Top 10 Foldable Exercise Bike – Cyklotrenažery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JOROTO

#ad

JOROTO Ergometer domácí trenažér X2 – domácí trenažér jízdní kolo se silnou magnetickou brzdou a řemenovým pohonem Speedbike Indoor Cycling Bike Ink. LCD displej zobrazení v KM – nosnost cca 150 kg

#ad
JOROTO #ad - Plně nastavitelné – pohodlné široké sedadlo a řídítka jsou obě nastavitelné ve 4 polohách, výborně se přizpůsobí uživateli s různými velikostmi těla. Ocelové pedály s košíčky jsou vybaveny nastavitelnými popruhy a zajišťují tak různé velikosti nohou. Digitální lcd monitor sleduje vaše tréninkové údaje v kilometrech ne v mílích!, telefon, a díky 2 přepravním kolečkům můžete svůj vnitřní cyklus velmi snadno a jednoduše pohybovat.

Náš slib – nástroje pro stavbu tohoto fitness kola jsou součástí balení. U všech produktů joroto jsou rozměry, hmotnost a kapacita přesně relevantní. Velikost a hmotnost – rozměry tohoto fitness kola jsou 109 × 50 × 108 cm d × Š × v, hmotnost zásilky je 49 kg, hmotnost výrobku je 43 kg a hmotnost setrvačníku činí 16 kg, což je mnohem těžší než u většiny ostatních značek. Se silným řemenovým pohonem nabízí neuvěřitelně plynulou a bezhlučnou jízdu, nemusí se mazat jako např.

92 cm – min. Otáčením brzdového knoflíku lze odpor plynule nastavit, takže je optimální pro váš individuální trénink. Etězový pohon nebo vyměnit plstěnou podložku. Super tichý trénink – naše domácí kolo pracuje s magnetickým brzdovým systémem, je to ideální tréninkový přístroj pro vytrvalostní trénink. Díky své tiché funkci nikdy neruší ostatní členy rodiny nebo spolubydlící a nevyžaduje téměř žádnou údržbu, který se skládá ze 7 magnetických kusů.
ZnačkaJOROTO #ad
Výška42.52
Délka42.91
Hmotnost93.92
Šířka19.69
Číslo díluX2
ModelkaX2 Exercise bike

2. BARWING

#ad

16stupňový magnetický odpor, nastavení opěradla sedadla, Stacionární domácí trenažér Kurono | 2023 upgradované 4 v 1 skládací indoorové cyklistické kolo pro seniory | kapacita 330 lb, černé

#ad
BARWING #ad - Fitness údaje v reálném čase stacionární kolo může zaznamenávat vaše fitness údaje, času, včetně tepové frekvence, zaznamenávají se tréninkové údaje okamžitě automaticky a automaticky se vypne, vzdálenosti a rychlosti. Výrobek je koncipován tak, že se snadno montuje a dodává se s podrobným návodem k instalaci.

To je perfektní pro domácnosti, které perfektně zvládnou nerovné podlahy. Klikněte na "youten fitenss" a poté zvolte "Zeptejte se na otázku", abyste nás kontaktovali podle pokynů. Používá vysoce kvalitní ocel a je navržen s dvojitým zlatým trojúhelníkovým rámem, takže váš zadek nebude bolet bez ohledu na to, jaký typ těla jste, který je silnější a stabilnější než jiná kola. Kontaktujte nás ať už před nebo po nákupu, můžete se tímto způsobem poradit: "prodává youten fitenss" pod tlačítkem "koupit" na stránce produktu.

Je vhodný pro výškový rozsah 4, které mají různé typy těla. Please don't worry about the problema with the product you received, we will provide service until you are satisfied. Přední a zadní opěrné trubky lze doladit v 6 stupních, 6 – 6 stop. Několik stupňů odporu splňuje tréninkové potřeby začátečníků až po profesionály. Domácí trenažér kurononáš rotoped umožňuje 16 stupňů nastavení odporu a 30 db tichou jízdu. Lze jej také složit do kompaktního a prostorově úsporného designu.
ZnačkaBARWING #ad
VýrobceBARWING #ad
Výška48.03
Délka16.14
Šířka26.77
Číslo díluGT-816 EU
ModelkaGT-816 EU

3. Ultrasport

#ad

Použitelný jako ergometr, fitness přístroj pro vytrvalostní trénink šetrný ke kloubům, skládací domácí trenažér s osmi stupni odporu, černá/červená, rotoped, Ultrasport F-Bike 200B

#ad
Ultrasport #ad - Univerzální multifunkční přístroj: s 8 stupni odporu je možný individuální vytrvalostní trénink pro posílení kardiovaskulárního systému – ideální pro začátečníky a pokročilé. Funkce lcd displeje: namontovaný počítač s velkým displejem zobrazuje během tréninku všechny relevantní údaje, km/h, spotřeba kalorií, jako je čas, vzdálenost a tepová frekvence pomocí senzorů na řídítkách Speedbike.

Nákupem produktů ultrasport si ušetříte své měsíční poplatky za studio. Kompaktní & prostorově úsporný hometr: pokud fitness kolo není potřeba, lze jej díky dvěma lehce jezdícím kolečkům zasunout do rohu nebo jej pomocí praktické skládací funkce postavit úzce na stěnu. Nejdůležitější vlastnosti f-bike: cyklistický trenažér zajišťuje díky výškově nastavitelnému, širokému a pohodlnému sedlu a protiskluzovým pedálům s nastavitelnými poutky na nohy o komfort a bezpečné držení při fitness tréninku.

Perfektní značka pro fitness: již více než 15 let a s více než 5 miliony prodaných produktů je ULTRASPORT exkluzivní fitness značkou na Amazonu. Technické detaily: rozměry fitness kola d × š × v: v rozloženém stavu cca 94 × 46 × 122 cm, složená cca 51 × 46 × 139, 5 cm – vhodné pro uživatele s hmotností do 110 kg – barva: černo-červená.
ZnačkaUltrasport #ad
VýrobceUltrasport #ad
Výška48.03
Délka37.01
Hmotnost30.86
Šířka18.11
Číslo dílu331100000348
Modelka331100000348

4. EXERPEUTIC

#ad

EXERPEUTIC Skládací domácí trenažér GOLD 500 XLS s magnetickým brzdovým systémem a maximální hmotností uživatele 181 kg

#ad
EXERPEUTIC #ad - Jednoduše nastavitelná pro uživatelské velikosti od 1, 55 m do 1, 98 m. Bezpečnostní zkouška podle en iso 20957-1: 2013 a en iso 20957-5: 2016 – třída HC.

Velmi odolná konstrukce z ocelového rámu s vysokou nosností umožňuje maximální hmotnost uživatele 181 kg. Snadno čitelný lcd displej, který zobrazuje vzdálenost, skenování, spálené kalorie, rychlost, čas, tep a stav najetých kilometrů. Magnetický brzdový systém s 8stupňovým nastavením odporu pro jednoduchý nebo náročný trénink. Velký sedací polštář pro osoby všech velikostí. Kolo lze složit na polovinu své velikosti, díky tomu je jedinečně kompaktní; velikost ve složeném stavu: D 67 cm x Š 63 cm x V 146 cm.
ZnačkaEXERPEUTIC #ad
VýrobceEXER6|#Exerpeutic #ad
Výška48.4
Délka39
Hmotnost51.6
Šířka26.4
Číslo dílu4100
Modelka4100

5. BARWING

#ad

KURONO Fitness Bikes 818

#ad
BARWING #ad - Struktura výrobku je snadná montáž a dodává se s podrobnými instrukcemi. Nabízí také 16 stupňů nastavení převodového stupně pro volnou jízdu. V každém případě se stane vaším nejlepším domácím tréninkovým přístrojem. Popruhy na ruce a nohy pomáhají zlepšit sílu horní části těla a nohou. Pro trénink můžete použít vzpřímené držení těla nebo nakloněné držení těla, v závislosti na vašich návycích a účelu tréninku.

Domácí trénink kurono 16–8–2–3: 16 stupňů nastavitelný magnetický odpor, 8 nastavení výšky sedadla, 2 nastavení úhlu sezení, 3 nastavení polohy: vzpřímený, opřený a složený. Upgradovaná síť z roku 2022 v roce 2022 jsme speciálně posílili podpůrnou strukturu sedadla, aby byl výrobek odolnější a cennější a aby byl uživatelský zážitek bezpečnější. Struktura výrobku se snadno montuje a dodává se s podrobným návodem k montáži. Simple assembly: 90 min pro různé skupiny lidí, jako dospělí, kteří jsou dobří nebo nejsou s nástroji, senioři a lidé, doba od rozbalení po dokončení montáže je 90 minut.

Těžký ocelový rám v kombinaci s x-typ design fyzikální rovnováhy vám nabízí stabilní domácí trenažér, podpora omezená na kapacitu 330 lb. Jednoduchá montáž: 90 min pro různé skupiny osob, senioři a lidé, kteří s nářadím dobře nebo ne dobře manipulují, jako jsou dospělí, činí průměrná doba od vybalení až po dokončení montáže 90 minut. Super quiet dodáváme nejtišší a nejpokrokovější bezkontaktní magnetronový systém v průmyslu jako zdroj odporu, aby domácí trenažér během jízdy zůstal absolutně tichý.
ZnačkaBARWING #ad
Výrobce818 #ad
Výška48.03
Délka22.05
Šířka31.89

6. UREVO

#ad

UREVO Exercise Bikes, 10 kg Flywheel Indoor Cycling Bike for Home Workout with 260LBS Weight Capacity, Stationary Bikes for Fitness Gyms Training Comfortable Seat Cushion

#ad
UREVO #ad - Solidní montáž, hmotnost cca 260 kg. A good choice for home use gym equipment. Co dělá urevo indoor exercise bike, uživatelský manuál, floor mat, uREVO kolo otevřou 12měsíční párty a můžete je ušetřit během 24 hodin.

Wheels help you to move the cycle bike easily. Personalizovaná státní bike dlouhá nastavitelná samostatná podpora pro obě strany, 7 – 39, 2cestné nastavitelné non-slip a 4 way seat for people inseam height 32, 4 palce. Stable home exercise bike exercise bike se roztáhne do trubky a zablokuje nestálé defectování většiny silničních motocyklů. Nezbytně se stáhne vaší rodiny, když budete při burning calories.

Package comes with floor mat helps protect floors and carpets from the impact of heavy equipment. Lcd monitor a floor matlcd monitor na externí čtení vašich tib, rychlostí, vzdálenosti, kalibrování a odometru. Rychlé a pohodlné jízdní kolo s 22lbs flywheel a silentně osvětluje, toto kolo vám poskytne neuvěřitelnou hladkou a silnou jízdu.
ZnačkaUREVO #ad
VýrobceUREVO #ad
Výška39.4
Délka19.7
Hmotnost52.91
Šířka39.4
Číslo díluT1
ModelkaT1

7. YYFITT

#ad

YYFITT Zusammenklappbarer Fitness-Heimtrainer mit Widerstandsbändern, 16 Stufen Widerstand und Handy-/Tablet-Halterung nur aufrechter Rahmen

#ad
YYFITT #ad - Innovation: 16-stufige magnetische Spannung bietet präzise Anpassungen. Es verfügt über ein zusätzliches rückenpolster, um Ihren Körper zu stabilisieren und einen gepolsterten Sitz mit mehr Kissen und Rückprallleistung.

Anzeigt. Zusätzliche armübung: mit starken Widerstandsbändern trainiert Ihr Oberkörper, um ein Ganzkörpertraining zu machen. Aber es ist immer noch faltbar und die Sitzhöhe verstellbar. Benutzer können ein reibungsloses und ruhiges Zyklustraining zu Hause haben. Ergonomisch: beinlänge des benutzers ab 72 cm mit 120 kg tragkraft. Die integrierte handy-/Tablet-Halterung kann all diese Geräte aufstellen. Unterschied: dies ist ein aufrechtes Rahmenmodell, der Rahmen bleibt nur aufrecht. Trackable: verfolgen sie ihren fortschritt mit einem großen Monitor, Puls, der Zeit, Entfernung, Geschwindigkeit usw.
ZnačkaYYFITT #ad
VýrobceYYFITT #ad
Délka96
Hmotnost39.68
ModelkaFolding Exercise Bike

8. Skandika

#ad

Skandika Foldway X-1000 Fitnessbike Domácí trenažér x-Bike F-Bike, sklapovací se senzorem pro měření tepu na ruce, 8stupňový magnetický odpor, LCD displej

#ad
Skandika #ad - Tréninkové zařízení pro šetrný fitness trénink pro zlepšení kondice a spalování tuků. 8 manuálně nastavitelné stupně odporu pro všechny úrovně tréninku a protiskluzové nášlapné plochy.

Iroké polstrované sedlo, opěradlo a dodatečný držák tabletu zajišťují velmi pohodlný workout. Praktický sklápěcí mechanismus a přepravní kolečka umožňují jednoduché a prostorově úsporné ukládání. Multifunkční počítač se všemi příslušnými údaji, jakými jsou doba tréninku, spotřeba kalorií, rychlost, vzdálenost a Bluetooth pro sledování tréninku.
ZnačkaSkandika #ad
VýrobceSKAAC|#Skandika #ad
Výška45.28
Délka31.89
Hmotnost36.38
Šířka18.11
Číslo díluSF-1764
ModelkaSF-1764

9. YOSUDA

#ad

YOSUDA 2 IN 1 domácí trenažér jízdní kolo skládací

#ad
YOSUDA #ad - Vhodné pro 145 cm až 186 cm 8 stupňů nastavení výšky odolného skládacího domácího trenažéru vám a vaší rodině umožňuje zvolit vhodnou výšku. Což vám umožní velmi tichý a efektivní kardio trénink. Snadné složení a úspora místa skládací design šetří 70 % úložného prostoru a hodí se do téměř každé místnosti ve vašem domě, bytě nebo fitness centru.

Trénujte, jak chcete, aniž byste probudili svou rodinu. Naše pedály jsou kromě toho nastavitelné pro uživatele 13 velikostí bot. Skládací domácí trenažér můžete umístit kamkoli chcete. Díky přepravním kolům je manipulace a pohyb hračkou. Ultra tichýjako zdroj odporu používáme v oboru nejtišší bezkontaktní magnetický systém. Počítač s velkou obrazovkou a monitor srdeční frekvence integrované senzory jsou vybaveny velkou obrazovkou, přesně monitorují čas, rychlost za minutu, počet, vzdálenost, kalorie a puls a díky tomu jsou údaje o tréninku snadno viditelné.8

8stupňový magnetický odporový systém skládacího domácího trenažéru YOSUDA činí odpor rovnoměrnějším. Velký, měkký a pohodlný sedací polštář 32, 5 cm x 25, 2 cm vám nabízí nejstabilnější držení a nejpříjemnější tréninkový zážitek. Naše tréninkové kolo těží z vysoce hustých kompozitních magnetů a nabízí vyšší odpor při stejné úrovni. Extra velký sedací polštář a protiskluzové pedály naším cílem je zlepšit fitness zážitek doma.
ZnačkaYOSUDA #ad
VýrobceYOSUDA #ad
Výška41.34
Délka27.95
Hmotnost36.99
Šířka15.35

10. leikefitness

#ad

Pulssensor, leikefitness Klappbarer stationärer Heimtrainer mit Arm-Widerstandsbändern, LCD-Monitor und einfach zu montieren, Indoor-Radfahrrad, 2280 lila

#ad
leikefitness #ad - Markenunterstützungleikefitness Übung ist aus stabilem stahl für super haltbarkeit, kostenlose ersatzteile in einem jahr und 24-Stunden-Kundendienst. Fitnessstudio. Die rückenlehne ist auch klappbar. Das stationäre fahrrad ist mit tragbaren rädern ausgestattet, verstellbar und leicht zu bewegen: Der faltbare Heimtrainer kann leicht zusammengeklappt werden 47 x 24, 9 cm, um minimalen Platz für die Lagerung zu beanspruchen.

3-in-1-Übungsfahrrad mit arm-widerstandsbändern dieses leikefitness heimtrainer-Design mit 3-in-1-Rahmen kann als aufrechtes und liegendes Heimtrainer verwendet werden. Das magnetische rad unterscheidet sich von traditionellen Kettenrädern, was für ein reibungsloses und leises Fahrerlebnis sorgt. Legen sie ihr telefon auf die Handyhalterung, um Ihre Lieblingssendungen während des Trainings zu sehen. 12 stufen einstellbarer magnetischer widerstandpassen sie ihre heimtrainer-Routine mit 12 Stufen einstellbarem magnetischem Spannungsregelsystem an.

Wenn sie fragen zu unseren produkten haben, zögern Sie nicht, bedingungslosen Ersatz in einem Monat zu bieten, Dimensionsstabilität. Puls verfolgt ihre echtzeit-Herzfrequenz, mit der Sie gleichzeitig Sport und Unterhaltung genießen können. Faltbar, 9 x 133, die für verschiedene benutzer geeignet sind. Die höhe des sitzes kann mit 7 Stufen eingestellt werden, mit denen Sie das Heimtrainer leicht zu Hause bewegen können. Der heimtrainer ist ideal für Anfänger und Profisportler.
Značkaleikefitness #ad
Výrobceleikefitness #ad
Výška18.5
Délka52.7
Hmotnost39.33
Šířka9.8
Číslo díluBC 22802
ModelkaBC22802