Top 10 Gift For Boys 10 Years – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OMWay

#ad

Velikonoce dárky pro 9 11 12 13 14, stavebnice OMWay pro děti od 10 let, Dětský chlapec od 8 let, vánoční narozeniny

#ad
OMWay #ad - Stem hračka, které se dají sestavit, která je vhodná pro děti ve věku 8, 9, 11 a 12 let. Tato vědecká hračka se dodává s jasným návodem český jazyk nelze zaručit. 6 různých montážních robotů pro děti, 10, vzbudí dětskou zvědavost pro vědecké průzkumy a objevování. S tímto puzzle se vaše dítě může naučit hravě, může spolupracovat se svými přáteli, sestavit je s návodem rodičů nebo se samostatně řídit návodem český jazyk nelze zaručit.

Podpořte fantazii a kreativitu svého dítěte tím, schopností řešení problémů, že ho budete vyzývat k vybudování vlastního robota. Při každém počasí se děti při sestavování hračky baví. Pokud se vyskytne nějaký problém s výrobkem, z kvalitního ABS plastu. Je to dobrý dárek pro chlapce ve věku 8 9 10 11 12 13 14 let, vánocům, neváhejte nás kontaktovat a my vám určitě pomůžeme problém vyřešit. Vesmírná dětská hračka nabízí dětem zábavu a rodičům vlastní volný čas.

Tato robotická stavebnice obsahuje solární panel, který shromažďuje sluneční energii a přeměňuje ji na proud pro pohon motoru, aby podpořil vědomí dětí o úspoře energie a ochraně životního prostředí; druhý je na baterie. Kontakt dětí s vesmírnou flotilou vzbuzuje zvědavost o vesmíru. Všechny díly jsou robustní a s dlouhou životností, dobrý dárek k narozeninám, velikonocům a zpět do školy. Tato vědecká hračka podporuje rozvoj manuální zručnosti, logického myšlení a sebevědomí.
ZnačkaOMWay #ad
VýrobceXINNENGYUAN TOYS FACTORY Shantou Buluke Science & Educational Toys Co., Ltd. #ad
Výška2.99
Délka9.41
Šířka7.01
Číslo dílu219A
Modelka219A
Záruka1 rok

2. pearoft

#ad

Dárky pro 6-12 let Chlapecké dívky Rubikovská kostka Hry pro 7 8 9 10 11 let Děti Infinity Cube Narozeninový dárek pro 6+ děti dospělé, Hračka od 6 7 8 9 10 let Děti Dívky Chlapci

#ad
pearoft #ad - Povrch je hladký, může vám pomoci odvrátit pozornost a uvolnit napětí. Nechte 3d kostku pomoci odbourat stres a strach a nechte své děti a přátele odpočívat od jejich rušného učení a práce. Kostka s hvězdami může zlepšit paměť dětí ve věku 7-11 let a pomoci zlepšit představivost a kreativitu.

Nádherný prostor pro galaxie může probudit zvědavost chlapců a dívek ve věku 6 7 8 9 10 let na vesmír a pak prozkoumat tajemství tohoto druhu. Perfektní dárky pro děti a přátele: kostky galaxie vypadají jinak a něžně, ideální dárky k narozeninám, vánocům a halloweenu pro děti, přátele a rodinu 6-7-8-9-10-11 let. Velmi dobře se hodí do kanceláře, opakovaně použitelná a vodotěsná. Zlepšete své flexibilní myšlení, reflexy a flexibilitu prstů a zlepšete kognitivní schopnosti.

Bezpečné a kvalitní materiály: tato kostka nekonečna hvězd je vyrobena z kvalitního plastu, dlouhá životnost, školy, domácnosti a dalších prostředí. Dvě kostky rubik lze rozvinout nejen pro vytvoření nového tvaru, aby se dvě proměnily v jednu, ale lze je také rozdělit a získat dvě různé kostky. Ohromující hvězdná kostka je atraktivnější než tradiční Rubikova kostka. Může také rozvíjet pochopení geometrického prostoru dětí. Kostka 3d galaxy: tato kostka má nádherné galaxie, měsíc a venuše.
Značkapearoft #ad
Výrobcepearoft #ad
Výška2.28
Délka7.52
Šířka5.08

3. Die drei ???

#ad

Puzzle, pro děti od 10 let, 300 kusů s UV lampou, KOSMOS 697976, Crime Puzzle: The Three ???, řešení hádanek, záře ve tmě, Villa Riddles, čtení

#ad
Die drei ??? #ad - Tení trestné činnosti – položení svítícího puzzle – řešení hádanek. Skvělý dárek k narozeninám pro mladé detektivy. Nominováno na ToyAward 2019. S uv lampou pro detekci skrytých upozornění. Navíc je zapotřebí: 1 baterie AAA LR03 1, 5 V. Obsah: 300dílná skládačka, uv lampa, návod s exkluzivní povídkou a řešením. Pro vyčesávání pro všechny fanoušky Die drei ??? .
ZnačkaDie drei ??? #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška1.57
Délka9.25
Hmotnost1.06
Šířka12.91
Číslo dílu697976
Modelka697976
ZárukaZákonná záruka

4. Spin Master Games

#ad

Für fingerfertige Perplexus-Fans ab 8 Jahren, Spin Master Games Perplexus Rebel, 3D-Kugellabyrinth mit 70 Hindernissen

#ad
Spin Master Games #ad - Die herausforderung für anfänger und fortgeschrittene: der weg zur ziellinie windet sich um 360 Grad und kann nur durch kippen, drehen und neigen überwunden werden. Perplexus rebel: wer schafft es vorbei an den 70 hindernissen von ins ziel? Die Kugel muss auf der nummerierten Strecke über knifflige Hindernisse wie das Iglu, die rebellische Röhre und die trickreichen Treppen bewegt werden, ohne von der Strecke zu fallen.

Geeignet ab 6 Jahren. Perplexus Rebel lässt garantiert niemanden los. Inhalt: 1 perplexus Rebel, 1 Spielanleitung. Drehen, neigen und gewinnen. Sobald die strecke gemeistert wurde, rollt die Kugel mit Perplexus Beast und Perplexus Epic jeweils separat erhältlich weiter.

Die kugel muss mit anspruchsvollen Bewegungen bis zur Ziellinie geführt werden, ohne von der Bahn zu fallen. Perplexus rebel heißt das originelle, anspruchsvolle 3d-labyrinth - einfach eine runde Sache. Perplexus rebel ist eine spannende herausforderung im 3D-Labyrinth und ein tolles Geschenk für Kinder und Erwachsene ab 6 Jahren. Das ist die ultimative Herausforderung an die Geschicklichkeit.
ZnačkaSpin Master Games #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška8.5
Délka7
Hmotnost0.82
Šířka7
Číslo dílu6053147
Modelka6053147
ZárukaPartial Warranty

5. KOMBOID

#ad

Allein & mit Freunden, KOMBOID Kugelspiel Geschicklichkeit für Jugendliche & Erwachsene, Gartenspiele, Outdoor lustiges Spiel für drinnen, für Kinder ab 12 Jahren, Geschenk für Jungen & Mädchen

#ad
KOMBOID #ad - Folgt der kombination auf den ausgeteilten Karten, Jugendlichen und Erwachsenen. Für fortgeschrittene – benutze auch die lila und blaue Seite. Fördert die aufmerksamkeit - bei komboid handelt es sich um ein lustiges bewegungsspiel, das zur verbesserung des gleichgewichts, die Konzentration zu steigern und Stress & Ängste abzubauen.

Das komboid spielset für teenager enthält 1 ball, versuche eine Kombination – rot, grün, gelb, Spielkombis & -karten und eine Anleitung. Außerdem trägt es dazu bei, stehen in der Anleitung mehrere Kombinationen und Übungen zur Verfügung. Um die anforderungen zu erhöhen, der Ausdauer und der Geschicklichkeit beiträgt und bei der Gewichtskontrolle hilft. Verbessere deine hand-augen-koordination - lass den ball auf der roten oberen seite abprallen. Perfekt als partyspiel für Erwachsene zu Weihnachten und als Geschenk für Jugendliche und Erwachsene. Ein lustiges und herausforderndes Indoor- und Outdoor Spiel, das Fitness und Motorik verbessert, die Konzentrationsfähigkeit steigert und die Koordination fördert.

Ersatzbälle sind auch erhältlich. Komboid würfel eignen sich nicht nur als spiele für kinder, als Geschicklichkeitsspiele für Erwachsene oder Garten Spielzeug – dieses Partyspiel sorgt für einen Riesenspaß bei Kindern, sondern dank der Spielkarten auch als Gruppe. Dieses activity spiel eignet sich für einen als auch mehrere Spieler und ist ideal für ältere Kinder und Teenager. Sobald du deine Geschicklichkeit bewiesen hast, rot, grün usw.
ZnačkaKOMBOID #ad
VýrobceKOMBOID #ad
Výška4.5
Délka4.5
Šířka4.5
Číslo díluKOMBOID

6. Kosmos

#ad

Experimentální skříň pro děti od 8 do 12 let, postavte 8 solárních modelů, stavebnice pro roboty s pohonem solární energie, KOSMOS Solární roboti 620677, solární článek s motorem

#ad
Kosmos #ad - S experimentální krabičkou kosos získávají děti od 8 let zábavnou a akcí první znalosti z fyziky a techniky. Ve stavebnici se nachází solární článek a převodovka, která se s pestrou rozmanitostí jednotlivých dílů promění v různé malé roboty.

Malé, absolutně nulové svazky energie lze opakovaně sestavit a přestavět v 8 různých variantách. Obrázkový návod krok za krokem ukazuje postavení, vrácení a přestavbu mini robotů a obsahuje vzrušující doplňující informace. Skvělá akce se silou slunce! solární roboti se otáčejí, běhají nebo bubnují po okolí.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.56
Délka11.42
Hmotnost0.88
Šířka9.65
Číslo dílu620677
Modelka620677
ZárukaZákonná záruka

7. Clementoni

#ad

Ideální jako dárek, 11,2 x 15,6 x 3,2, vč. upozornění a rekvizit, společenská hra na skládání a hádanky, Clementoni 59228 Escape Game – Opuštěná škola, rodinná hra od 8 let

#ad
Clementoni #ad - Niková místnost na doma: ponořte se společně do starých příběhů a dobrodružství, abyste otevřeli vstupní dveře a mohli uniknout – karty s hádankami a užitečné předměty vám poskytnou tipy.

Vyšetřovatelé a detektivové pozor: pomocí rad, matematických vzorců a hádanek je nutné, tajemství, aby se tajemství školy dostalo do pořádku a bylo možné zámek rozlousknout. Rozsah dodávky: 1 x escape game opuštěná škola, vzdělávací hračka pro děti od 8 let Clementoni. Zábava při učení pro velké i malé: hra sleduje aktuální trendy Escape Rooms a nadchne dospělé i děti. Podmanivá výzva: vyjděte tajemství krok za krokem a nechte se dostat pod kouzlo hry, přitom se vycvičí vaše mysl, myšlení v různých směrech a logické schopnosti.
ZnačkaClementoni #ad
VýrobceClementoni #ad
Výška6.14
Délka1.26
Hmotnost0.43
Šířka4.41
Číslo dílu59228
Modelka59228
Záruka2 roky

8. BOZTX

#ad

Solární robotické experimenty 12 v 1 STEM pro děti od 8 9 10 11 12 let chlapec narozeniny Vánoce skvělý nápad na dárky pro chlapce od 8 9 10 11 12 let pro chlapce od 8+ let pro chlapce

#ad
BOZTX #ad - Je velmi zajímazajímavé ante vědecké stavební sady pro děti ve věku 8-14 let, 11, doporučujeme jim sestavit si ji společně se svými dětmi, se kterými můžete postavit robota. Vhodné pro chlapce a dívky od 8 let. Ideální dárek pro děti sady solárních robotů jsou zabaleny v exkluzivní dárkové krabičce, jsou ideálním pedagogickým dárkem pro vaše děti k narozeninám, den dětí a jiné zvláštní dny.

Dárek pro chlapce 8 9 10 11 12 let. Robotická hračka od 8 9 10 11 12 let se dá snadno sestavit a děti si mohou podle návodu k obsluze postavit 12 různých druhů robotů, schopnost logického myšlení a tak dále. Tato inovativní ekologická technologie využívá sílu sluneční energie a umožňuje roboti plavat se na břeh, pohybovat se na jakémkoli povrchu a dokonce plavat na vodě. Zažijte budoucnost domácího kutilství s robotickými hračkami od 8 9 10 10 11 12 let mladý, ekologický zázrak! Narozeniny Vánoce dárek od 8 9 10 11 12 let chlapec. Solární robot 12 v 1 – solární robotická hračka experimenty pro děti od 8 9 10 11 12 let.

Nápady na dárky skvělé narozeninové vánoční dárky pro chlapce od 8 9 10 11 12letých chlapců. Stem výuková hračka solární hračka pro robotické hračky pro 8 9 10 11 12 let je ideální výukovou hračkou pro děti od 8. Vychutnejte si šťastný čas rodičů a dítěte-poté, 12 let, co rodiče obdrží tuto vědeckou sadu robotických hraček pro děti 8, 10, 9, aby si postavili vlastního solárního vesmírného robota. Tento průlomový nápad na dárek skvělý dárek k narozeninám a vánocům pro chlapce od 8 9 10 11 12letých chlapců byl vyroben z ekologických materiálů a využívá sluneční energii k provádění mnoha dvanácti úkolů.
ZnačkaBOZTX #ad
VýrobceBOZTX #ad
Výška2.36
Délka10.63
Šířka6.69
Číslo dílu214
Modelka214A
Záruka6 months free return

9. Idota

#ad

Dárky ke dni dětí, kluzák s LED se 2 katapulty, polystyrenové letadlo, hračky pro chlapce od 3 do 12 let, venkovní hračka, Idota 4dílná sada hraček, teenagery

#ad
Idota #ad - Současně může dítě zavěsit telefon a užít si zábavu při běhání tím, že vyzvedne letadlo. Je létání zábavnější– polystyrenová plachetnice jsou vybavena 12 jasnými led světly, která osvětlují křídla a záď, když se vznášejí vzduchem, takže je lze snadno rozpoznat a sledovat i v noci.

Děti se mohou bavit ve dne i v noci při outdoorových aktivitách a zvýšit zájem o létání. Ať už hledáte dárek k narozeninám, odměnu za dobré chování nebo prostě jen zábavný způsob, poučné a nabízejí vzrušující a atraktivní aktivitu, tyto hračky budou jistě hitem. Lepší kvalita katapultové zbraně– launcher má vylepšené patentky a elastické spojovací proužky od výrobce, jsou podle našich testů odolnější. Vylepšený polystyrenový polystyren – naše polystyrenová sada je vybavena 2 posuvnými pěnovými letadly v různých barvách, modré a červené.

To dodává prvek vzrušení a vizuální přitažlivosti k zážitku z létání. Ideální pro vnitřní a venkovní hry. Ideální dárek pro děti– jsou zábavné, jak strávit slunné odpoledne, kterou si děti zamilují. Má vyšší pevnost patentních knoflíků a elastických spojovacích proužků, takže si ho můžete užívat díky lepší kvalitě spouštěče. Umožňuje vašemu dítěti opustit videohru, s nízkou hmotností, dobrou flexibilitou, odolností proti nárazu, relaxovat s přáteli a rodinou a užívat si dobrý čas venku.
ZnačkaIdota #ad
VýrobceIdota #ad
Výška4.72
Délka12.99
Šířka5.51
Číslo díluDDTSFJ-1
ModelkaTSFJ-1
Záruka/

10. Kosmos

#ad

úžasné experimenty s optickými iluzemi a iluzemi mimo jiné s 3D brýlemi, břidlicová místnost, Sphericon, experimentální sada pro děti od 8-12 let, KOSMOS 654252 Fun Science, Brain Tricks

#ad
Kosmos #ad - Zažít ohromující iluze a fascinující efekty na vlastním těle: Mozek je uveden v omyl rychleji, než si člověk myslí. Experimentální sada kosos vysvětluje dětem od 8 do 12 let fungování jejich mozku a vyzývá k jízdě na horské dráze vlastní hlavou.

Od zrcadla přes fascinující sphericon až po 3d obrazy sami vytvořené – experimenty opouštějí malé hádanky a překvapí optickými iluzemi. Brain triky nadchnou nejen to, že vás zajímají o MINT a vědu. Návod doprovází jednotlivé pokusy, vysvětluje předměty a vnáší světlo do tmy iluzí – tím člověk pochopí, čemu vlastnímu oku sotva chtějí uvěřit. Proč nemohu najednou namalovat ty nejjednodušší věci. Jak může mít postava dvě tvary současně.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška11.61
Délka7.72
Šířka2.6
Číslo dílu654252
Modelka654252
ZárukaZákonná záruka