Top 10 Hornspäne Dünger – Hnojiva na zeleninu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Dehner

#ad

Dehner Bio nadržené hobliny | přírodní hnojivo pro balkónové a zahradní rostliny, dusíkaté hnojivo s dlouhodobým účinkem, ekologické univerzální hnojivo | bio kvalita, dlouhodobé hnojivo pro rostliny

#ad
Dehner #ad - 100% roh, přírodní dusíkaté hnojivo. 14% organicky vázaného dusíku. Posiluje odolnost vašich rostlin. Zlepšuje kvalitu půdy, ekologicky hodnotné. S dlouhodobým účinkem.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost5.51
Šířka3.94
Číslo dílu142968
Modelka142968

2. Compo

#ad

Ideální také jako hnojivo pro rajčata, vysoce kvalitní přírodní hnojivo, COMPO BIO moučka z rohoviny a kostí, 2,5 kg

#ad
Compo #ad - Rozsah dodávky: 1 x compo bio moučka, 5 kg, 2, č.12631. Opatrně používejte přípravek na ochranu rostlin. Vysoce účinné přírodní hnojivo pro dlouhotrvající a šetrné zásobování všech zahradních rostlin hlavními živinami dusíku, fosfátu a potaše, ideální také pro citlivé kultury.

Pro zdravé rostliny a chutné plody: uvolnění struktury půdy a podpora tvorby humusu, zvýšení odolnosti rostlin, aktivace půdy a růstu kořenů, zlepšení tvorby květů a plodů. Výr. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Jednoduchá manipulace: rovnoměrné nanášení hnojiva na půdu, povrchové zapracování do země, následně dostatečné zavlažování, při nové výsadbě přidání hnojiva do otvoru pro rostliny.100% přírodní složky, hnojivo vhodné pro ekologické zemědělství.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška16.54
Délka2.36
Hmotnost0
Šířka8.66
Číslo dílu12631
Modelka12631

3. Samore

#ad

100% přírodní hnojivo, přírodní hnojivo, 25 kg nadržených hoblin, zahradní hnojivo s dlouhodobým účinkem

#ad
Samore #ad - Vymývání dusíku je z důvodu organicky vázaných rohových spon maximálně zabráněno. Díky pomalému a konstatnímu podráždění dusíku je sotva možné. Univerzální použití v ozdobné zahrádce i pro užitnou zahradu. Rychlé odeslání. Isté organické, dlouhodobé hnojivo na pevné látky s obsahem dusíku 14 %.
ZnačkaSamore #ad
VýrobceSamore GmbH #ad
Výška7.87
Délka19.69
Hmotnost55.12
Šířka7.87
Číslo díluAMOVO

4. Samore

#ad

100% přírodní hnojivo, přírodní hnojivo, zahradní hnojivo s dlouhodobým účinkem, samore 10,5 kg nadržené hobliny

#ad
Samore #ad - Z důvodu organicky vázaných rohovitých třísek se do značné míry zamezuje vymývání dusíku. Univerzálně použitelný v okrasné zahradě i na užitkové zahradě. Nadměrné hnojení je kvůli pomalému a konstatnímu tření dusíkem sotva možné. Isté organické, dlouhodobé pevné hnojivo s obsahem dusíku 14 %. Rychlé zaslání.
ZnačkaSamore #ad
VýrobceSamore GmbH #ad
Výška7.87
Délka19.69
Hmotnost55.12
Šířka7.87

5. BOLYDOOM

#ad

Rohové hobliny přírodní hnojivo 25 kg, přírodní dusíkaté hnojivo a zahradní hnojivo s dlouhodobým účinkem, 100% přírodní hnojivo se 14% dusíkem pro zeleninovou a okrasnou zahradu

#ad
BOLYDOOM #ad - Perfektně se hodí jako startovací hnojivo pro pěstování rostlin. Lze použít dokonce v biologickém zemědělství podle nařízení EU EHS 889/2008. Pro nejlepší růst: zdravé, chutné plody a silné květy – přírodní alternativa k minerálnímu hnojivu.

Střední a bezpečné: s okamžitým a dlouhodobým účinkem, jemný a bezpečný, při běžném používání nehrozí nebezpečí popálení. Mnohostranně použitelné: přírodní hnojivo pro ovoce, víno, květiny a rostliny živých plotů. Pomalému a konstantnímu uvolňování dusíku se většinou zamezuje nadměrnému hnojení. Také hnojení trávníku je možné, orné zemědělství, zeleninu, doporučujeme při novém zařízení trávníku pro silnější růst věrně 50 až 200 g na m2.

Rohovina kromě toho posiluje odolnost vašich rostlin. Přírodní hnojivo: hobliny rohoviny ze 100% rohu jsou organické hnojivo, a tím je přirozenou alternativou minerálního hnojiva pro zeleninové a okrasné zahrady. Jednoduché použití díky povrchovému zapracování do země a následnému zavlažování. Ideální pro bio zemědělství: 100% přírodní složky rohovina. Obsahují 14 % organicky vázaného dusíku.
ZnačkaBOLYDOOM #ad
Hmotnost25
Číslo dílu850

6. Dehner

#ad

Dehner Bio rohovina | přírodní hnojivo pro balkónové a zahradní rostliny | dusíkaté hnojivo s dlouhodobým účinkem | dlouhodobé hnojivo pro rostliny | ekologické univerzální hnojivo | v bio kvalitě |

#ad
Dehner #ad - S 13% organicky vázaným dusíkem. Rychlá účinnost. 100% přírodní dusíkaté hnojivo. Isté přírodní hnojivo, ekologicky cenné. Optimální pro balkonové a zahradní rostliny.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost11.02
Šířka3.94
Číslo dílu142695
Modelka142695

7. Hack

#ad

Hack Rohové hobliny + dusík s dlouhodobým účinkem 5 kg na 100 m²

#ad
Hack #ad - Plus dusíku podporuje vitální růst a zvyšuje plodnost. Hack rohové hobliny jsou osvědčené přírodní hnojivo pro cílené hnojení dusíkem pro všechny kultury na zahradě a na balkoně, od trvalek po zeleninu, ovoce. Hack rohové hobliny pro vitální a odolné rostliny. Rostliny jsou díky speciálnímu hnojivu stimulovány k růstu, jsou výraznější a vypadají zdravě. Pomalu a šetrně uvolňuje své uložené živiny a zásobuje půdu důležitou organickou látkou, čímž zabraňuje nadměrnému hnojení. Iviny: 14% organicky vázaný dusík.
ZnačkaHack #ad
VýrobceHack #ad
Číslo dílu08524030

8. Naturen

#ad

Substral Naturen Bio zrohovatělé hobliny, 1,5 kg, přírodní organické dusíkové hnojivo s okamžitým a dlouhodobým účinkem

#ad
Naturen #ad - Zásobuje rostliny až 3 měsíce živinami díky organickému složení. Extra jemný granulát. Díky speciální úpravě je zajištěna rychlá dostupnost dusíku pro rostliny. Pro šetrné a přirozené hnojení; snižuje nebezpečí popálení kořenů a vymývání do podzemní vody. Pro všechny zahradní rostliny, ovoce, keře, jako jsou květiny, zelenina, živé ploty a okrasné rostliny, a pro všechny rostliny v květináči a na balkoně. Organické hnojivo, npk 14-0-0, chloridarm, výchozí látky: 100% zrohovatělá krupice.
ZnačkaNaturen #ad
VýrobceSubstral #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost3.55
Šířka0
Číslo dílu83080
Modelka83080

9. SaatPur

#ad

SaatPur® Rohové hobliny přírodní hnojivo 25 kg, přírodní dusíkaté hnojivo a zahradní hnojivo s dlouhodobým účinkem, 100% přírodní hnojivo se 14% dusíkem pro zeleninovou a okrasnou zahradu

#ad
SaatPur #ad - Pro nejlepší růst: zdravé, chutné plody a silné květy – přírodní alternativa k minerálnímu hnojivu. Jednoduché použití díky povrchovému zapracování do země a následnému zavlažování. Pomalému a konstantnímu uvolňování dusíku se většinou zamezuje nadměrnému hnojení.

Mnohostranně použitelné: přírodní hnojivo pro ovoce, květiny a rostliny živých plotů. Obsahují 14 % organicky vázaného dusíku. Ideální pro bio zemědělství: 100% přírodní složky rohovina. Perfektně se hodí jako startovací hnojivo pro pěstování rostlin. Střední a bezpečné: s okamžitým a dlouhodobým účinkem, jemný a bezpečný, při běžném používání nehrozí nebezpečí popálení. Přírodní hnojivo: hobliny rohoviny ze 100% rohu jsou organické hnojivo, a tím je přirozenou alternativou minerálního hnojiva pro zeleninové a okrasné zahrady.

Lze použít dokonce v biologickém zemědělství podle nařízení EU EHS 889/2008. Rohovina kromě toho posiluje odolnost vašich rostlin. Také hnojení trávníku je možné, orné zemědělství, víno, zeleninu, doporučujeme při novém zařízení trávníku pro silnější růst věrně 50 až 200 g na m2.
ZnačkaSaatPur #ad
VýrobceSaatzucht Bardowick #ad
Výška0.08
Délka3.15
Hmotnost55.12
Šířka1.57
Číslo dílu13125
Modelka4061369810064

10. HaGaFe

#ad

HaGaFe Hovězí hnojivo Organické zahradní hnojivo univerzální hnojivo, 30 kg 2 x 15 kg

#ad
HaGaFe #ad - Dobře kompostované, žádné klíčivé plevele. Ekologické hnojení. Istě organické univerzální zahradní hnojivo. Rovnoměrné zásobování živinami bez nebezpečí popálení nebo nadměrného hnojení. 100% čistý, kompostovaný, sušený hovězí hnůj bez přísad jako drůbež nebo melasa.
ZnačkaHaGaFe #ad
VýrobceHaGaFe #ad
Hmotnost33.07
Číslo díluH135