Top 10 Candy Rot Metallic Lack – Krycí a čirý nátěr na vozidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hamburger Lack-Profi

#ad

Vysoce krycí, antikorozní, odolný proti poškrábání a nárazu 1 l, Hamburger Lack-Profi 2K autolak lesklý červený RAL 3000 ohnivě červený v sadě krycí lak

#ad
Hamburger Lack-Profi #ad - Na požádání vám rádi zašleme podrobný popis aplikace. Tak budete časově šetřit lak a zajistíte rychlé schnutí. Je lesklý – rychleschnoucí – odolný proti povodni – odolný proti oděru – odolný proti poškrábání a úderům – snadno se nanáší štětcem, válečkem nebo stříkací pistolí.

Jako lakovací sadu doporučujeme lakovací sadu X300, která byla vyvinuta speciálně pro naše laky. Obdržíte dvě plechovky s lakem a musíte je smíchat v poměru 5:1. Pak je pro vás vysoce krycí a červeně ochranný autolak od profesionála Hamburku tím pravým 2K lakem. Pokud chcete barvu zředit, můžete si objednat naše barvy lev speciální ředění 2K/400 Hledáte vysoce kvalitní 2komponentní autolak ? Poměr míchání: 5:1 složka A: složka B. Naneste jej velmi tence a získáte perfektní výsledek.
ZnačkaHamburger Lack-Profi #ad
VýrobceFarben Löwe #ad
Číslo díluAutolack_HLP3000

2. Fahrzeugteile Hoffmann

#ad

Fahrzeugteile Hoffmann Úsporné balení 3 ks DC lak ve spreji lesklý 400 ml podle RAL volný výběr barev 3 dózy v safírově modré lesklé RAL 5003

#ad
Fahrzeugteile Hoffmann #ad - Rozsah dodávky: 3 kusy sprejů â 400 ml. Vysoká odolnost proti oděru a povětrnostním vlivům. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Vydatnost: 400 ml = 1, 5 - 2 m2 v závislosti na barvě a podkladu při jednorázové aplikaci. Silně krycí, dotekový objem 30 - 40 min. Krátká doba schnutí: 10-15 min, úplné vytvrzení: 24 h.
ZnačkaFahrzeugteile Hoffmann #ad
VýrobceFahrzeugteile Hoffmann #ad
Číslo dílu1540014

3. Lackpoint

#ad

Lackpoint 1 litr sada 2K autolaku Flash červená metalíza bez čirého laku Trend Tuning

#ad
Lackpoint #ad - Bezbarvý lak není nutný. Sada s lakem, tvrdidlem a ředěním. Jiné barvy a množství jsou možné. Snadné zpracování.
ZnačkaLackpoint #ad
VýrobceLackpoint #ad
Číslo dílu2810-401-1

4. Lackpoint

#ad

Lackpoint Sprej sada 400 ml základního laku Candy Red Metallic + bezbarvý lak Autolak

#ad
Lackpoint #ad - Snadné zpracování. Možné jiné barvy a velikosti – napište nás! Made in Germany. Sada se skládá z: 400 ml základního laku a 400 ml bezbarvého laku. Vysoká krycí schopnost.
ZnačkaLackpoint #ad
VýrobceLackpoint #ad
Číslo dílu1320-687-SET

5. uniQum QUALITY IN NON PAINT

#ad

UniQum Autolak tužka + bezbarvý lak ve výhodné sadě do auta pro FORD RED CANDY/CANDY RED PN3K7 autolak oprava 2 x 30 ml

#ad
uniQum QUALITY IN NON PAINT #ad - Výhoda: dosáhnete profesionálního výsledku pomocí lakovací tužky a vhodného čirého laku. Oba laky obsahují 30 ml. Kromě toho jsou odolné proti nárazům a poškrábání a jsou odolné vůči mytí v pračce.

Autolackonline vám nabízí originální barvy všech značek automobilů. Barvy: ať už jednobarevné metalické nebo perleťové barvy, u nás najdete vhodný autolak uniQum pro vaše vozidlo. Krycí síla: naše autolaky vám nabízejí dobrou přilnavost a krycí sílu, jsou vydatné a rychleschnoucí. Naše výhodná sada se skládá ze 2 lakovacích tužek s autolakem a čirým lakem, nabízíme jako balíček, ale také jednotlivě.

Uniqum čirý lak s vysokým leskem navíc vytváří maximální lesk a odolnost proti povětrnostním vlivům. Kvalita: zaručujeme vám vysoce kvalitní autolak, aby vaše poškození laku patřilo minulosti. S menším úsilím vylepšíte poškození laku na auto obratem ruky pomocí našich opravných sad pro vaše auto. Oprava: Škrábance se stala rychle a může vypadat velmi nepěkně.
ZnačkauniQum QUALITY IN NON PAINT #ad
Výrobceautolackonline.de #ad

6. TRISTARcolor

#ad

TRISTARcolor Sada laků na motocykl ve spreji pro Honda motocykl R101CU Candy Glory Red Metallic Základní lak Základní lak Sprej 400 ml

#ad
TRISTARcolor #ad - Ideální pro lakování všech dílů karoserie. Extrémně vysoká přesnost barevného tónu. Velmi dobrá krycí schopnost díky vysokému podílu pigmentu v barvě. Důležité: tento lak musí být přestříkán bezbarvým lakem. Profesionální kvalita – Made in Germany. Rychlé schnutí a vynikající přilnavost.
ZnačkaTRISTARcolor #ad
VýrobceMG Colors GmbH #ad
Hmotnost1.78
Číslo dílu4060465959929

7. TRISTARcolor

#ad

TRISTARcolor Motorový lak ve spreji sada pro Kawasaki A5 Candy Red Metallic Základní lak základní lak Sprej 400 ml

#ad
TRISTARcolor #ad - Ideální pro lakování všech dílů karoserie. Profesionální kvalita – Made in Germany. Velmi dobrá krycí schopnost díky vysokému podílu pigmentu v barvě. Rychlé schnutí a vynikající přilnavost. Extrémně vysoká přesnost barevného tónu. Důležité: tento lak musí být přestříkán bezbarvým lakem.
ZnačkaTRISTARcolor #ad
VýrobceMG Colors GmbH #ad
Výška20
Délka7
Hmotnost1.74
Šířka7
Číslo dílu4058937021724

8. TRISTARcolor

#ad

TRISTARcolor Motorový lak ve spreji sada pro Suzuki Motocykl 22U Candy Red Perl Základní lak čirý lak Sprej 400 ml

#ad
TRISTARcolor #ad - Ideální pro lakování všech dílů karoserie. Extrémně vysoká přesnost barevného tónu. Velmi dobrá krycí schopnost díky vysokému podílu pigmentu v barvě. Profesionální kvalita – Made in Germany. Rychlé schnutí a vynikající přilnavost.
ZnačkaTRISTARcolor #ad
VýrobceMG Colors GmbH #ad
Výška20
Délka7
Hmotnost2.6
Šířka7
Číslo dílu4058937024688

9. Alex Flittner Designs

#ad

Alex Flittner Designs Lakovací tyčinka pro Ford JDCEWHA Desert Island Blue Metallic čirý lak je50 ml autolak sada

#ad
Alex Flittner Designs #ad - Lakovací tyčinka pro ford jdcewha desert Island Blue Metallic bezbarvý lak po 50 ml autolak sada. Téměř všechny bílé perleťové odstíny a mnoho oranžových nebo červených perleťových odstínů.

Velmi dobrá krycí schopnost díky vysokému podílu pigmentu v barvě. Vysoce kvalitní sada lakovacích tyčinek – vhodná pro malé opravy karoserie, kovových a plastových dílů. Pozor: flipflop, candy a speciální efektní laky s podílem xirallic nebo perleťovými v některých barvách je zapotřebí ještě jeden předlak! Tento předlak není součástí tohoto balíku! např. Rychlé schnutí, vynikající přilnavost a extrémně vysoká přesnost barevného tónu, obsah 2 x 50 ml – Made in Germany.
ZnačkaAlex Flittner Designs #ad
VýrobceAlex Flittner Designs #ad
Hmotnost0.1
Číslo díluLST_KLset_FORD_JDCEWHA-DesertIslandBlue

10. TRISTARcolor

#ad

TRISTARcolor autolak ve spreji sada Bentley 9560232 Candy Red Perl základní lak čirý lak sprej 400 ml

#ad
TRISTARcolor #ad - Rychlé schnutí a vynikající přilnavost. Ideální pro lakování všech částí karoserie. Profesionální kvalita – vyrobeno v Německu. Extrémně vysoká přesnost barevného tónu. Velmi dobrá krycí schopnost díky vysokému podílu pigmentu v barvě.
ZnačkaTRISTARcolor #ad
VýrobceMG Colors GmbH #ad
Hmotnost2.65
Číslo dílu4059246540494