Top 10 Flummi Selber Machen Set – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. National Geographic

#ad

National Geographic | Sada senzorických experimentů | Senzorický hrací písek Sliz dětská modelína | Drahokamy pro děti | Skvělá interaktivní výuka a hračka pro odbourání stresu | pěstování krystalů

#ad
National Geographic #ad - Sada pro děti je vysoce kvalitní vzdělávací hračka, dejte nám vědět, která dělá spoustu zábavy. Sada pro děti s garantovanou spokojeností: sortiment national geographic mint nabízí dětem přírodní vědy.

Materiály v této experimentální krabičce nejen skvěle vypadají, ale jsou také fantastické. Povzbuzuje přírodovědce děti k vědeckému myšlení: náš podrobný návod na učení je plný zajímavých, vědeckých faktů, díky nimž je tato sada ultimativní senzorickou objevitelskou sadou pro děti. Sada pro objevitele se senzorickou stimulací: hračka pro chlapce a dívky obsahuje vodoodpudivý a smyslový modelovací písek, modelovací hmota a sliz.

Pokud nebudete spokojeni, abychom to mohli napravit. Společné hraní: sada vědců obsahuje skvělé experimenty pro děti, které si mohou užívat s přáteli, rodinou nebo spolužáky. Sada pro výzkumníky pro trvalé hraní – opakovaně: písková, modelína a sliz jsou opakovaně použitelné a nabízejí každý den zábavu při interaktivním a kreativním hraní.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceNational Geographic #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost1.61
Šířka8.66
Číslo díluNGMEGAEARTH
ModelkaNGMEGAEARTH
ZárukaNo warranty provided.

2. Kosmos

#ad

Napínavé experimenty na elektrických obvodech se sériovým a paralelním zapojením, budování rádia, poplašné zařízení, zvukové zařízení, experimentální schránka pro, KOSMOS 620608 Easy Elektro – Big Fun

#ad
Kosmos #ad - Deale kombinace: systém easy click s praktickými patentkami je doplněn snadno srozumitelnými a věkově ilustrovanými schématy zapojení. Velká sada elektronických obvodů se zvukovými, poplašnými a rádiovými moduly Big Fun. Nejlepší pokusy: vlastní fm rádio a různě zapojená poplašná zařízení čekají na děti od 8 do 12 let. Další pokusy a prohloubení znalostí o elektrických obvodech s řadami a paralelním zapojením nabízejí pohled na základy elektroniky a elektriky. Tuto sadu lze kombinovat se všemi experimentálními boxy KOSMOS řady "Easy Elektro".
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.56
Délka12.01
Šířka16.77
Číslo dílu620608
Modelka620608
ZárukaZákonná záruka

3. BONNYCO

#ad

Sonnensystem Kinder mit 61 Filz Figuren, BONNYCO | Montessori Spielzeug Kinder Geschenke für Mädchen Spielzeug 3 4 5 6 7 8 Jahre | Planeten Kinder Spielzeug Sonnensystem Modell Weltraum Weihnachten

#ad
BONNYCO #ad - Es kommt auch mit 4 klebehaken, Makemake, um das Panel an der Wand aufzuhängen und die Teile leicht zu befestigen. Nützlicher tipp: um die teile besser am Sensorik-Paneel haften zu lassen, drücken Sie sie leicht nach oben und unten oder seitlich. UnschÄdliches spielzeug mit zertifizierung diese lehrreichen und pädagogischen kinder spiele sind zu 100% sicher für jungen und mädchen ab 3 Jahren, dank der erhaltenen Zertifikate.

Die solar system for kids fördern eigenständiges und praktisches Lernen, Kreativität und motorische Fähigkeiten. Sie werden sie stundenlang sicher und mit vollkommener Ruhe unterhalten. Sonnensystem kinder fÜr kinder spiele ‍ unser story board enthält 13 planeten, 3 meteoriten, ihre 15 namen und 46 weitere elemente: 3 kometen, 2 astronauten, 2 UFOs, 2 graue sterne, 2 Außerirdische, 3 Sternschnuppen, 2 gelbe Sterne, 3 meteoriten, den Mond, 2 rote Sterne, 2 schwarze Löcher, die Sonne, 2 Raketen, 1 Teleskop und 2 künstliche Satelliten. Zögern sie nicht, und wir werden eine Lösung bieten. Die kundenzufriedenheit sicherzustellen, uns bei jeglichen Problemen zu kontaktieren, was Sie brauchen, ohne zusätzliche Kosten.

Filzspielzeug mit klettverschluss diese spielzeug mädchen und jungen bestehen aus weichen und sanften materialien, die perfekt für die Kleinen geeignet sind. Lustiges und lehrreiches Mädchen Spielzeug und Kinder. Einfach zu verwendendes spielzeug fÜr kinder und mÄdchen ️ das große 115x83 cm große panel bietet ausreichend platz, die eine geeignete größe haben, um alle teile zu platzieren, damit Kinder sie frei mit ihren Händen handhaben können. Sie können sie so oft platzieren und entfernen, wie Sie möchten! Perfekt Weltraum Spielzeug als Weltall Geschenke Kinder.
ZnačkaBONNYCO #ad
VýrobceGarcon Elite SL #ad
Výška2.28
Délka12.09
Šířka8.94
Číslo díluGE0093
ModelkaGE0093
Záruka1 jahr

4. Kosmos

#ad

Skvělé barevné vzory, KOSMOS 657765 planety flummi, aktivita pro dětské narozeniny, experimentální experiment, experimentální sada pro děti od 8 let, barevné flummis vlastní výroba

#ad
Kosmos #ad - Protože jsme upustili od přísad, ztrácejí kukliny po jednom až dvou dnech svoji pružnost. Náš tip: trochu granulátu na později vyzvednout, abyste prodloužili zábavu při skákání.

Jednoduše promíchejte speciální barevné granuláty v planetových formách nebo je rozetřete a vložte do vody. Již po několika minutách jsou fantasticky vzorované nafukovací míčky hotové. Vtipná experimentální sada od Kosos k vyzkoušení a objevování pro děti od 8 let. Mars, venuše, jupiter, saturn s pestrými planetami flummi vytvářejí děti svůj první skákací vesmír. Tipy a triky vysvětlují, jak lze nalévat planetové kruhy a ze sušených flummis se vytvoří barevný mobilní telefon.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Šířka5.12
Číslo dílu657765
Modelka657765
ZárukaZákonná záruka

5. Kosmos

#ad

Bublající tekutiny, KOSMOS 642532 Big Fun Chemistry – bláznivá chemická stanice, laboratorní stanice, měnící se barvy, experimentální schránka pro děti od 8 let, žhnoucí se sliz

#ad
Kosmos #ad - Lesklý sliz, bublinkové tekutiny, měnící se barvy – ve 20 efektních a bezpečných experimentech objevují děti od 8 do 13 let základy chemie. Vzrušující přednosti pro začátečníky: bublající tekutiny, skvělé barevné zkoušky a noční zářící sliz – v návodu český jazyk nelze zaručit a na přehledných pokusných kartách je vše vysvětleno krok za krokem.

S bezpečnými chemikáliemi a jednoduchými pokusy cvičí děti s touto chemickou laboratoří správné zacházení s pipetou, zkumavkou, odměrkou atd. Objevte téma chemie v hravých experimentech od firmy Kosmos – Mátové učení zcela mimochodem. Impozantní laboratorní stanice s mnoha různými nádobami a zařízeními podporuje hraní rolí a umožňuje chemické pokusy skutečným zážitkem.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost2.47
Šířka16.93
Číslo dílu642532
Modelka642532
ZárukaZákonná záruka

6. Dr. Daz

#ad

Dinosaurus Egg Toy Vykopávání Dinosaur Hračka Vejce Party Dinosaur Figurky Okrab Kit vykopávací sada Archeologie

#ad
Dr. Daz #ad - Doporučený věk: od 7 let. Zábava z vykopávek s 12 dinosaury ve 12 dinosaurech. 12 dinosaurů figurek sami vykopat. 12 studijních karet s dinosaury. Vykopávejte jako výzkumník.
ZnačkaDr. Daz #ad
VýrobceDr. Daz #ad
Výška13.58
Délka5.63
Hmotnost1.96
Šířka2.24
Číslo díluPartialUpdate
ModelkaT2606
Zárukano

7. Kosmos

#ad

KOSMOS 654177 Fun Science – galaxie slizu, mix pěti různých druhů hlenu, experimentální sada pro začátečníky a děti od 8 let, kompletní sada pro vlastní výrobu glibber

#ad
Kosmos #ad - Vyrobte si sliz sami s košos experimentální krabičkou pro malé fanoušky Glibber. V 6 napínavých experimentech se jednoduše vytvoří zajímavé prvky jako sliz galaxie v noci, putující sliznice, třpytivý sliz a plácající se sliz s očima. E tato glibberská masa existuje i v přírodě, zažijí děti od 8 do 12 let díky napínavým informačním textům a pestře ilustrovaným vtipným faktům v návodu český jazyk nelze zaručit. Sada slizu pro okamžité spuštění, zábavu a shromažďování znalostí.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.52
Délka11.42
Hmotnost200
Šířka7.68
Číslo dílu654177
Modelka654177
ZárukaZákonná záruka

8. Kosmos

#ad

Stanice pro výsadbu a experimentování včetně 2 druhů osiva, KOSMOS 632144 vílová zahrada, pěstování kouzelného voňavého moře květů, experimentální krabice pro děti od 6 let

#ad
Kosmos #ad - Ekání, se zkracuje spoustou kreativních nápadů pro kutily, než zahrada rozkvetne v láskyplně navržené pěstební stanici před zámeckou kulisou, kouzelných mandal k vymalování a malých experimentů.

Díky voňavým karafiátům a rychle rostoucím plamenným květům vznikne obratem ruky miniaturní zahrada jako skvělý domov pro malé víly a elfy na okenním parapetu. Zažijte pohádkově vzrušující čas s přírodou: kouzelná víla zahrada plná pestrých barev rozkvétá v dětském pokoji a tři malé pohádkové přítelkyně se k ní nastěhují. Věkový návod je nejen snadným provedením výsevu a pěstování, ale nabízí také mnoho zajímavých informací o péči o rostliny od výhonků k prvnímu květu. Fantastická experimentální sada Cosmos pro malé zahradníky a zahradníky od 6 let.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.64
Délka8.9
Hmotnost0.75
Šířka13.11
Číslo dílu632144
Modelka632144
ZárukaZákonná záruka

9. Kosmos

#ad

Pro fanoušky víly a elfů, objevte kouzelný poklad s perlami pro náramek a květinovou gumičku do vlasů, KOSMOS 657857 sada pro vykopávky víly, pro děti od 7 let

#ad
Kosmos #ad - Experimentální sada obsahuje kladivo, dláto a houbičku – jednoduše navlhčete sádru a můžete začít vzrušující hledání pokladů.

Vzrušující zábava při vykopávkách od Kosmos pro všechny malé fanoušky víly a elfů od 7 let. Eká zde kouzelný poklad na fanoušky víly a elfů: 9 kouzelných květů, listů a motýlů, minerál a květinovou gumičku do vlasů sami vykopat a vytvořit skvělý doplněk. Z odkrytých pokladů a přiloženého provázku si děti navazují vlastní pohádkový náramek. Barevný návod vysvětluje nejlepší techniku při vykopávání a prozrazuje kouzelné věci o světě víl a elfů.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.16
Šířka5.12
Číslo dílu657857
Modelka657857
ZárukaZákonná záruka

10. Clementoni

#ad

Barevné a třpytivé gumové míčky pro vlastní výrobu, Clementoni Galileo Fun – třpytivé kudrlinky, krabička na experimentování na doma, hračka pro děti od 8 let od Clementoni 59032

#ad
Clementoni #ad - Zcela a zcela nezávadné: díky netoxickým a bezpečným materiálům bude vašemu zvídavému dítěti hravě přiblížit svět přírodní vědy. Hračka: ilustrovaná příručka vysvětluje vašemu dítěti různé úrovně experimentování, ve kterých se krok za krokem objevuje pestrý svět vědy.

Rozsah dodávky: 1 x galileo fun třpytivé květiny, zábava pro kutily s míčky pro děti od 8 let Clementoni. Pestré a individuální: s touto sadou na hraní objeví vaše dítě kouzlo chemie a hravě rozvíjí jednoduše nádherné kreace – barevné třpytky přitom zajistí vzrušenou fantazii a zábavu. Továrna na hračky do dětského pokoje: mini laboratoř zve malé přátele experimentů, aby objevili vzrušující svět výzkumu a vytvořili si vlastní barevné skákací míčky s práškem a třpytkami.
ZnačkaClementoni #ad
VýrobceClementoni #ad
Výška9.92
Délka8.27
Hmotnost0.68
Šířka2.56
Číslo dílu59220
Modelka59220
Záruka2 roky