Top 10 Ixbrella Regenschirm Sturmfest – Holové deštníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Playshoes

#ad

3D staveniště, deštník, děti, unisex, Playshoes Deštník s dětským mechanismem

#ad
Playshoes #ad - Vyberte si z mnoha skvělých dětských motivů design, který se vám nejvíce líbí. Díky 3d efektu je dětský deštník skutečným poutačem pozornosti. Ať už v kita nebo ve škole, díky jmenovce se tato elegantní ochrana před deštěm neztratí snadno. Pestré deštníky nesmí za špatného počasí v žádném případě chybět.
ZnačkaPlayshoes #ad
VýrobcePlayshoes #ad
Číslo dílu448548-11
Modelka448548

2. iX-brella

#ad

IX-brella dlouhý – vysoce kvalitní deštník 16dílný s automatickou ochranou proti bouři, Automatický tyčový deštník, černá

#ad
iX-brella #ad - Tento 16dílný deštník je něco zcela mimořádného. Perfektní společník pro pány a dámy při opravdu špatném počasí. Díky dvojnásobnému počtu paprsků než je obvyklé, získá deštník krásný, rovnoměrně kulatý tvar a vynikající stabilitu.

Potah není z levné, ale z kvalitního, měkkého a barevně intenzivního ponžé polyesteru. Velký deštník se otevírá pohodlně stisknutím tlačítka. Se svými 16 vzpěrami ze sklolaminátu a oceli je extrémně stabilní a odolný proti bouři. Rozdíl, mačkavé nylonové látky, který člověk okamžitě uvidí. Určitě na vás přitáhne pohledy ostatních. Velikost průměr 1 metr a hmotnost odpovídají běžným deštníkům.
ZnačkaiX-brella #ad
Výška1.97
Délka33.46
Hmotnost1.23
Šířka4.72
Číslo dílu81010

3. iX-brella

#ad

IX-brella Long Rainbow – vysoce kvalitní stínidlo s 16 díly s automatikou – odolné proti bouřce – průměr 1 metr, duhová, Automatický tyčový deštník

#ad
iX-brella #ad - Nejedná se o levnou, ale vysoce kvalitní, mačkavou nylonovou látku, měkký a barevně intenzivní Ponžé polyester. Deštník je se svými 16 vzpěrami extrémně stabilní a lze jej označit za odolný proti bouři. Pestrobarevný a spolehlivý společník, který na vás bude přitahovat pohledy ostatních nejen v oblačných dnech. Slunečník odpovídá svým rozměrům běžným dlouhým deštníkům, a proto není příliš velký a neskladný. Automatický tyčový deštník s 1 m velkou, 16dílnou střechou a svěžími barvami v duhovém designu.
ZnačkaiX-brella #ad
Výška1.97
Délka34.25
Hmotnost1.23
Šířka5.12
Číslo dílu.

4. iX-brella

#ad

Spojená srdce, iX-brella XXL svatební stojací deštník automatika – vše v bílé barvě

#ad
iX-brella #ad - Konstrukce bílá ze sklolaminátu, s bílou rukojetí z mechové pryže. Stínidlo z polyesteru, otevřená cca 132 cm průměr, rozděleno na 8 segmentů, bílá. Použijte prosím volbu "nyní přizpůsobit" na pravé straně a zadejte zde křestní jména novomanželů. Tento deštník je vyroben individuálně pro vás, a proto je vyloučen z vrácení zboží. Váš personalizovaný deštník potiskneme vyobrazeným motivem a požadovaným jménem.
ZnačkaiX-brella #ad
Výška1.97
Délka39.37
Hmotnost1.38
Šířka1.97

5. iX-brella

#ad

Pestrý, duha, 129 cm, velký, Duha – měkká rukojeť, lehký, iX-brella Deštník XXL, sklolaminát

#ad
iX-brella #ad - Díky průměru téměř 130 cm je deštník dostatečně velký, abyste mohli Vaše zavazadlo a váš partner zůstat v suchu i při silném dešti. Vhodné pro ženy i muže.

Tento deštník se svými 16 vzpěrami je něco zcela zvláštního, které na vás přitáhne pohledy ostatních. Díky dvakrát tolika paprskům než je obvyklé, má tyčový deštník krásný, rovnoměrně kulatý tvar a dobrou stabilitu. Rozdíl, pomačkané nylonové látky, ale z vysoce kvalitního, který člověk okamžitě uvidí. Velký golfový deštník má obzvlášť lehkou konstrukci. Potah není z levné, měkkého a barevně intenzivního ponžé. S pouze cca 530 gramů se nezatíží, hřejivá měkká rukojeť je skutečným lichotením rukou, pokud jej budete muset nosit o něco déle. Měkká, kterou se v chladných dnech naučíte ocenit.
ZnačkaiX-brella #ad
VýrobceiX-brella #ad
Výška2.36
Délka39.37
Hmotnost500
Šířka2.36

6. iX-brella

#ad

Kompletně bílá, Golfový deštník XXL, iX-brella XXL tyčový deštník sklolaminát Golf Automatika černá

#ad
iX-brella #ad - Na rozdíl od většiny slunečníků pro nevěstu je nejen střecha bílá, ale také kompletní konstrukce, rukojeť a pružina. Otevřená střecha je velká 132 cm. Použitý materiál střechy je ze 100% polyesteru.

Tento krásný deštník je tak velký, že bezpečně ochrání nejen nevěstu, ale i ženicha při špatném počasí. V zavřeném stavu měří deštník 100 cm. Velký a stabilní deštník váží pouze cca 625 gramů. Nejlepší ochrana ve váš svatební den při nežádoucích dešťových přeháňkách. Perfektní deštník pro nevěstu v bílé barvě. Tento deštník je plně bílý.

Díky sklolaminátové konstrukci je slunečník navíc stabilní a příjemně lehký. Xxl svatební deštník s automatickou konstrukcí a bílým sklolaminátovým rámem, vhodný pro dvě osoby. Obrovský, 3 metru pro optimální ochranu při špatném počasí, lehký deštník s průměrem 1, prodává německý prodejce. Barva střešního krytu a konstrukce je bílá.
ZnačkaiX-brella #ad
Výška1.97
Délka39.37
Šířka1.97
Číslo díluVineen

7. Sternenfunke

#ad

černá, Sternenfunke Reg XL 120 černá 3

#ad
Sternenfunke #ad - K tomu koupíte jednou správně – dlouhá životnost, robustní a stabilní – od tyčí zesílených vláken přes odolný potah až po ručně zpracované švy: vysoce kvalitní průhledný deštník testovaný větrem je dimenzován pro velmi dlouhou životnost.

Deštník udrží vás a vaši rodinu i při silném dešti v útulném suchu. Jednoduché otevírání díky robustnímu komfortu – velký, integrovaný knoflík v ergonomické rukojeti otevře černý deštník zcela jednoduše – díky ultra robustní automatické funkci. Pozitivně nápadné - deštník je kompletně černý a díky tomu působí velmi ušlechtile a je skutečným "poutačem".

Komfortní díky tašce přes rameno – bez nepříjemného nošení deštníku: Díky dodávanému pouzdru se dvěma popruhy lze lehký deštník pouze cca 650 g pohodlně zavěsit přes ramena. Tulný a suchý – i při silném dešti – velmi velký černý deštník Ø 120 cm je odolný proti bouři a bude vás doprovázet po celý život, ať už na svatbě, při nakupování nebo na procházce.
ZnačkaSternenfunke #ad

8. iX-brella

#ad

Automatický deštník XXL, černá, iX-brella Opěrný deštník pro sebeobranu extrémně stabilní

#ad
iX-brella #ad - Velký a stabilní deštník váží 743 gramů. Deštník pro sebeobranu pro dámy a pány, že se nejlépe hodí jako opěrný deštník, ale přesto elegantní deštník je tak stabilní, extrémně stabilní, deštník s automatikou. Dokonce vydrží váhu člověka a dřevěná hlavice odstraní silné údery do betonové zdi, která končí ocelovým hrotem.

Barva deštníkové střechy je černá, potažený teflonem, použitý materiál je ze 100% polyesteru, aby dešťové kapky snadno odpálily a deštník velmi rychle schne. Na rozdíl od jiných obranných zbraní můžete mít tento deštník kdykoli u sebe. Nepodléhá žádným předpisům, protože se jedná o běžný předmět každodenního života. Tento velký, a to i pro těžké lidi.

Otevřená střecha je velká 110 cm. Paprsky jsou vyrobeny ze sklolaminátu, aniž by se roztříštila nebo zlomila. Tyč stínidla je vyrobena ze speciální, extrémně odolné kompozitní látky ze skelných vláken, knoflík z masivního tvrdého dřeva. V zavřeném stavu měří deštník 91 cm. Během vývoje prošel nejtvrdšími testy. V případě nouze jej lze použít také jako obranný prostředek. Deštník je téměř nerozbitný.
ZnačkaiX-brella #ad
Výška2.36
Délka35.83
Hmotnost1.64
Šířka2.36
Číslo dílu84010

9. Sterntaler

#ad

Zelený, věk: Děti od 3 let, Sterntaler Deštník ovce Stanley

#ad
Sterntaler #ad - Snadné čištění: omyvatelné vlhkým hadříkem. Lehký materiál: nízká hmotnost, svrchní materiál: 100% polyester. Praktický deštník pro děti s ovcí Stanley, ideální pro vlhké dny. Příjemný komfort při nošení: půlkruhová rukojeť pro pevné a bezpečné držení. Rozsah dodávky: 1 sterntaler deštník ovce stanley, Ø 70 cm, velikost: 59, 50 x 35 cm, barva: zelená.
ZnačkaSterntaler #ad
VýrobceSterntaler #ad
Výška1.18
Délka23.43
Hmotnost0.52
Šířka3.15
Číslo dílu9691968
Modelka9691968

10. iX-brella

#ad

IX-brella XXL tyčový deštník sklolaminát Golf Automatika bílá Mr. & Mrs., Srdce červeno-černá

#ad
iX-brella #ad - Tento deštník je zcela bílý. Na rozdíl od většiny slunečníků pro nevěstu je nejen střecha bílá, ale také kompletní rám, potištěný panem & paní, rukojeť a pružina. Xxl svatební deštník s automatikou a bílou konstrukcí ze sklolaminátu, vhodný pro dvě osoby.

Tento krásný deštník je tak velký, že bezpečně chrání nejen nevěstu, ale i ženicha při špatném počasí. Barva stříšky a konstrukce je bílá. Použitý materiál střechy je ze 100% polyesteru. Perfektní deštník pro nevěstu v bílé barvě. Uzavřený deštník měří 100 cm. Otevřená stříška slunečníku je 132 cm velká.

Nejlepší ochrana na váš svatební den při nežádoucích dešťových přeháněních. Díky sklolaminátové konstrukci je slunečník navíc stabilní a příjemně lehký. Velký a stabilní deštník váží pouze cca 625 gramů. Obrovský lehký deštník s průměrem 1, 3 metru pro optimální ochranu při špatném počasí, prodává německý prodejce.
ZnačkaiX-brella #ad
Výška1.97
Délka39.37
Hmotnost1.38
Šířka1.97