Top 10 Kissen Kissen Blau – Součásti a příslušenství pro velké spotřebiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lavandola

#ad

UVM., Pytle na prádlo do pračky – pytel na prádlo, Lavandola® Sada síťky na prádlo – lze vařit a sušit v sušičce – sáček na prádlo na ponožky, jemné prádlo, pračka, spodní prádlo

#ad
Lavandola #ad - Díky třem různým velikostem si určitě najdeš vhodný sáček na prádlo pro podprsenky, jemné prádlo, ponožky atd. Těšíme se, že vás můžeme přivítat jako nového zákazníka! mysl na kvalitu našich produktů! pokud byste nebyli 100% přesvědčeni o našem pracím pytli na prádlo, my Vám okamžitě vyměníme.

Použití ve vašem kuchyňském prádle a v sušičce je výslovně povoleno. Naše sítě na prádlo jsou vyrobeny z jemné polyesterové tkaniny. Díky vysoce kvalitnímu materiálu jsou naše pytle na prádlo perfektně vhodné pro vysoké teploty. Ochranné citlivé oděvy se sadou na prádlo lavandola. Na hlavě mycího pytle je všitý odolný zip, který si i po opakovaném praní dokonale zachová svou funkci. Koupí naší sítě na praní v pračce podpoříš mladý tým meckenbeur u Bodamského jezera.
ZnačkaLavandola #ad
VýrobceLavandola #ad
Výška1.57
Délka10.63
Hmotnost0.42
Šířka8.27
Číslo díluLV WN
ModelkaLV WN

2. Newaner

#ad

Pytel na prádlo se zipem pro svetry, zabránění deformaci a záhybům oblečení, 3 velikosti pytlů na prádlo, košile, spodní prádlo, Newaner 7 kusů síťky na prádlo do pračky, punčochy

#ad
Newaner #ad - Velmi rozšířené sáčky na prádlo lze použít nejen k praní/sušení oblečení, ale také k ukládání a rozlišení různých oděvů, perfektní na cestování, kempování a pláž. Dlouhá životnost a opětovně použitelná síťka na praní je vyrobena z ekologického polyesteru, který je velmi flexibilní, voda a mýdlo mohou snadno protékat jemnou síťkou, velmi dlouhá životnost, nemá zápach, jemná síť dokáže filtrovat vlasy a chmýří.

Velká kapacita sada sáčků na prádlo má tři specifikace, 2 kusy velké 50 x 40 cm, košile, povlaky na polštáře, které mohou splnit požadavky oblečení různých velikostí a jsou velmi vhodné pro svetry, 3 kusy středně velké 40 x 30 cm a 2 kusy malé 30 x 25 cm, plyšová zvířátka a punčochy. Vnitřní stěna se nepoškrábe. Před praním zatlačte hlavu zipu do elastické spony, což může zabránit otevření zipu při praní a chraňte také pračku nebo sušičku.

Chraňte své cenné oblečení prádelní pytel chrání vaše citlivé oblečení před zamotáním, záhyby, roztrháním nebo deformací v pračce nebo v sušičce kvůli silnému protřepání stroje. Design skrytého zipu prádelní pytel se skládá z vysoce kvalitního zipu proti rzi, na konci zipu se nachází elastický úložný prostor. Prostorově úsporný a snadno se přepravuje. A snižuje ucpání pračky.
ZnačkaNewaner #ad
VýrobceNewaner #ad
Hmotnost0.44
Číslo díluYMJ177
ModelkaYMJ177

3. BoxLegend

#ad

Boxlegend Síť na praní v pračce, kufr, na cesty, dětské oblečení, sáček na prádlo, pytel na prádlo, ponožky, boty, spodní prádlo, 5dílná sada – pytel na prádlo se zipem

#ad
BoxLegend #ad - Chraňte své citlivé textilie při praní, oplachování nebo odstřeďování. Robustní a stabilní – tyto sítě na prádlo pro pračky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, nesráží se, drží v pračce a sušičce i při vysokém počtu odstřeďování, nepraskají a prádlo je čisté.

Zde by měla být pro každého vhodná velikost. Pět různých velikostí – 1 × velký pytel na prádlo 60 × 50 cm, 2× malý pytel na prádlo 40 × 30 cm. Ochranný skrytý zip – praktické zipy sáčků mají speciální ochranný kryt, aby nedošlo k poškození jiného oblečení nebo pračky. Pytle na prádlo se zipem lze použít také jako praktický sáček na uložení na cesty. Díky různým velikostem lze zcela pohodlně vzít síť, 2× střední síťka na prádlo 50 × 40 cm, kterou právě potřebujete.

Mnohostranné – tyto robustní síťky na prádlo v různých velikostech se perfektně hodí k praní různých oděvů, spodní prádlo, boty, dětské oblečení, halenky, atd. Chraňte své jemné prádlo – tyto síťové pytle na prádlo jsou ideální pro vaše jemné prádlo jako hedvábí, vlna, podprsenky a další – praktické síťky na prádlo chrání vaše oblíbené věci v pračce před poškozením. Ideální pro jemné oblečení, kufry, punčochové zboží, podprsenky, ponožky.
ZnačkaBoxLegend #ad
VýrobceBoxLegend #ad
Hmotnost0.37
Číslo dílu21
Modelka21

4. joyliveCY

#ad

Halenky, 5 kusů síťky na praní v pračce, Laundry Bag pro jemné kabáty, dětské oblečení atd. 5 kusů, ponožky, pytel na prádlo se zipem, boty, podprsenky

#ad
joyliveCY #ad - Iroké možnosti použití pytlík na jemné prádlo se hodí nejen do pračky, ale slouží také jako organizér na cesty, udržuje oblečení v pořádku a vše usnadňuje. Chraňte své oděvy před zamotáním, odolným a silným polyesterem, hákováním nebo taháním do pračky/sušičky a snižte také riziko, že se barvy vzájemně prolínají.

2 velké síťované kapsy 1 extra velká taška xl: 60 x 50 cm a 1 velká kapsa d: 50 x 40 cm. Velká oka silně propouští vodu a chrání neskladné předměty, svrchní oděvy nebo silněji znečištěné oblečení. Sada 5 kusů sáček na špinavé prádlo v 5 různých velikostech odděluje jemné spodní prádlo, svetry, podprsenky, pletené zboží, kabáty, spodní prádlo a dětské oblečení od sebe navzájem, čistší a zdravější.

Ochrana oblečení design s prémiovým zipem, mýdlem a vodou snadno protéká sítí pro optimální čištění. 3 jemné sáčky 2 středně velké sáčky na zip m: 40 x 30 cm a 1 sáček s jemnými oky s: 30 x 24 cm, jemný materiál s vyšší hustotou, vhodný pro křehké látky a jemné oblečení. Je to také perfektní organizér do koupelny.
ZnačkajoyliveCY #ad
VýrobcejoyliveCY #ad
Hmotnost0.33
Číslo díluJJ12890
ModelkaJJ12890

5. Kaycolin

#ad

Vhodná na kabáty, Laundry Bag, šedá, košile, Kaycolin Síť na praní v pračce, svetry, džíny, 9 kusů pytlů na prádlo, pytel na praní v pračce, pytel na prádlo, zelená, plyšová zvířátka atd., ponožky

#ad
Kaycolin #ad - Jemně propustná síť: naše pytle na prádlo v pračce používají jemné sítě jako písek a štěrk, ale neblokují průtok vody. Výborně se hodí k praní prádla, které mohou blokovat vliv silného průtoku vody, které nepůsobí proti vráskám.

40 cm x 50 cm oranžová 3 kusy, ponožky, dámské spodní prádlo a jiné malé oděvy, 30 cm x 40 cm zelená 3 kusy, svetry, tenká PulPulpulov. Automatické zapínání na zip: náš sáček na prádlo se během používání může ochrana zipu zabránit tomu, aby se oblečení zaháklo. 9 ks pytlů na prádlo: máme tři specifikace naší pračky, vhodné pro košile, plyšová zvířátka, džíny, vhodné pro vesty, 20 cm x 30 cm šedá 3 kusy, vhodné pro kabáty, trička atd.

Materiál pytle na prádlo: naše prací pytle jsou vyrobeny z kvalitní nylonové tkaniny, která je obzvláště odolná proti roztržení a má silné hrany. Ochrana oblečení: naše síťka na praní v pračce zabraňuje zamotání oděvu, otěru a deformaci a nepoškozuje vnitřní stěnu pračky.
ZnačkaKaycolin #ad
VýrobceKaycolin #ad
Hmotnost0.01
Číslo dílu724087153250
ModelkaT27

6. HOME DEPT

#ad

Pro rychlé sušení a měkké prádlo. Úspora času a nákladů díky balónkům do sušičky pro jakékoliv prádlo, polštář nebo prachové peří v sušičce na prádlo. Koule na sušení pro sušičku prádla., 4 x balónky do sušičky – balónky ze 100% bavlny pro použití do sušičky, přikrývku

#ad
HOME DEPT #ad - Tak budete mít balónek vždycky po ruce. Ušetříte tak náklady na elektrickou energii, čas a změkčovadlo. Balonky jsou šetrné k životnímu prostředí, protože je lze použít více než 1000krát. Perfektní pro všechny, kteří trpí alergií na chemická změkčovadla.

Díky pěknému pytlíku s vytištěným návodem jsou ideální také jako dárek např. Bílé balónky do sušičky wollies ze střižní vlny jsou bez chemikálií nebo syntetických látek bio, eko a jsou vyrobeny ze 100% střižní vlny z Nového Zélandu. S plstěnými balónky z vlny wollies schne vaše prádlo o 25 až 40 % rychleji a ze sušičky vychází měkčí. Pro novorozence, k narození dítěte pro rodiče nebo ke Dni matek.

Po koupi získáte jako bonus bezplatnou elektronickou knihu s 6 tipy, jak ušetřit peníze v domácnosti. Chlupy zvířat například od kočky nebo psa, které lze poté snadno odstranit. Měkký balónek si také dokáže poradit s chlupy např. Istý přírodní produkt, který je antialergický. 100% spokojenost – v opačném případě nás kontaktujte a obdržíte svoje peníze zpět.
ZnačkaHOME DEPT #ad
VýrobceWollies Trocknerbälle #ad
Výška5.91
Délka2.76
Šířka5.91
Číslo díluG1-Y09D-UX5N
ModelkaG1-Y09D-UX5N

7. JI

#ad

Mycí koule do pračky, míčky do sušičky, kuličky na nadýchané prádlo, míčky do sušičky, JI 8 kusů kuliček do sušičky, míčky do sušičky, opakovaně použitelné míčky do sušičky

#ad
JI #ad - Pomáhá vázat zvířecí chlupy z prádla. Vysoce kvalitní materiály: míč do sušičky je vyroben z kvalitního pvc, červenou, odolný vůči teplotám, šetrný k životnímu prostředí, opakovaně použitelný, bez vonných látek, netoxický a bezpečný pro vaši rodinu.

Vysoce kvalitní poprodejní servis: spokojenost zákazníků je pro nás nejvyšší prioritou. Pokud máte dotazy k tomuto výrobku, kontaktujte nás prosím ihned a my Vám odpovíme uspokojivě. Praktické nářadí: mísa do sušičky na prachové peří je perfektní pro lidi, kteří trpí alergií na vlnu nebo lanolin. Etří energii a čas, znovu použitelné. Zlepšuje cirkulaci vzduchu mezi kusy prádla, takže prádlo lépe rovnoměrně schne. Ištění a dekontaminace: redukce zamotání, pro měkké a nemačkavé prádlo.

Balíček obsahuje: 8 kuliček do sušičky vždy dvě pro zelenou, odolný proti opotřebení a s dlouhou životností, modrou a světle oranžovou. Ideální také pro dětské oblečení nebo osoby s citlivou pokožkou. Velikost: každá koule na prádlo má průměr 6, měkké nehty na kouli mohou látku masírovat, 5 cm, aby se zmenšily záhyby, zmenšovaly deformace a zamotání oděvů a štíhlý design nepoškodí oblečení ani pračku.
ZnačkaJI #ad
Výrobceji #ad
Číslo díluJI-202108145
ModelkaJI-202108145

8. URPRO

#ad

Pohodlný, ergonomický nafukovací polštář pro opěrku šíje a bederní páteře, kompaktní, pratelným potahem – stlačitelný, URPRO Ultralehký nafukovací cestovní polštář s měkkým, kempování

#ad
URPRO #ad - Zabaleno v tašce, malý – tento polštář je kompaktní, lze jej bez problémů přepravovat v batohu nebo v tašce. Vzduch lze během několika sekund opět vyprázdnit. Lze složit na 14 x 8 cm 5, 5 x 3 palce a váží pouze 170 g. Ikovný, ultralehký a kompresivní. Lze nafouknout do pohodlného polštáře pro opěrku hlavy nebo bederní páteře.

Tato jedinečná technologie umožňuje přizpůsobit pevnost vašim osobním preferencím spánku. Mnohostranné možnosti použití – tento nafukovací polštář je díky svým ideálním vlastnostem velmi rozšířený. Lze jej dobře kombinovat s nafukovacími izolačními podložkami, cestování s batohem, nafukovacími matracemi, spacími pytli, cestování, turistiku, kempovacími rohožemi atd. Protiskluzový bodový design z gumy na zadní straně látky a přídavná západka zabraňují pohybu polštáře. Praktické pro cestování a nošení při outdoorových aktivitách.

Ideální pro kempování, lenošení u bazénu, odpočinek v houpací síti nebo na židli. Ideální pro spaní na zádech, na stranách a na břiše na cestách, ideální pro dlouhé hodiny sezení při práci. Dlouhá životnost s prémiovými materiály a odnímatelným potahem na polštář – tento vylepšený polštář urpro má hebce měkký, prodyšný, odnímatelný a pratelný potah a nabízí domácí komfort. Komfortní a stylový – ergonomický design se perfektně hodí pro všechny spací pozice a nabízí vám vylepšenou oporu šíje a bederní páteře a maximální komfort.
ZnačkaURPRO #ad
VýrobceONE WORLD COMPANY #ad
Hmotnost0.37

9. JINYUNMIN

#ad

Míčky do sušičky prádla, míčky do sušičky, míčky na mytí, opakovaně použitelné, 6 kusů mycí kuličky do pračky, pro domácí čištění oděvů modrá

#ad
JINYUNMIN #ad - Obdržíte 6 x sušící koule, 5 cm, hmotnost jedné hmotnosti cca 30 g, průměr kuliček do sušičky činí 6, které jsou malé a lehké a lze je snadno nosit. Suchý míč musíte dát do bubnové pračky pouze při praní oděvu, 4–6 pokaždé je to nejlepší, můžete urychlit proces sušení a praní.

Míč do sušičky nepoškozuje oblečení a pračku, zlepšuje cirkulaci vzduchu mezi oděvy, zkrátí dobu schnutí, měkký a elastický, nepoškozuje oblečení, aby se zabránilo zamotání, snižují náklady na vodu a elektřinu a jsou úsporné a efektivní. Mycí kulička pro pračku je vyrobena z kvalitního pvc materiálu, ekologická, opakovaně použitelná a recyklovatelná, bezpečná, odolná vůči vysokým teplotám, použitelná pro všechny látky.

Lze jej opakovaně použít pro úsporu energie a ochranu životního prostředí. Suchý míček má široké spektrum použití pro odstraňování zvířecích chlupů, odstraňování ložního prádla, odstraňování oblečení, přikrývek, kabátů a oblečení, vysávání vlasů a prachu a jiných nečistot, přehozů a jiných vlasů.
ZnačkaJINYUNMIN #ad
VýrobceJINYUNMIN #ad
Číslo díluJINYUNMIN-005
ModelkaJINYUNMIN-005

10. mohito

#ad

Kuličky do sušičky do sušičky, praní míčky do sušičky, mohito Koule do sušičky 6 kusů kuliček na flaušové prádlo, prachové peří pro domácí oblečení čištění modré, balónky do sušičky

#ad
mohito #ad - Snadné použití: sušák stačí pouze při praní oblečení dát do bubnové pračky, 4 – 6 pokaždé je to nejlepší, můžete urychlit proces sušení a praní. Upozornění: pokud je vyndáváte z sušičky, dbejte na to, zvyšuje se teplotu, aby se nespalovala.

Díky tomu je oblečení měkčí a snižuje tvorbu vrásek ve vašem životě. Vysoká kvalita : míček na sušení je vyroben z kvalitního pvc, je odolný vůči teplotám, bez vonných látek, je šetrný k životnímu prostředí, opakovaně použitelný, netoxický a bezpečný pro vaši rodinu, vhodný pro miminka a citlivou pokožku. Vysoce účinný a ekonomický: zkracuje dobu schnutí, šetří mnoho nákladů jako je voda a proud. Balení a velikost : při nákupu tohoto produktu obdržíte 6 míčků do sušičky, čisticí koule na prádlo má průměr 6, 8 cm modrá.
Značkamohito #ad
Výrobcemohito #ad
Číslo dílumohito-270
Modelka0