Top 10 Bett 140×200 Hydraulisch – Sady postelí a matrací

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zinus

#ad

ZINUS Dori 35 cm polstrovaný rám platformy s čelem s bočními díly | lamelový rošt | podpěra dřevěných latí | snadná montáž | 140 x 200 cm | tmavě šedý

#ad
Zinus #ad - Bez hluku – dřevěné lamely minimalizují hluk během spánku a prodlužují životnost vaší matrace. Všechny díly, co potřebujete, nástroje a návody se nacházejí v přihrádce na zip hlavové části a lze je namontovat za méně než hodinu dvě osoby.

Koncipováno s dlouhou životností – vnitřní ocelový rám a husté pěnové polstrování zajišťují komfort a dlouhou životnost; všechny velikosti podporují až 318 kg. Zcela bez starostí – včetně 5leté záruky; matrace je k dostání samostatně. Snadná montáž – vše, je efektivně zabaleno v krabičce a doručeno přímo k vašim domovním dveřím.

Silná geometrie, s rafinovanými bočními díly a robustní konstrukce se stabilním rámem ze dřeva a oceli, jako je čelo zdobené čtvercovým stehem, silná podpora – s moderními detaily, se s touto úžasnou polstrovanou postelí nemusíte vzdát skvělého lamelového roštu.
ZnačkaZinus #ad
VýrobceZinus #ad
Výška45
Délka83.3
Hmotnost93.92
Šířka59.6
Číslo díluEU-FSSW-C
ModelkaEU-FSSW-C
ZárukaVčetně 5leté záruky.

2. Zinus

#ad

ZINUS Yelena platforma z kovu, 36 cm | ocelový lamelový rošt | snadná montáž | úložný prostor pod postelí | 140 x 200 cm | černá

#ad
Zinus #ad - Snadná montáž – vše, je efektivně zabaleno v kartonové krabici a doručeno přímo k vám domů. Bez hluku – ocelové lamely s dlouhou životností, které byly vyvinuty pro minimalizaci hluku při spaní a prodloužení životnosti matrace; 90 × 200 cm unese až 159 kg, zatímco všechny ostatní velikosti unesou až 318 kg.

Zcela bez starostí – včetně 5 let omezené záruky; matrace je k dostání samostatně. St hlavy kompatibilní – tento rám můžete jednoduše upevnit na vlastní hlavové části ve standardní velikosti pomocí předvrtaných otvorů ve dvou nohách; hlavové čelo není součástí dodávky.

Všechny díly, co potřebujete, nástroje a návody jsou součástí dodávky a umožňují jednoduchou montáž dvěma osobami za méně než jednu hodinu. Praktický a spolehlivý design – s ultra odolnou kovovou strukturou a více než 30 cm volného prostoru pod postelí, abyste mohli vytvořit pořádek, je tato kovová základna decentním řešením pro více než jen dobrý spánek.
ZnačkaZinus #ad
VýrobceZinus #ad
Výška14.02
Délka55.12
Hmotnost31.86
Šířka78.74
Číslo díluEU-MPSC-14C
ModelkaEU-MPSC-14C

3. Merax

#ad

Jednolůžko, příjemný k pokožce, šedá, Čalouněné postele 140 × 200 cm s lamelovým roštem, postel pro mládež bez matrace, zádová opěrka, lněný materiál

#ad
Merax #ad - Snadná instalace – postel lze jednoduše sestavit podle přiloženého montážního návodu. Není nutná boxspring postel lamelové rošty se na rám připevňují suchým zipem, aby prodloužily životnost vaší matrace, aby se snížilo obtíže při instalaci a zabránilo se sklouznutí matrace.

Vysoce kvalitní čalouněná postel lamelové rošty jsou vyrobeny ze dřeva. Elastické dřevěné lamely rovnoměrně rozdělují nosnost a přídavné opěrné nohy zajišťují stabilní stání. Edé čalouněné lůžkodesign polstrovaná postel s černými nohami a vysokým čelem, včetně lamelového roštu. Dekorace, noční stolky a matrace nejsou součástí dodávky. Opřete se o měkké čelo, v elegantním vedení linií, abyste si mohli odpočinout a přečíst si svou oblíbenou knihu. Tato postel je účelná, 5 cm vytváří rozsáhlý úložný prostor pro prádlo, oblečení, praktický úložný prostor udrží vaši ložnici řádně a nebudete trápeni nepořádkem.

Spolehlivé dřevěné lamely jsou koncipovány tak, aniž by bylo nutné boxspring postel. Součástí dodávky jsou rám postele a lamelový rošt. Vnitřní část rámu postele je kromě toho vybavena ocelovým rámem, aby vaše tělo a matrace ideálně podporovaly. I po náročném dni tak přijdete k odpočinku a zažijete zotavující spánek.
ZnačkaMerax #ad
VýrobceMerax #ad
Výška43.7
Délka81.89
Hmotnost63.93
Šířka57.48
Číslo díluWF283604AAH
ModelkaWF283604AAH

4. Moebella

#ad

Postel pro mládež,, bez matrace, 160 × 200, různé velikosti postel 140 × 200, Moebella Postel Elsa, rám postele s lamelovým roštem a úložným prostorem, polstrovaná postel, 180 × 200, 200 × 200

#ad
Moebella #ad - Silné tlumiče umožňují jednoduché otevření úložného prostoru bez námahy. Kromě čalouněných postelí nabízíme také velký počet boxspring postelí s matrací a úložným prostorem. Nadčasový design – naše postel potažená sametem čelo a rám 180 × 200 cm – konstrukce postele bez matrace – se perfektně hodí do každé ložnice.

Perfektní spánek – komfortní polstrovaná postel 180 × 200 cm s lamelovým roštem, úložný prostor pro zotavující spánek. Naše látky jsou vybírány osobně a díky síle materiálů mají obzvlášť dlouhou životnost – Made in EU. Různé velikosti a modely – naše postele jsou k dispozici v různých velikostech postel 140 × 200, postel 160 × 200, postel 200 × 200 Dbáme silně na optimální poměr ceny a výkonu.

Ložný prostor díky posteli – naše čalouněná postel je perfektní alternativou ke boxspring posteli, s velkým úložným prostorem pro optimální využití úložného prostoru. Kvalita – naše postel je vyrobena z nejlepších materiálů. Také perfektně vhodné jako postel pro mládež.
ZnačkaMoebella #ad
VýrobceESCOBA GMBH #ad
Výška42.52
Délka78.74
Hmotnost286.6
Šířka70.87
Číslo dílu66329285
Modelka66329285
Záruka24 měsíců.

5. HESHU

#ad

Polstrovaná postel s výškově nastavitelným čelem a úložným prostorem, HESHU Čalouněná postel 140 × 200 cm, pro dospělé a mládež, úložná postel se 4 zásuvkami

#ad
HESHU #ad - Otázka: jednoduchá montáž? a: součástí výrobku je návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, uživatel může produkt nainstalovat podle návodu. Můžete také vyjmout zásuvku a uložit velké předměty pod postel. Dvě strany postele jsou vybaveny přezkami na zásuvky, když ji nepoužíváte, které umožňují pevné upevnění zásuvky na postel, takže je vaše ložnice uklizená.

Otázka: rychlé dodání? a: zasíláme z de skladu a obdržíte svůj produkt zpravidla do 3–7 dnů, někdy dříve. Otázka: jaká zvláštní konstrukce? a: postel je vybavena 4 zásuvkami s velkým objemem. Elo a nožní část postele jsou vyplněny pěnovou vatou. Oba konce latí jsou vybaveny vnitřními přezkami, aby se zlepšila podpora latě a stabilita postele. Aby se zabránilo sklouznutí matrace, jsou na přechodech latí umístěny protiskluzové proužky.

Nastavitelné strany postele umožňují použití matrací různých tloušťek. Díky vysokému čelu můžete pohodlně sedět v posteli – jednoduše položte pár polštářů za záda a máte pohodlné místo pro čtení nebo sledování televize. Q: dobrá kvalita? a: lamelové rošty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních ocelových lamel, které lépe chrání matraci a prodlužují životnost matrace. Instalace tohoto nábytku dvou dospělých trvá asi dvě hodiny.
ZnačkaHESHU #ad
VýrobceHESHU #ad
Výška44.09
Délka82.68
Šířka57.48
Číslo dílu6665DAAA

6. Sweiko

#ad

Béžová bez matrace, moderní lamelový rošt postel s úložným prostorem, funkční postel s kovovým rámem, Sweiko Čalouněná postel 180 × 200 cm, lněná hydraulická postel s vertikálními proužky

#ad
Sweiko #ad - Eichlich úložný prostor s velkým úložným prostorem pod výklopným lamelovým roštem můžete pohodlně uložit deky, polštáře a ložní prádlo. Robustní a s dlouhou životností robustní konstrukce z kvalitních materiálů zajišťuje, že postel vydrží mnoho let.

Moderní designobjevte ještě dnes naši moderní úložnou postel s hydraulikou, lamelovým roštem a elegantním designem a vychutnejte si klidný spánek a dodatečný úložný prostor ve své ložnici. Robustní kování a dodatečné opěrné nohy zajišťují celkovou stabilitu postele. Dodatečný komfort polstrované čelo vám umožní pohodlně číst v posteli a poskytuje pohodlnou oporu záda. Každý detail této postele je pečlivě zpracován a kolem dokola polstrovaná konstrukce a měkké čelo propůjčují vaší ložnici rafinovaný ráz.

Rafinované detaily nabízíme postel ve třech velikostech: 140 × 200 cm, které mohou dorazit v různé dny. Vezměte prosím na vědomí, kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Lamelový rošt lze pomocí zvedacího válce snadno vyklopit. Pokud nějaké díly chybí, že konstrukce postele je dodávána ve 2 krabicích, 160 × 200 cm a 180 × 200 cm.
ZnačkaSweiko #ad
VýrobceSweiko #ad
Výška44.49
Délka84.45
Hmotnost117.31
Šířka68.11
Číslo dílujw9770
Modelkaj-465758AAB

7. Moimhear

#ad

Moimhear Čalouněná postel, 140 × 200 cm, úložný prostor, lamelový rošt ze dřeva šedá, dvoulůžko, pelíšek s nabíjením, rám postele, USB a LED osvětlení, 140 × 200 cm

#ad
Moimhear #ad - Lamelový rošt se suchým zipem upevnění suchým zipem pro urychlení instalace a zabránění hluku, což zaručuje klidný noční klid. Spojení s krásnou hlavou wingback představuje zvláštní vzhled a je úžasně elegantním doplňkem vaší ložnice.

Klasické zbarvení v klasické šedé barvě s vintage dřevěným žilkováním bude tato postel středem pozornosti ve vaší ložnici. Ušetřete peníze a čas. Jednoduché sestavení chytře zabaleno v kartonové krabici pro snadnou přepravu a dodání přímo k vám domů. Polstrování hlavy je částečně vyplněno bohatou pěnovou hmotou a nabízí pohodlnou oporu zad.

Není nutný boxspring tato postel se skládá z řady latí s dlouhou životností, které jsou koncipovány tak, aby přímo podporovaly vaši stávající matraci; pružinový box není nutný. Elní díl wingbackmá plátěnou látkovou úpravu s knoflíkovým čtvercovým všíváním pro ušlechtilý vzhled. Sestavení trvá i pro začátečníka pouze 30 minut.
ZnačkaMoimhear #ad
Výška42.13
Délka87.8
Hmotnost0.01
Šířka58.66
Číslo dílu067475
Modelka067475

8. Juskys

#ad

čelo a umělá kůže – postel pro mládež, lamelový rošt, Juskys Polstrovaná postel Valencia 140 x 200 cm s LED osvětlením, konstrukce postele, dvoulůžko – černá

#ad
Juskys #ad - Měkké polstrování: konstrukce je potažena silným polstrováním a potahem z umělé kůže. Trendy jednolůžko: komfortní polstrovaná postel černá s plochou ležení 140 × 200 cm, ideální pro děti, teenagery a dospělé osoby žijící samostatně.

Polstrovaná konstrukce ze dřeva s potahem z umělé kůže: Manželská postel stojí stabilně a bezpečně. To propůjčuje jednolůžku útulný ráz. Led světelnou lištu lze pomocí dálkového ovládání nastavit v 16 barvách. Elo postele s led osvětlením: ideální pro příjemné večery s televizí a čtením v posteli. Klidný spánek: stabilní lamelový rošt s volně nosnou středovou vzpěrou vytváří základ pro relaxační noci a sladké sny.
ZnačkaJuskys #ad
VýrobceJuskys Gruppe GmbH #ad
Výška27.95
Délka87.8
Hmotnost90.39
Šířka59.06
Číslo dílu28942
Modelka28942

9. FEZTOY

#ad

Rám postele s lamelovým roštem a úložným prostorem a čelem, hydraulická postel s úložným prostorem, čalouněná postel s úložným prostorem, PU povrch, FEZTOY LED postel, bílá 140 × 200 cm,, dvoulůžko

#ad
FEZTOY #ad - Vámi objednaný produkt bude odeslán z Germany Warehouse. Lůžka postele je vyrobena z vysoce kvalitních elastických lamel z borového dřeva, takže lze dosáhnout jedinečného komfortu ležení a elastické lamely mohou lépe prodloužit používání matrace.

Pokud se během spánku velmi silně potíte, volba této kožené postele je velmi vhodná. Ložný prostor: v úložném prostoru máte dostatek místa pro uložení oblečení, ložního prádla a jiných předmětů chráněných před prachem. Design: zatímco potah čela je díky elegantnímu prošívání krásně rozdělený, nášlapná deska a čelo jsou potaženy kvalitní luxusní umělou kůží. Doporučujeme však nechat bednu pravidelně vyvětrávat. Látka oxford pomáhá předcházet tvorbě plísní a skvrn. Kvalita: materiál je vodotěsný a snadno se čistí.

Led osvětlení dodá vaší ložnici moderní styl, s dálkovým ovládáním můžete pro pohodlné ležení měnit různé barvy a jas. Před testováním hydraulické páky položte matraci na postel. Komfortní zážitek ze spaní. Konstrukce ocelového rámu je testována na nosnost a úložný prostor je stabilní, pokud je rám postele správně namontován. Prosím otevřete vliesovou látku na zadní straně postele, latě a další díly se nacházejí uvnitř.
ZnačkaFEZTOY #ad
VýrobceFEZTOY #ad
Výška42.13
Délka79.92
Hmotnost659.18
Šířka64.96
Číslo díluBETT228S3BNAB
ModelkaFR2328S36D

10. Merax

#ad

Lněný materiál, Merax Čalouněná postel 140 × 200 cm, konstrukce postele s lamelovým roštem, stylová, pelíšek s úložným prostorem, hydraulická dvoulůžko se světlem na čtení a funkcí nabíjení přes USB

#ad
Merax #ad - Nemusíte již vstávat, kde ho potřebujete, aniž by rušila vašeho partnera. Podrobné informace tato postel je k dostání v různých materiálech a velikostech: přírodní béžový len a šedý flanel a ve třech velikostech 90 × 200 cm/140 × 200 cm/160 × 200 cm. Lamelový rošt se skládá z odolných masivních dřevěných lamel, který dlouho vydrží.

Hlavní rám je vyroben ze železa, které poskytují pohodlnou oporu při spaní. Plynová vzpěra - design postelí obrovský úložný prostor, velký úložný prostor pod skládacím lamelovým roštem, velký úložný prostor pro deky, lamelový rošt lze pomocí zvedacího válce snadno složit. Designová čelovka postel a čelo jsou potaženy šedou lněnou látkou, aby zprostředkoval teplý a pohodlný pocit a designový panel čela s grilem se hodí k teplému, rustikálnímu stylu vašeho bytu. Dlouhá životnost můžete si být jisti, že investujete do nábytku, aby byla zajištěna stabilita postele s nosností 660 liber.

Na spodní straně postele je umístěn oxfordský šátek, polštáře nebo prostěradla, který zabraňuje prachu. Pokud dorazí oba balíky a chybí díly, obraťte se prosím na zákaznický servis. Na spodní straně čtecí lampy se nachází usb zdířka pro nabíjení elektronických zařízení, jako jsou mobilní telefony. Aby se snížilo riziko poškození, je tento rám postele zasílán ve 2 kartonech, které mohou dorazit v různých dnech. Díky flexibilnímu nastavení můžete světlo nasměrovat přesně tam, což šetří čas a energii.
ZnačkaMerax #ad
VýrobceMerax #ad
Výška40.55
Délka81.1
Šířka57.09