004707019804

7. Remmers

#ad

Remmers Krycí barva – bílá 750 ml

#ad
Remmers #ad - Mnoho možností použití – krycí barvu remmers lze použít uvnitř i venku jako ochrannou barvu proti povětrnostním vlivům, zahradních domků, plotů, např. Prémiová barva proti povětrnostním vlivům – krycí barva Remmers je vysoce krycí a je k dostání v mnoha atraktivních barevných odstínech.

Ochrana před počasím a uv zářením – krycí barva remmers splňuje i ty nejvyšší nároky na ochranu před povětrnostními vlivy a UV ochranou. Vynikající přilnavost – tato barva na ochranu proti povětrnostním vlivům přilne na dřevo, zinek, minerální a mnoho dalších podkladů. U profilových prken, příhradových konstrukcí nebo přístřešků na auta. Vysoce elastický – tato barva chránící před povětrnostními vlivy pracuje s podkladem, tím se nezlomí a neodlupuje se.
ZnačkaRemmers #ad
VýrobceRemmers GmbH #ad
Výška4.72
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo dílu0000360001
Modelka0000360001

8. Wilckens

#ad

750 ml, Wilckens Barva chránící před počasím hedvábně lesklá, RAL 7016 antracitově šedá

#ad
Wilckens #ad - Modrý anděl: šetrný k životnímu prostředí – protože neobsahuje škodlivé látky. Vhodné pro dřevo, zinek, hliník a tvrdé PVC v interiéru i exteriéru. Vydatnost 750 ml: cca 7 – 8 m² při jednom nátěru, v závislosti na vlastnostech / savosti podkladu. Vysoce krycí, bez zápachu, trvale elastické. Vysoce kvalitní krycí a ochranná barva s vysokou odolností proti povětrnostním vlivům.
ZnačkaWilckens #ad
VýrobceWilckens Farben GmbH #ad
Hmotnost2.2

9. Bondex

#ad

Bez odlupování | hedvábně matná | ochranná lazura na dřevo |, Bondex Lazura na dřevo pro venkovní použití Oregon Pine 4,8 l na 62 m² | vysoká ochrana proti počasí a UV záření | přirozené odlupování

#ad
Bondex #ad - Není nutný základní nátěr. Ochrana zeleného povlaku – díky silně vodoodpudivé receptuře je lazurový povrch dočasně chráněn před zelení řasy a plísně.

Snadné použití – bondex lazura na dřevo pro venkovní použití se snadno nanáší a zajišťuje rychlé schnutí. Extrémně odolná proti povětrnostním vlivům – bondex lazura na dřevo pro venkovní použití nabízí intenzivní ochranu před vlhkostí, což přispívá k tomu, UV zářením a vlivy prostředí. Lazura je prodyšná a zabraňuje tak pronikání vlhkosti do dřeva, že dřevo nehnije nebo se nekroutí se. Ideální pro všechna dřeva a mnoho dřevěných konstrukčních dílů venku, jako jsou přístřešky pro auta, srubové domy, pergoly, ploty, okna a vnější dveře.
ZnačkaBondex #ad
VýrobceBondex #ad
Výška9.72
Délka7.68
Hmotnost4.8
Šířka8.66
Číslo dílu329650
Modelka329650

10. Wilckens

#ad

Antracitová, Wilckens Barva soklu a střechy matná, 2,5 l

#ad
Wilckens #ad - Snadné čištění. Odolnost proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vysoce krycí, schopný difúze vodní páry, bez rozpouštědel. Vydatnost 5l: cca 30 m² při jednom nátěru, v závislosti na vlastnostech/savosti podkladu. Disperzní barva pro venkovní použití. Din en 13300: třída oděru za mokra 10 .
ZnačkaWilckens #ad
VýrobceWilckens #ad
Hmotnost5.51
Číslo dílu1337
ModelkaSockel-und Dachfarbe